تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
مرسی جناب athlon64x2
حرفهای شما کاملا درست هست
به نظر من هم سونی اصلا قابل قبول نیست محصولاتش و بیخودی هم اسم در کرده و بیخودی هم گرون هست
من بازی فوتبال الون پلی استیشن2 رو هم روی پروجکشن سامسونگ 42 اینچ با قیمت 1.250.000 بازی کردم هم روی ال سی دی براویا سری اس و 32 اینچ و با قیمت 1.350.000 و این مشکل سایه رو فقط در براویا دیدم و در سامسونگ ندیدم جالب هست بگم که شما راست میگید من فکر میکردم حداقل بشه مسابقه فوتبال رو خوب دید ولی اونجا هم کیفیت یه جورایی بد میشه فقط تصاویر ساکن رو اونم نه چندان خوب نشون میده
در کل من هم برای کنسول بازی گرفتم ولی با این اوصاف به نظر میرسه هر دو اشتباه کردیم در انتخاب و گول سونی رو خوردیم اما نباید زیادی افسوس خورد برای کار انجام شده
به نظر من بهترین گزینه سامسونگ ار81 هست چون امتحانش رو پس داده
خلاصه دوران سونی به اتمام رسیده تو تمام زمینه ها
من هم افسوس این رو میخورم که چرا کیفیت اونچنان بهتر نیست به نسبت پولی که داده ایم
فعلا خدانگهدار تا تحقیقات و ازمایشات دقیقتر

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
ارزون ترین چیز خوبی که میشه پیدا کرد توی تلوبزیون های ال سی دی سامسونگ و سونی هست.توی سایت هاشون بگرد هست.

Samsung.Com
Sony.Co.Ir

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
LCD مدل LA40N81B رو پیشنهاد می کنم.3 تا ورودی HDMI داره.کنتراستشم 10000:1 هست.یعنی دیگه آخر کیفیت.من از این مدل یک دونه براش خاله ام گرفتم.واقعا هر چیزی درباره این تلویزیون بگم کم گفتم.
l_la40n81bx_1.jpg

l_la40n81bx_2.jpg

این هم لینک توضیحات و امکاناتش.واقعا از نشستن جلوی این تلویزیون لذت می برید.

http://www.samsung.com/my/products/television/lcdtv/la40n81b.asp

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
مرسی جناب athlon64x2
حرفهای شما کاملا درست هست
به نظر من هم سونی اصلا قابل قبول نیست محصولاتش و بیخودی هم اسم در کرده و بیخودی هم گرون هست
من بازی فوتبال الون پلی استیشن2 رو هم روی پروجکشن سامسونگ 42 اینچ با قیمت 1.250.000 بازی کردم هم روی ال سی دی براویا سری اس و 32 اینچ و با قیمت 1.350.000 و این مشکل سایه رو فقط در براویا دیدم و در سامسونگ ندیدم جالب هست بگم که شما راست میگید من فکر میکردم حداقل بشه مسابقه فوتبال رو خوب دید ولی اونجا هم کیفیت یه جورایی بد میشه فقط تصاویر ساکن رو اونم نه چندان خوب نشون میده
در کل من هم برای کنسول بازی گرفتم ولی با این اوصاف به نظر میرسه هر دو اشتباه کردیم در انتخاب و گول سونی رو خوردیم اما نباید زیادی افسوس خورد برای کار انجام شده
به نظر من بهترین گزینه سامسونگ ار81 هست چون امتحانش رو پس داده
خلاصه دوران سونی به اتمام رسیده تو تمام زمینه ها
من هم افسوس این رو میخورم که چرا کیفیت اونچنان بهتر نیست به نسبت پولی که داده ایم
فعلا خدانگهدار تا تحقیقات و ازمایشات دقیقتر
دیدی...این همه منو سونی استایل در مورد Response time بهت گفتیم اخر سرم کاره خودت رو کردی!
ولی حالا زیاد سخت نگیر...عادت میکنی;)
در ضمن پروجکشن رو با LCD مقایسه نمیکنن...همینطور تصویر PS2 رو روی LCD که HD باشه:D

xxarash666

کاربر سایت
Jul 4, 2007
125
نام
Arash
LCD مدل LA40N81B رو پیشنهاد می کنم.3 تا ورودی HDMI داره.کنتراستشم 10000:1 هست.یعنی دیگه آخر کیفیت.من از این مدل یک دونه براش خاله ام گرفتم.واقعا هر چیزی درباره این تلویزیون بگم کم گفتم.
l_la40n81bx_1.jpg

l_la40n81bx_2.jpg

این هم لینک توضیحات و امکاناتش.واقعا از نشستن جلوی این تلویزیون لذت می برید.

http://www.samsung.com/my/products/television/lcdtv/la40n81b.asp

آقا قیمت این چنده:confused:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
بچه ها من به نظرتون تلوزيونم رو رو چه سيستمي بزارم :1080iيا 720pميدونم فرقي نداره ولي به نظرتون كدوم بهتره در ضمن 360دارم.

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
آقا قیمت این چنده:confused:

من خریدم(البته برای خاله ام) 2 میلیون و 630 هزار تومان اما الان باید قیمتش ارزون تر شده باشه.از فروشگاه مرکزی ونک خریدم براشون.سایتشم : SamsungVanak.IR هست.اما این مدل توش نیست.

بچه ها من به نظرتون تلوزيونم رو رو چه سيستمي بزارم :1080iيا 720pميدونم فرقي نداره ولي به نظرتون كدوم بهتره در ضمن 360دارم.

روی 720p بگذار.روی 1080 هم بگذاری فرقی نمی کنه.

دوستان تلویزیون های LCD یه مشکل دارن که بهتون میگم چیه.البته مشکلش دراز مدت ایجاد میشه روی تلویزیون.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
رنگ مشکی رو خیلی خوب نمیتونن نشون بدن.کنتراستشون یه مقدار غیر طبیعیه ولی خب آدم ناشی رو بیشتر از پلاسما ترغیب میکنه به خرید توسط همین کنتراست.
تصویرش بعد از سالها یه ذره شفافیتشو از دست میده که قابل حل هم هست.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
حرف شما کاملا درست هست دوست عزیز
اگر اینطوری میشد که باید گفت میشد مدینه فاضله چون این امر تقریبا محال هست
در کل این ال سی دی براویا که من گرفتم راضی کننده هست ولی شاید اونطوری که انتظار داشتم نشد حالا شاید یکی از دلایلش این باشه که هنوز نتونستم تصویر با کیفیتی رو اون ببینم مثل یک فیلم اچ دی یا دی وی دی یا شبکه ماهواره ای اچ دی
در مورد اون مشکل سایه هم که در سونی میگفتن هست من چند روز پیش گفته بودم که در بازی فوتبال الون این سایه ها رو دیده ام اما امروز حرف خودم رو تصحیح میکنم به این صورت که دلیلی که در موقع بازی سایه دار میشد این بود که به صورت NTSC پخش میشد وقتی اون رو روی حالت Pal گذاشتم مشکل اون حل شد در واقع دیگه مشکلی در حین بازی ایجاد نمیشه
من این مورد رو برای اطمینان در بازیهای دیگه هم امتحان کردم و مشکلی ندیدم پس این از مشکلی که میگفتم هست ولی در کل دیدم که وجود نداره
البته این رو بگم که این مشکل به نظر من به صورت خیلی خفیف هست که هر کسی متوجه نمیشه و باید خیلی دقت کرد به طوری که وقتی من خیلی دقیق به مثلا پیشونی یه مرد که داره صحبت میکنه نگاه میکنم یه جورایی احساس میکنم که تصویر به صورت مدام و با فاصله معیین تار و کدر میشه ولی خیلی کم هست
در مورد رنگ سیاه هم انصافا در نشون دادن رنگها شفافیت خاصی در ال سی دی هست ولی در تصاویری که شب هست و تصویر زمینه سیاه هست حالا حالا ها ال سی دی کار داره و من این مورد رو دقیقا احساس کردم و به موضوع کنتراست ایمان اوردم
در مورد زاویه دید از کنار هم تصویر کمی تار و سیاه میشه اما تصویر کاملا واضح و قابل تحمل هست
در مورد دیدن کانالهای ایران با انتن معمولی هم باید اعتراف کنم به نسبت مطالبی که شنیده بودم که تصویر بدی خواهم داشت باید بگم که تصویر اون من رو متعجب کرد چون کیفیت خیلی خوبی با انتن معمولی گرفتم و تصویر خیلی خوب هست ولی از اونجایی که شبکه های ایران انالوگ هستن یه خورده تصویر باز میشه و کیفیت خودش رو از دست میده که در ال سی دی 32 اینچ با رزولوشن 1370 طبیعی هست
هنوز هم با ماهواره چک نکردم تا نظر نهایی خودم رو در مورد کیفیت تصویرش بدم
ولی در کل خرید خوبی بود ولی اونچیزی که معلومه کاهش قیمت ال سی دی هست که با ورود نسل جدید قیمت ال سی دی هم کاهش شدیدی پیدا میکنه
تا نظرات کاملتر فعلا خدانگهدار همه دوستان و عزیزان

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من یه مانیتور می خوام بگیرم .که 360 بهش وصل کنم و 350پول دارم با این پول من چه مانیتوری خوبه
من 20 یا 21 باشه ....کیفیتم خوب باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
دوستان میشه یه hd tv خوب که واید اسکرین هم باشه معرفی کنید که یکیش بالاتر از 500 نباشه و یکی دیگه هم بالاتر از 700 نباشه؟؟؟!!!
ممنونم:love:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان این رو هم بگم که من اول که برای خرید رفته بودم نظرم رو سامسونگ بود چون امکاناتش خیلی وسوسه کننده بود مثل 3 تا خروجی اچ دی و مود بازی و کنتراست 1.8000 و ........
ولی وقتی از نزدیک هم سونی و هم سامسونگ رو دیدم از ظاهر سونی بیشتر خوشم اومد به نظر من ظاهر سونی و کلا مدلهای اون چه سری اس و چه سری وی از سامسونگ خیلی سرتر هست ولی کل مدلهاس سامسونگ مشکی و به یک شکل مشخص هستند و به ازای هر 1000 تا کنتراست 100000 تومن هم گرونتر میشدند
و یه دلیل دیگه که سونی گرفتم این بود که از نظر کیفیت رنگ و تصویر در کل تفاوتی بین اونها ندیدم و اون مشکل سایه هم در سونی ندیدم و اگر هم باشه که به صورت خفیف من اون رو حس کردم چندان ازار دهندخ نیست که من در این مدت در سایتهای مختلف خونده بودم بالاخره سونی اینقدر هم که دوستان میگفتند ضعیف نیست و یه خورده در حق اون بی انصافی شده.
ولی باید قبول کرد که قیمت سامسونگ واقعا مناسب هست به نسبت امکاناتی که داره ولی سونی هم قیمتهاش واقعا کم شده به نسبت قبل
با همه این اوصاف هر چقدر هم که دوستان تحقیق کنند ولی در اخر این چشمان شما هست که نظر اخر رو میده به همراه دلتون
به قول یکی از دوستان که میگفت هر چقدر هم که تحقیق کردی به چشمات اطمینان کن
یا دوست دیگری که میگفت هر چقدر هم که سونی و سامسونگ خوب باشن من عشق پاناسونیک دارم و اون رو میگیرم
از این موارد زیاد میشه پیدا کرد اما چیزی که این وسط مهمه هست اینه که تقریبا اکثر مدلها دارای یک مشخصات هستند منتهی با امکانات متفاوت
به طور مثال میگم اگر فرض مثال بر این باشه که چون کنتراست سامسونگ 1.8000 هست و سونی 1.5000 پس باید سامسونگ بهتر باشه من باید در جواب بگم که کنتراست هیتاچی هم 1.10000 هست تازه صفحه اون هم ضد ضربه پس هیتاچی از اینها هم بهتر هست اما میبینیم که کسی تا حالا از این مارک حمایتی نکرده چرا که دوستان کمتری از این مارک دارن و لذا مطالب در مورد اون هم کمتر میشه
فعلا خدانگهدار

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
ببخشيد من زياد وارد نيستم ميخواستم بدونم با تلوزيونهاي سياه سفيد قديمي هم ميشه ايكس باكس 360 بازي كرد باتشكر

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
ببخشيد من زياد وارد نيستم ميخواستم بدونم با تلوزيونهاي سياه سفيد قديمي هم ميشه ايكس باكس 360 بازي كرد باتشكر
فکر نمی کنم.
من یه رنگی کوچیک داشتم ، ولی چون ورودی AV نداشت ، مجبور شدم از تبدیل AV به RF استفاده کنم که باز هم جواب نداد. چون Refresh Rateشون با هم سازگاری نداره ، تصویر دچار لرزش میشه و چیز نامفهومی به نمایش در میاد.
حالا مال شما که دیگه سیاه و سفید هم هست ، که دیگه باید قیدش رو بزنی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر