تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
درود بر دوستان،

اميدوارم جواب اين سؤالم رو زود دريافت کنم.

من فردا دارم tv ميخرم، ( يعنی سفارش داديم ميارن فردا )...
مدلی که داريم ميخريم : R81 ، 32 اينچش هست.

اطلاعاتش رو ديدم، عالی بود، ولی تجربه دوستان که بيشتر از من هست خوب بهتر هست برای پيدا کردن جوابم.

اگر R81 خوب نيست، من همون r71 رو بخرم.

منتظر پاسخ هستم.

باز هم ممنون از همگی عزيزان

سلام

مبارک باشه

یکی دو نکته رو برات میگم شاید به دردت بخوره

اول اینکه در 81 تعداد پورت hdmi 3 تا هستش و کنترستش هم 8000:1 هست

ورژن hdmi اش هم 1.3 هستش و..... دیگه داره که 71 نداره

من خودم M81 گرفتم (40 اینچ) و خیلی راضی هستم

r81 هم خیلی عالی هستش و فقط 1080p نیستش

که تو زیر 40 آی و پی فرق زیادی ندارن

اصلا زیر 40 اینچ 1080 پی نداره

در هر صورت پیشاپیش مبارکه

soheilsb

کاربر سایت
Sep 24, 2006
139
من هم از تلویزیون سونی 53 اینچ Hd پروجکشن استفاده می کنم که البته واید نیست ولیکن تصویر تا 1080p ساپورت می کنه و تنها بخشی از بالا و پایین صفحه به علت واید نبودن نوار سیاه رنگ داره. با توجه به عمق رنگ سیاه عالی پروجکشن و قیمت مناسب تر آنها در اینچهای بالا همانند 53 و 63 فکر می کنم انتخاب مناسب تری از Lcd ها برای کسانی که تصویر بزرگ و کیفیت مطلوب ولی با بودجه کمتر (زیر 3 میلیون) می خواهند خواهد داشت.

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
رفقا من یه samsung 32600دارم (32 اینچ واید اسکرین rtc)
توی کانالهای تلویزیون و پخش دی وی دی مشکل ندارم اما تصویر 360 گوشه هاش یکمقدار تاریکتر هست و پر پر میکنه. البته دی وی دی رو با کامپوننت وصل نمیکنم و با همون کابل ویدئوی معمولی وصل میکنم. میخواستم ببینم مشکل از تی وی هست یا پخش 360 و اینکه مسئله جدی و مهمیه یا نه؟

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
کسی خبر داره قیمت R81 چنده؟
تو سایت سام سرویس زده 1200000 ولی جالبه قیمت R71 رو هم زده 1200000:confused:
در ضمن کیفیت این LCD های X-VISION چطوره؟

آخرین ویرایش:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
سلام به همه دوستان
1.دوستان در مورد سری جدید سامسونگ سری 81 و قیمت اون کسی خبری داری
سری R81 و 32 اینچش توی سایت سام سرویس زده 1.200.000 هزار تومان مغازه دار به من گفت 1.400.000
مگه این سری از سری R71 جدیدتر نیست هم 3 تا پورت HDMI دارن هم کنتراست بالاتر 1.8000 دارن
در حالی که R71 و 32 اینچش زده 1.350.000
در ضمن هم 23 اینچ و هم 26 اینچ هم دارند و هم اینکه سری R82 هم هست البته من توی سایت
خارجی این موارد رو دیدم اما سام سرویس نزده بود
2.یه موضوع دیگه اینکه من یه دموی اچ دی از بازی Gears of War دانلود کردم
همزمان یه دموی معمولی هم از همون بازی دانلود کردم با رزولوشن پایین تر
تازه فهمیدم فرق بین کنسول قدیمی با کنسولهای نسل اینده چیه فقط وقتی این دمو رو با
Jet Audio نگاه میکنم بعضی از جاها تصویر گیر میکنه مخصوصا روی صدا هم گیر داره
وقتی با WMP نگاه میکنم صدا گیر نداره ولی تصویر بینهایت گیر داره
حالا به نظر شما علتش چیه ایا به خاطر اچ دی بودنش هست که تصویر گیر داره
ایا چون اچ دی هست به اون زور میاد و کلا با چه برنامه ای میشه این دموها رو بدون دردسر دید؟
در مورد دمو هم بگم که رزولوشن 1280 در 720 داره یعنی همون 720P هست یا نه؟
کیفیت واقعا عالی هست نسبت به دموی معمولی که دانلود کردم
راستش تمام جزییات توش معلومه واقعا کنسولهای نسل اینده با اچ دی معرکه هستند
3. بهترین برنامه برای دیدن این دموهای اچ دی چی هست چون من با 3 تا نرم افزار که دیدم
Jet Audio و WMP و Blaze DVD کیفیت روی Jet Audio بهتر بود اما تصویر و صدا یه مختصری گیر داره
ممنون میشم توی این 3 زمینه من رو کمک کنید

کسی میتونه توی این زمینه به من کمک کنه

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام به همه
میشه یکی به ما بگه بهترین انتخاب برای خرید مانیتور که مناسب ایکس باکس 360 باشه چی هست ؟؟؟
و با قیمت زیر 450000 که برای من کیفیت مهمه نه اینکه متلا یه اینچ بزرگتر باشه و هم اینکه برای کنسول هایی که در اینده میاد مناسب باشه
ممنون بای فقط سریع جوابمو بدین
و میشه لطفا یه مارک خوب کابل وی جی ای با قیمت و محل خرید معرفی کنید ؟؟؟؟

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
سلام به همه
میشه یکی به ما بگه بهترین انتخاب برای خرید مانیتور که مناسب ایکس باکس 360 باشه چی هست ؟؟؟
و با قیمت زیر 450000 که برای من کیفیت مهمه نه اینکه متلا یه اینچ بزرگتر باشه و هم اینکه برای کنسول هایی که در اینده میاد مناسب باشه
ممنون بای فقط سریع جوابمو بدین
و میشه لطفا یه مارک خوب کابل وی جی ای با قیمت و محل خرید معرفی کنید ؟؟؟؟

بهترين مانيتور با بودجه شما مدل 940bw سامسونگ هست

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
به نظر شما میرزه که 20 تومن اضافه هزینه کنم که کابل اصل ماکروسافت رو بگیرم (که اگر کابل اصل باشه )؟
اختلاف کیفیت با سایر مار ک ها زیاده ؟

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
به نظر شما میرزه که 20 تومن اضافه هزینه کنم که کابل اصل ماکروسافت رو بگیرم (که اگر کابل اصل باشه )؟
اختلاف کیفیت با سایر مار ک ها زیاده ؟

من اتفاقاً خواستم بگيرم از مکس گيم...هر دوتاشو داشت...گفت خودم تست کردم و هيچ فرقی بينشون نديدم

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
به نظر شما میرزه که 20 تومن اضافه هزینه کنم که کابل اصل ماکروسافت رو بگیرم (که اگر کابل اصل باشه )؟اختلاف کیفیت با سایر مار ک ها زیاده ؟
من اتفاقاً خواستم بگيرم از مکس گيم...هر دوتاشو داشت...گفت خودم تست کردم و هيچ فرقی بينشون نديدم
معمولا فروشنده ها چون میدونن که میتونن کابل اصل رو با قیمت خوب آب کنن اول سعی میکنن یه جورایی کابل های غیر اصل رو بندازن به مشتری بعد که کار خودشونو کردن اونقوت نظرشون از زمین تا آسمون عوض میشه که کابل اصل کیفیت خیلی خیلی بهتری میده و هر چی باشه بلاخره اصله !! :)
مطمعن باشین تفاوت هایی هست ولی نه اونقدر که شما توی یه لحظه متوجه بشین.
کسی که میخواد عمق رنگ و صدای عمیقتر رو بشنوه 100% از کابل اصل باید استفاده کنه (البته منظورم از کابل اصل اونایی نیست که فروشنده ها بهت نشون میدن!باید خودتون تشخیص بدین)
من خودم از REAL استفاده میکنم و البته خیلی هم خوبه و راضی کننده...ولی واسه کسی که یک HDTV 1080 داره و میخواد بجای Component از Cable VGA استفاده کنه ، حتما باید از کابل اصل استفاده کنه چون تاثیرش توی یک HDTV بیشتر مشخص میشه تا یک مانیتور 17 CRT.

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
با 800 تومن چی خوبه؟ X-VISION کنتراست پایینش(1200:1) خیلی اذیت میکنه؟
تلویزیون غیر LCD ولی HD باشه قیمت خوب و کیفیت خوب چی هست؟
این مدل سامسونگ S81 خوبه (البته اینم 1 و 90 هست).
پاناسونیک چیزی داره؟

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
با 800 تومن چی خوبه؟ X-VISION کنتراست پایینش(1200:1) خیلی اذیت میکنه؟
تلویزیون غیر LCD ولی HD باشه قیمت خوب و کیفیت خوب چی هست؟
این مدل سامسونگ S81 خوبه (البته اینم 1 و 90 هست).
پاناسونیک چیزی داره؟

درود بر شما،

پيشنهاد ميکنم اين مدل LG که گفتيد رو نگيريد، واقعاً به درد نميخوره. اگه ميتونی 100 تومان بزاری روش ميتونی مدل 26 اينچ r71 رو پيدا کنی.

يا اگر هم پيدا نکردی، باز s71 که 27 اينچ هست رو بگيری بهتره !!!

پيروز باشيد

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
معمولا فروشنده ها چون میدونن که میتونن کابل اصل رو با قیمت خوب آب کنن اول سعی میکنن یه جورایی کابل های غیر اصل رو بندازن به مشتری بعد که کار خودشونو کردن اونقوت نظرشون از زمین تا آسمون عوض میشه که کابل اصل کیفیت خیلی خیلی بهتری میده و هر چی باشه بلاخره اصله !! :)
مطمعن باشین تفاوت هایی هست ولی نه اونقدر که شما توی یه لحظه متوجه بشین.
کسی که میخواد عمق رنگ و صدای عمیقتر رو بشنوه 100% از کابل اصل باید استفاده کنه (البته منظورم از کابل اصل اونایی نیست که فروشنده ها بهت نشون میدن!باید خودتون تشخیص بدین)
من خودم از REAL استفاده میکنم و البته خیلی هم خوبه و راضی کننده...ولی واسه کسی که یک HDTV 1080 داره و میخواد بجای Component از Cable VGA استفاده کنه ، حتما باید از کابل اصل استفاده کنه چون تاثیرش توی یک HDTV بیشتر مشخص میشه تا یک مانیتور 17 CRT.

نه دوست عزيز اينجوريام نيست...من اصلا بودجم اون موقع نمیرسيد که بخوام کابل اصل رو بخرم..کابل
غير اصل رو هم نخريدم چه برسه بخوام اصلشو بگيرم !!....
من به صورت دوستانه سوأل کردم و جواب داد...وگرنه خودش میدونه من ديگه هميشه از توپ خونه لوازم میگيرم
چون خودشون از اونجا میيارن..پس براش فرقی نمکرد بگه کدوم بهتره !!
من ديگه بعد از 10 12 سال کار تو بازار تهران که هر لحظه با ادمای جور وا جور سره کار
دارم نتونم تشخيص بدم که طرفم حرفی رو که میزنه از روی دروغ برای قانع کردن من باشه بايد برم زيره گل !!
حالا ممکنه مکس هم اشتباه کرده باشه و واقعاً تفاوتی داشته باشه ولی مطمئنم
حرفی رو که زد برای منفعت خودش نزد......

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر