تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
دوست عزیز اونجا از contrast نامی برده نشده.

نوشته Horizontal Viewing Angle که منظورش همون contrast هست.

شما مطمئنی که داری درست ميگی ؟

آخه چه ربطی داره !!! اين علامتش درجه هست.

انگليسی که بلديد ؟؟؟؟؟؟
Code:
Horizontal Viewing Angle

A wide horizontal viewing angle lets viewers sit away from the center seating position and still experience a uniformly bright image.

feature3.jpg

مثلاً سامسونگ که 1:5000 !!!
اين چند نوشته ؟؟؟:confused:

k_kh

کاربر سایت
Jan 22, 2007
110
من داشتم روزنامه ایران رو می خوندم دیدم مادیران یه تبلیغ بزرگ نصف صفحه ای زده با این عنوان:
طوفان غیر منتظره مادیران در قیمت تلوزونهای Lcd -تلوزیون Lcd مادیران "x.vision 32
749000 تومان.
می خواستم بدونم که چرا اینقدر ارزون و در ضمن این X.vision تلوزیونهاش چه جوریه؟؟؟

سلام دوست عزيز در اين مورد حق با كامبيزه اين تلويزيون در مقابل مارك هاي ديگه حرفي براي گفتن نداره
موفق باشي

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بچه ها کنتراست های سامسونگ و سونی به صورت داینامیک هستش;)
البته 100% از این lg بالاتر هست ولی نه دیگه به اون شدت!این lg از s71 سامسونگ کنتراستش بالاتره....3000:1 داینامیک میشه 1000:1 واقعی

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام دوستان خوبم ببخشید اینجا سوالم رو میپرسم چون شماها تو این مسائل وارد ترید من کیسم رو به hd tv وصل کردم بازیه vertua tennis3 و چندتا از بازی های دیگه تصویر خوبی داشتن
ولی resident evil 4 و spider man 3 اصلا تصویر رو tv نمیومد و صفحه فقط سیاه بود hdtv من wide screen هستش میخواستم بدونم مشکل از کجاس؟
خیلی ممنون

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
سلام به دوستان LCD من تا samsung LA32R7)1080i) رو ساپورت میکنه. اصلا به درد بازی کردن میخوره؟ برای Elite چطور؟

آخرین ویرایش:

MIKAMI

کاربر سایت
Jul 30, 2006
185
نام
شهاب
سلام به دوستان LCD من تا samsung LA32R7)1080i) رو ساپورت میکنه. اصلا به درد بازی کردن میخوره؟ برای Elite چطور؟

تلویزیونت عالیه:cool:
جالبه بدونی خوده ماکروسافت هم در نمایشگاههای مختلف از تلویزیون های سامسونگ برای دموهای قابل بازی استفاده می کنه.
اگه کابل HDMI میخوره در این صورت یک تلویزیون رویایی برای الایت می شه چون الایت هم این کابل رو داره :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر