تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
آقا این 940bw پایه اش جابجا نمیشه؟ مثلا بالا و پایین یا چپ و راست؟
من یکی گرفتم انگار تکون نمیخوره! پس چه جوری باید زاویه دیدم رو تعیین کنم؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان به همه سلام
در مورد ال سی دی جدید سامسونگ سری ار81 کسی اطلاعاتی داره که چه جور از اب در اومده و اینکه نسبت به سری ار71 چه مزایایی داره
در ضمن منظور این جمله که توی مشخصات سری ار81 سامسونگ زده حالت تصویر در تصویر در حالت اچ دی ام ای چیه یعنی اگه مثلا در حال بازی باشیم میتونیم همزمان تی وی هم نگاه کنیم یا نه
بعد در مورد محصولات سونی کسی خبر داره که ایا سونی محصولات جدیدی بیرون داده یا نه یا اینکه قراره بده بیرون و یه مختصری در مورد این موضوع بگید
و ایا سری ار81 در مدل 26 اون ایا داخل ایران اومده یا نه و اگه ممکنه کسی از دوستان که ال سی دی سامسونگ داره یه عکسی از اون داخل سایت بزاره تا بیشتر با حال و هوای مدل قرار بگیریم ممنون از همه
در ضمن چرا دیگه این تاپیک مثل قبل پر بیننده نیست و از شور و تکاپو افتاده
نکنه همه ال سی دی هاشون رو گرفتن فقط ما موندیم:(

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان در مورد ال جی بگم که من شخصا از کاراش خوشم نمیاد
یه موبایل داره دیروز توی تعمیرگاه موبایل فامیلمون دیدم که روش زده بود کیفیت دوربینش 5 مگا پیکسل هست از فامیلمون پرسیدم ایا کیفیت عکسش خوب بود و در حد 5 مگا بود گفت نه و میگفت در حد 2 مگاپیکسل هم نیست خلاصه ازش پرسیدم توی موبایل ها کیفیت ال سی دی کدوم مارکها خوبه گفت سامسونگ از ال جی بهتره خیلی هم بهتر خلاصه من فکر نکنم توی زمینه ال سی دی ال جی بتونه به سامسونگ برسه
انگلیسی ها یه ضرب المثل جالب دارن که میگه :
هیچ چیزی بی دلیل گرون نیست و هیچ چیزی هم بی دلیل ارزون نیست
حالا که ال جی اومده این ال سی دی جدیدش رو اینقدر ارزون میده حتما یه دلیلی داره و یه جورایی مشکوک میزنه و الا نباید قیمت اینقدر پایین باشه
اگه اشتباه میکنم دوستان بگن

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
دوستان به همه سلام
در مورد ال سی دی جدید سامسونگ سری ار81 کسی اطلاعاتی داره که چه جور از اب در اومده و اینکه نسبت به سری ار71 چه مزایایی داره
در ضمن منظور این جمله که توی مشخصات سری ار81 سامسونگ زده حالت تصویر در تصویر در حالت اچ دی ام ای چیه یعنی اگه مثلا در حال بازی باشیم میتونیم همزمان تی وی هم نگاه کنیم یا نه
بعد در مورد محصولات سونی کسی خبر داره که ایا سونی محصولات جدیدی بیرون داده یا نه یا اینکه قراره بده بیرون و یه مختصری در مورد این موضوع بگید
و ایا سری ار81 در مدل 26 اون ایا داخل ایران اومده یا نه و اگه ممکنه کسی از دوستان که ال سی دی سامسونگ داره یه عکسی از اون داخل سایت بزاره تا بیشتر با حال و هوای مدل قرار بگیریم ممنون از همه
در ضمن چرا دیگه این تاپیک مثل قبل پر بیننده نیست و از شور و تکاپو افتاده
نکنه همه ال سی دی هاشون رو گرفتن فقط ما موندیم:(

آقا شما میدونی چرا پستهات بيشتره اقات بی جواب ميمونه؟
واسه اينه که 2 هزار تا سؤال رو تو يه پست میپرسی....خوب مشخصه آدم حوصلش نمیکشه
جواب بده...شما اگه ميخوای هميشه به سؤال هات پاسخ داده شه سعی کن روزی يکی 2 تا سؤال
بپرسی..مطمئناً هيچ کدوم از سؤال هات بی جواب نميمونه.....موفق باشی

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
در جواب پست 819 دوستمون الوورد عزیز
دوست عزیز در جواب شما باید در پست 819 باید بگم که اولا 2000 تا سوال نیست و نهایت 4
تا 5 سوال هست
ثانیا من مثل اون دسته از اعضای سایت نیستم که بیام و پستهای 4 حرفی بدم برای اینکه پز زیاد بودن پستهام رو بدم و مثلا بگم اره من 1000 تا پست دادم
دادن پستهای کوتاه و چند حرفی فقط فقط باعث گیج شدن کاربر در رسیدن به موضوعش میشه خوندن 50 صفحه کجا و خوندن 10 صفحه کجا
وقتی یه چیز رو میشه ظرف یه مدت کوتاه پرسید و قضیه اون رو جمع و جور کرد چه ازاری هست ادم بیاد و در 1 ماه به جوابش برسه اونم با پستهای کوتاه الکی
یه پست هر چی مفیدتر و درازتر باشه خیلی بهتر از این پستهای کوتاه مثل دستت دردنکنه یا مرسی یا ممنون و خیلی عالی بود و از این جور موارد هست
شرمنده از همه دوستان

APC

کاربر سایت
Jan 14, 2007
82
آقا این 940bw پایه اش جابجا نمیشه؟ مثلا بالا و پایین یا چپ و راست؟
من یکی گرفتم انگار تکون نمیخوره! پس چه جوری باید زاویه دیدم رو تعیین کنم؟

بالا پایین میشه... البته پایین ترین حالتش میشه قائم!!;) یعنی دیگه زاویه اش به داخل تند نمیشه... ولی به عقب تا 25-30 درجه میره!! کادر Monitor رو بگیر حلش بده به عقب!! یکمی سفته... نترس!:cheesygri
چپ و راست رو هم که خب با پایه اش میچرخونی دیگه!:biggrin1:

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
من یه تلوزیون پلاسما پاناسونیک(TH-42PA60M) گیرم اومده 1800000 (made in japan) به عنوان هدیه هم یه سینما خانگی میدن به نظرتون خوبه؟ البته تو ایران نیستا تو کویته.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
کسی اینجا هست که ایکس ویژن رو داشته باشه ؟
ببینیم کیفیتش چجوره اخه همه چی داره اچ دی ام ای و ....
من دارم :) ... تو تلویزیون ایران که فرقی نمیکنه حتی خیلی خوبه... ولی تو کیفیت HD یا برای بازی کردن 360 عالی نیست... می فهمید که چی میگم؟... شما اگر پول دارید یه R81 بگیرید عالیه ;)

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
من یه تلوزیون پلاسما پاناسونیک(TH-42PA60M) گیرم اومده 1800000 (made in japan) به عنوان هدیه هم یه سینما خانگی میدن به نظرتون خوبه؟ البته تو ایران نیستا تو کویته.
پلاسما معمولاً توصیه نمیشه... اما شما کاربردت+قیمت اخرین مدلهای تلویزیونهای السیدیه در دسترستون رو بگید(سامسونگ،سونی،فیلیپس و... )شاید بشه نظر داد...مدل دقیق اگه همراه مشخصات باشه بهتره، میتونی از سایت سازنده استخراج کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر