تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
رضا جان مسئله اینجاست که قابلیت دوال اسکرینش که برات مهمه حدااقل 6980 من که نداره پس این مورد رو ال جی داره شاید برندهای دیگه هم داشته باشن من راجب این مسئله زیاد تحقیق نکردم چون تنهایی بازی می کنم
کیفیت دو بعدی رو وقتی ایشالا برای خرید رفتی از نزدیک ببینی خیلی مشخصه کدوم بهتره
من خودم مدل 6980 گرفتم ولی از لحاظ دو بعدی اول برندهای فیلیپس رو قبول دارم بعد 6960 بعد تی وی خودم
دیگه صادقانه تر این بگم :D
فیلیپس ها لامصب خیلی گرون بود برام ونمی تونستم اونقدر هزینه کنم.
یه جمع بندی کلی داشته باشیم
6960 یکم تصویر رو منعکس می کنه ولی 6980 خیلی کمتر.
6980 600 هرتز هست 6960 400 هرتز .تو تصویر های 2 بعدی این اختلاف اصلا به چشم نمی یاد لااقل من اختلافی ندیدم ولی تو سه بعدی خیلی روون تره 6980 .
سی پی یو 6960 تک هسته ای هست و 6980 دو هسته ای.
یه موردی رو بگم شما می تونی 6940 رو هم بخری.خیلی ارزون تره کیفیتش هیچ تفاوتی با 6960 هم نداره قیمتش 1.9 میلیون بود که وسوسه کنندس.کیفیتش حتی یک درصد هم با اون فرق نمی کنه چون کنار هم بودن یک تصویر رو نشون می دادم مقایسه کردم هیچ تفاوتی ندارن
تفاوتش تو وایرلس داخلی واینجور چیزاس

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
دوستان توی سری های 22- تا 24 اینچ چیزی خوبی گیرم میاد ؟!
فقط هم برای بازی میخوام و کیفیتش عالی باشه و LED هم باشه که چه بهتر و فقط و فقط هم سامسونگ باشه !
اگه نیس برم سراغ 32 ؟!
ايمان جان مدل sumsung BN68-02555A هم خيلي مدل خوبيه قيمت خوبي هم داره من خودم يه 32ش رو دارم تو اتاقم كيفيتش خيلي خوبه اينم عكسش:
sams32r81a3.jpg

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
رضا جان مسئله اینجاست که قابلیت دوال اسکرینش که برات مهمه حدااقل 6980 من که نداره پس این مورد رو ال جی داره شاید برندهای دیگه هم داشته باشن من راجب این مسئله زیاد تحقیق نکردم چون تنهایی بازی می کنم
کیفیت دو بعدی رو وقتی ایشالا برای خرید رفتی از نزدیک ببینی خیلی مشخصه کدوم بهتره
من خودم مدل 6980 گرفتم ولی از لحاظ دو بعدی اول برندهای فیلیپس رو قبول دارم بعد 6960 بعد تی وی خودم
دیگه صادقانه تر این بگم :D
فیلیپس ها لامصب خیلی گرون بود برام ونمی تونستم اونقدر هزینه کنم.
یه جمع بندی کلی داشته باشیم
6960 یکم تصویر رو منعکس می کنه ولی 6980 خیلی کمتر.
6980 600 هرتز هست 6960 400 هرتز .تو تصویر های 2 بعدی این اختلاف اصلا به چشم نمی یاد لااقل من اختلافی ندیدم ولی تو سه بعدی خیلی روون تره 6980 .
سی پی یو 6960 تک هسته ای هست و 6980 دو هسته ای.
یه موردی رو بگم شما می تونی 6940 رو هم بخری.خیلی ارزون تره کیفیتش هیچ تفاوتی با 6960 هم نداره قیمتش 1.9 میلیون بود که وسوسه کنندس.کیفیتش حتی یک درصد هم با اون فرق نمی کنه چون کنار هم بودن یک تصویر رو نشون می دادم مقایسه کردم هیچ تفاوتی ندارن
تفاوتش تو وایرلس داخلی واینجور چیزاس

آقا دمت گرم ما رو روشن کردی رفتم امروز نمایندگی دیدم 6960 خداییش خیلی بهتره از نظر بافت های تصویری که می گفتین شفافیت و ... فردا دارم می رم 6960 بردارم ال اجی هم رفتم دیدم زیادی تاریکه!! اما خوب طرف بلوری وصل نکرد از روی فلش یه فیلم پرنس داشتم تست کردم که 720 بودش حالا باز فردا می رم با بلوری خودش تست می کنم!!

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
آقا دمت گرم ما رو روشن کردی رفتم امروز نمایندگی دیدم 6960 خداییش خیلی بهتره از نظر بافت های تصویری که می گفتین شفافیت و ... فردا دارم می رم 6960 بردارم ال اجی هم رفتم دیدم زیادی تاریکه!! اما خوب طرف بلوری وصل نکرد از روی فلش یه فیلم پرنس داشتم تست کردم که 720 بودش حالا باز فردا می رم با بلوری خودش تست می کنم!!

منم همین تلوزیون رو دارم... عالیه... همه طوره تأییدظ میکنم

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
رضا جان چرا حالا فیلیپس میخای بخری چرا سونی - الجی - سامسونگ نمیخری .

آخه دوسته عزیزمون سیاوش جان از کیفیتش خیلی تعریف کردن بعد تحقیق کردم تنها تلویزیون زیر 3 ms مال فیلیپس هستش قابلیت دوال اسکرین هم داره! و مجارستانی هم هستش آدم می فهمه هر چی باشه از مونتاژ ایران بهتره!!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
آخه دوسته عزیزمون سیاوش جان از کیفیتش خیلی تعریف کردن بعد تحقیق کردم تنها تلویزیون زیر 3 ms مال فیلیپس هستش قابلیت دوال اسکرین هم داره! و مجارستانی هم هستش آدم می فهمه هر چی باشه از مونتاژ ایران بهتره!!

خوب اینم یه حرفیه و صلیغه هر شخصیم متفاوته و ما احترمام میزاریم به نظرتون اقا رضا .

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
چند روز پیش یه 42 اینچ الجی LW57000 رو خریدم ولی متاسفانه به یه مشکل بزرگ بر خوردم :

موقعی که xbox ام رو بهش وصل می کنم(حتی با کابل hdmi) تصویر مات میشه(هنگام حرکت مثلا دست یا تفنگ) یعنی انگار یه سایه مات همراهش کشیده میشه تا زمانی که تصویر ثابته هیچ مشکلی نداره ولی موقع حرکت این مشکل پیش میاد.حتی یه بار که داشتم بازی فوتبال رو هم از tv نگاه میکردم دقت کردم دیدم همچین مشکلی رو داره البته خیلی کمتر!چی کار باید بکنم؟؟؟این مشکل رو توی سه بازی پیدا کردم فیفا,pes و کرایسس بقیه بازی ها زیاد به چشم نمیاد.(مثلا موقعی که فیفا بازی می کنم موقع حرکت دوربین چمن یه طوری میشه )

چند تا سوال دیگه هم داشتم:

این قضیه اینکه تصور رو میشه 2 تا کرد چیه؟(توی 3 بعدی)من توی این حالت عینک رو که میزنم 3 بعدی نمیشه چیکار باید کرد؟
حتما برای ضبط برنامه ها باید هارد بالای 500 داشت؟اخه نصابه گفت فلش رو بزن و ضبط کن ولی هر کاری کردم نشد؟!
و اینگه من آپدیتش رو از سایت الجی گرفتم روش بریزم تغییر خاصی میکنه یا نه؟چیز جدید اضافه میشه؟مشلی پیش نمیاد؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
چند روز پیش یه 42 اینچ الجی LW57000 رو خریدم ولی متاسفانه به یه مشکل بزرگ بر خوردم :

موقعی که xbox ام رو بهش وصل می کنم(حتی با کابل hdmi) تصویر مات میشه(هنگام حرکت مثلا دست یا تفنگ) یعنی انگار یه سایه مات همراهش کشیده میشه تا زمانی که تصویر ثابته هیچ مشکلی نداره ولی موقع حرکت این مشکل پیش میاد.حتی یه بار که داشتم بازی فوتبال رو هم از tv نگاه میکردم دقت کردم دیدم همچین مشکلی رو داره البته خیلی کمتر!چی کار باید بکنم؟؟؟این مشکل رو توی سه بازی پیدا کردم فیفا,pes و کرایسس بقیه بازی ها زیاد به چشم نمیاد.(مثلا موقعی که فیفا بازی می کنم موقع حرکت دوربین چمن یه طوری میشه )

چند تا سوال دیگه هم داشتم:

این قضیه اینکه تصور رو میشه 2 تا کرد چیه؟(توی 3 بعدی)من توی این حالت عینک رو که میزنم 3 بعدی نمیشه چیکار باید کرد؟
حتما برای ضبط برنامه ها باید هارد بالای 500 داشت؟اخه نصابه گفت فلش رو بزن و ضبط کن ولی هر کاری کردم نشد؟!
و اینگه من آپدیتش رو از سایت الجی گرفتم روش بریزم تغییر خاصی میکنه یا نه؟چیز جدید اضافه میشه؟مشلی پیش نمیاد؟

داداش واسه مشکل اولت باید بگم که برو True Motion تلوزیونت رو Off کن ... یا میزان هرتزش رو بیار پایین... درست میشه... نگران نباش...!
درمورد Dual Screen چیزی حقیقتا نمیدونم...

راجع به هار هم واجب نیست ۵۰۰ گیگ باشه... با فلش مموری ۸ گیگی هم کارت راه میفته...!

و اینکه داداش آپدیت نکن به نظر من... چون معمولا آپدیت ها باگ داره و ممکنه اذیتت کنه...!

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
داداش واسه مشکل اولت باید بگم که برو True Motion تلوزیونت رو Off کن ... یا میزان هرتزش رو بیار پایین... درست میشه... نگران نباش...!
درمورد Dual Screen چیزی حقیقتا نمیدونم...

راجع به هار هم واجب نیست ۵۰۰ گیگ باشه... با فلش مموری ۸ گیگی هم کارت راه میفته...!

و اینکه داداش آپدیت نکن به نظر من... چون معمولا آپدیت ها باگ داره و ممکنه اذیتت کنه...!

ممنون دوست عزیز امتحان میکنم ببینم چی میشه.
راستی هرتز رو از کدوم قسمت باید تنظیم کرد(تا حالا توی گزینه هاش ندیدم!)
و اینکه خودم با 4 gig امتحان کردم ولی نشد توی یه فروم دیدم نوشته بود باید حداقل هارد 500 گیگ داشته باشی!!,یعنی با 8گیگ حله ,شما امتحان کردین(اگه با 8 میشه تا برم یه 8 گیگش رو بخرم)

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ممنون دوست عزیز امتحان میکنم ببینم چی میشه.
راستی هرتز رو از کدوم قسمت باید تنظیم کرد(تا حالا توی گزینه هاش ندیدم!)
و اینکه خودم با 4 gig امتحان کردم ولی نشد توی یه فروم دیدم نوشته بود باید حداقل هارد 500 گیگ داشته باشی!!,یعنی با 8گیگ حله ,شما امتحان کردین(اگه با 8 میشه تا برم یه 8 گیگش رو بخرم)

داداش من حقیقت LG ندارم... و از روی تجربه گفتم این کارو بکن...! والا سامسونگ با ۴ گیگ هم جواب میده... اما LG رو نمی دونم... اگه بخواست جواب بداد با ۴ گیگ هم جواب می داد... نیازی به فلش ۸ گیگ نیست...!

من حقیقتا با منوی LG آشنایی ندارم... ولی حتما میشه میزان هرتز رو تنظیم کرد... چون همه ی برندها مثل سامسونگ و سونی و حتی X-vision خودم دیدم و مطمئن. هستم که میشه هرتز رو تنظیم کرد...!

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
خوشبختانه مشکل تصویر حل شد.

کسی جواب این سوالا رو میدونه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر