تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217

ببین نمیدونم چرا داره گرون میده ایران ولی اینم مانیتوره خوبیه.هم کنتراسته خوبی داره هم ریسپاس.
ولی...نه hdcp داره(اگر اشتباه نکنم) و نه واید اسکیرین هست که این باعث میشه برای بازی با کنسول زیاد روش حساب نکنی;)

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
1440*900 در 940bw برای بازی کم نیست؟
در ضمن می خوام بدونم چرا 940b حدود 200 هزار تومن از 940bw گرونتره !!؟
توی خارج همین تقریبا همینقدر تفاوت داره؟

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
راستی دوستان چطوری میشه پلی استیشن3 رو به مانیتور 940bwوصل کرد اگه کابلی چیزی داره دوستان اون رو هم زحمت بکشن عکس هر دوتاش رو بذارن هم رابط هم مانیتور ممنون میشم

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
دوسته عزیز شما باید hdtv crt بخری با این پول
مدلهای زیر پیشنهاد منه:
CS-32/29600, CS-53600TS, CS-53600TPS
http://www.samservice.com/products_full_fa.php?level1_id=2&pr_id=168&level2_id=&level3_id=
CS-32600.jpg

سلام دوست عزیز
ین تی وی هایی رو که شما معرفی کردی هیچ کدوم اچ دی ساپورت که نیستن
اگ بود چرا توی مشخصاتش ننوشته
این برای من جا ی سواله اگه جوابه منو بدی ممنون میشم

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
فقط LG ماشین زمان :
2woav89.jpg

lg_42.jpg

42 اینچ HD LCD
دارای هارد دیسکی به ظرفیت 250 گیگابایت
صفحه نمایش LCD 1920 در 1080 پیکسل .دارای قدرت تفکیک پذیری (رزولوشن) معادل دو برابر دیگر تلویزیون های HD
این تلویزیون دارای کنتراست 6000 تا 1 رنگ هست .

من با این TV و ایکس باکس دارم زندگی میکنم :love:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh

دوستان این کابل کامپوننت برای سونی 2 ایا باعث بالا رفتن کیفیت بازیهای سونی2 میشه
یا اینکه تاثیری نداره
در ضمن قیمت اون چنده

دوستان جریان این رسپانس تایم چیه
اصلا چرا توی تی وی Crt مشکل رسپانس تایم نیست اما توی ال سی دی هست
یه نفر یه توضیح اجمالی در این زمینه بده
و بگه که این رسپانس تایم میتونه چه مشکلاتی به وجود بیاره

Last edited by a moderator:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
من نمیدونم چیه این تصاویر سونی تورو جذب کرده.تمام سایه ها توش از بین رفته!
و این برای 1000000000001 بار که سونی ریسپانسش داغونه.
مدل سونیه s200a هستش.
دوسته عزیز شما تا حالا 100 دفعه پرسیدی 100 دفعه دیگه هم بپرسی باز میگیم سامسونگ r-n-f حرف اول رو میزنه;)
به منم چیزی نمیرسه که بخوام طرفداری از شرکتی رو بکنم.حالا شما برو سونی بگیر ولی با دسته خودت نه پیشنهاد کسی;)
موفق باشی

دوسته عزیز حق با شماست.منم گفتم مدلی که hd باشه.
منظوره من بیشتر 29600 بود نه اون یکی مدل ها
CS-29600 :
7,100,000 Rls
به هر حال سهل انگاری از من بود که از اول دقیق نگفتم;)
ممنون

خیلی مسخره هستی دوست من
واقعا برای این سایت متاسفم که مدیر انجمن این بخش حساس تویی
من یه کلام گفتم عکس سونی قشنگتره اونوقت تو اومدی همچین ناراحت شدی
که انگار من به تو و شرکت سامسونگ که انگار ارث پدرته توهین کرده ام
من فقط نظرم رو گفتم که سونی تصویرش قشنگتره
مطمئن باش دلیل برتری سامسونگ به سونی در حال حاضر فقط قیمت پایین سامسونگه
و الا از هر کس بیسواد هم بپرسی میگه عکس سونی زیباتره وسونی هم بهتره
شما یه جوری از سام طرفداری میکنی که انگار مال تو هست اونوقت میای
میگی من بیطرفم نمونش همین که از یه جمله من که گفتم سونی بهتره ناراحت شدی
مطمئن باش اگه پولم برسه میرم براویا میگیرم اگه نرسه اونوقت به سامسونگ قناعت میکنم
در ضمن هر چی بگیرم با دست خودم و تجربه دوستان خالص میگیرم نه شما دوست عزیز
100 دفعه که سهله لازم باشه 1000 دفعه هم میپرسم
چون پرسیدن عیب نیست ندانستن عیبه
شما هم موفق باشی دوست عزیز یه خورده انصاف داشته باشین

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
و الا از هر کس بیسواد هم بپرسی میگه عکس سونی زیباتره وسونی هم بهترهن

هر آدم بيسواد ؟
به نظر شما تشخيص دادن 2 تا عکس احتياج به سواد داره ؟:)

خوب اون 2 تا عکس انگاری نور گاما رو خيلی بردن بالا چون تمام سايه ها از بين رفته. ( اميدوارم که اينطور باشه و الی از نظر کيفيت اصلاً جالب نيست اگه اينطوری باشه )
من هم موافقم که توی اون 2 تا عکس، سامسونگ واقعی تر هست

درضمن به نظر من يکی از مدير های خوب همين آقا هستند ( r.i.p-unknown ) چون به همه سؤال های من با حوصله جواب دادن ( نه من، جواب خيلی های ديگه رو ).درضمن فکر نکنم کسی وظيفه داشته باشه اينجا جواب کسی رو بده. ايشون هم مطمئناً پولی نميگيرند که وظيفه اي داشته باشند پس درک کن که ايشون دارن لطف ميکنن که جواب ميدن

لطفاً احترام بزاريد !

پيروز باشيد !

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
1440*900 در 940bw برای بازی کم نیست؟
در ضمن می خوام بدونم چرا 940b حدود 200 هزار تومن از 940bw گرونتره !!؟
توی خارج همین تقریبا همینقدر تفاوت داره؟

نه برای چی کم باشه؟
720 p رو کامل ساپورت میکنه.
شما چه کارت گرافیکی دارید که میخواین رزولوشن بالاتری از گیم بگیرید؟
در مورد قیمت هم تحقیق میکنم بعدا همین پست رو ویرایش میکنم;)

میگم برای وصل کردن Xbox 360 به مانیتور 940bw بجز کابل Vga چجوری میشه وصل کرد؟؟

Ps3 رو چی؟؟؟

برای 360 باید کابل vga خرید.یعنی ارزون ترین و بهترین راه همینه;) با کامپوننت هم میشه وصل کرد به شرطی که مانیتور دارای ورودی اون باشه.یا دستگاه های مختلف تبدیل رو خرید و ...
ps3 رو بهتره در بخش خودش بپرسی تا دوست خوبم APC که تجربش رو داره به شما توضیح بده ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم شما میتونید یه تبدیل hdmi to dvi بگیرین و وصل کنین به مانیتور.در صورتی که مانیتور HDCP داشته باشه;)

سلام دوست عزیز
ین تی وی هایی رو که شما معرفی کردی هیچ کدوم اچ دی ساپورت که نیستن
اگ بود چرا توی مشخصاتش ننوشته
این برای من جا ی سواله اگه جوابه منو بدی ممنون میشم

سلام
دوسته عزیز شما لطف کن کاتالوگ cs-29600 رو از سام سرویس دانلود و مطالعه کن.
با کابل کامپوننت تا رزولوشن 1080 i رو تحویل میده;)

دوستان جریان این رسپانس تایم چیه
اصلا چرا توی تی وی Crt مشکل رسپانس تایم نیست اما توی ال سی دی هست
یه نفر یه توضیح اجمالی در این زمینه بده
و بگه که این رسپانس تایم میتونه چه مشکلاتی به وجود بیاره

LCD monitors

Response time is the amount of time a pixel in an LCD monitor takes to go from active (black) to inactive (white) and back to active (black) again. It is measured in milliseconds (ms). Lower numbers mean faster transitions and therefore fewer visible image artifacts.

Older monitors with long response times would create a smear or blur pattern around moving objects, making them unacceptable for moving video. High response times can be annoying to a viewer depending on the type of data being displayed and how rapidly the image is changing or moving. Many current LCDs' monitor models have improved to the point that this is rarely seen.

A figure of 8 to 16 ms for rise + fall times is typical. The response time was traditionally recorded at the full black > white transition which became the ISO standard for this specification on LCD displays. Grey transitions are far more common in practice but in terms of pixel latency, they remained significantly behind the ISO transition. In recent years there have been a wide range of Response Time Compensation (RTC) / overdrive technologies introduced which have allowed panel manufacturers to significantly reduce grey transitions. Response times are now commonly quoted in "G2G" figures and specs of 6ms, 4ms and 2ms G2G are widely available. There are various names used for RTC technologies, and these vary from one manufacturer to another. Terms such as ClearMotiv (Viewsonic), AMA (BenQ), MagicSpeed (Samsung) and ODC (LG.Philips) are widely used to identify RTC enabled displays.

In comparison, a CRT displaying a picture with an update frequency of 60 to 80 Hz could be said to have a response time of 12.5 ms and upwards. However, as the picture is updated completely (and virtually instantly) each time the electron beam passes over the screen, CRTs do not have the same problems with smearing or ghosting. The same is true for plasma displays (however, both CRTs and plasma displays can have problems with flicker).

LCD screens with a high response time value are often unsuitable to play fast paced computer games. The pixel response time is often confused with the LCD input lag which adds another form of latency to pictures displayed by LCD screens. An LCD screen with high response time and significant input lag will not give satisfactory results when playing fast paced computer games or performing fast high accuracy operations on the screen (e.g. CAD design). Manufacturers only state the response time of their displays and do not inform customers of the input lag value.
This computer-related article is a stub. You can help Wikipedia by expanding it.
منبع:http://en.wikipedia.org/wiki/Response_time#LCD_monitors

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
خیلی مسخره هستی دوست من
واقعا برای این سایت متاسفم که مدیر انجمن این بخش حساس تویی
ترجیه میدم جوابت رو ندم و خود مدیران سایت جوابت رو بدهند;)
من یه کلام گفتم عکس سونی قشنگتره اونوقت تو اومدی همچین ناراحت شدی
که انگار من به تو و شرکت سامسونگ که انگار ارث پدرته توهین کرده ام
من فقط نظرم رو گفتم که سونی تصویرش قشنگتره
شما گفتی عکس سونی قشنگتره پس همینو میگری.علت ناراحتی من هم از این بود که دلم میسوزه که کسی با دیدن فقط 1 عکس بخواد تصمیم به خرید جنسی بکنه که مبلغ بالایی باید براش بپردازه.این رو بدون اگه 6 ماه دیگه سونی بیاد یه تلویزیون بزنه و از سامسونگ بهتر باشه دلیلی نداره که بگم سونی نگیرین;)
مطمئن باش دلیل برتری سامسونگ به سونی در حال حاضر فقط قیمت پایین سامسونگه
و الا از هر کس بیسواد هم بپرسی میگه عکس سونی زیباتره وسونی هم بهتره
شما یه جوری از سام طرفداری میکنی که انگار مال تو هست اونوقت میای
میگی من بیطرفم نمونش همین که از یه جمله من که گفتم سونی بهتره ناراحت شدی
اولا مقایسه بین HDTV vs LCD MONITOR زیاد درست نیست.من ملاک رو اینجا بیشتر روی HDTV های سامسونگ در نظر میگیرم نه 940 bw.شما یه لطفی کن خودت برو توی مغازه ی تلویزیون فروشی و از کیفیت هر کدوم که خوشت اومد و با کمک های شایان فروشنده همینو بگیر:)
مطمئن باش اگه پولم برسه میرم براویا میگیرم اگه نرسه اونوقت به سامسونگ قناعت میکنم
در ضمن هر چی بگیرم با دست خودم و تجربه دوستان خالص میگیرم نه شما دوست عزیز
امیدوارم که پولتون برسه.فقط من یه سوال از شما دارم:شما که دلت پیش سونی گیر کرده برای چی دیگه سوال میکنی.اگه چند نفر دیگه هم غیر از من سامسونگ رو تایید کنن بر میگردی میگی اونا هم شرکای تجاریه تو توی سامسونگن:) شما هر چی دوست داری بگیر.کسی شما رو مجبور نکرده.من فقط پیشنهاد میدم دیگه تحقیق و ... پای خودت;)
100 دفعه که سهله لازم باشه 1000 دفعه هم میپرسم
چون پرسیدن عیب نیست ندانستن عیبه
شما 10000000000 بپرس ولی نه سوال تکراری سوال جدید چون:دانسته را پرسیدن خطاست;)
شما هم موفق باشی دوست عزیز یه خورده انصاف داشته باشی
دوست عزیز ای کاش خودت به این جمله عمل میکردی ;)
موفق و پیروز باشی;)

آخرین ویرایش:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
تو تصوير bravia چون نو ر خيلی بالاست شما ميتونيد با يه کابل vga به جای component
از نو ر بيش از حد اون کم کنيد........
تو عکس هاهم bravia عکس های نزديک رو با details بالا نسبت به سامسونگ نشون میده
ولی در تصاوير دور يه مقدار مشکل داره که با يه کابل vga شما ميتونيد اين مشکل رو برطرف کنيد
اون عکس اولی البته برای سامسونگ تو يه مسيره ديگه گرفته شده و bravia يه مسيره ديگه
دقيقاً يه جا عکس گرفته نشده.....سايهای براويا به خاطر اين هست که تون اون عکس نيوفتاده
يکم دقت کنيد به 2 جاده میفهميد

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
راستی دوستان چطوری میشه پلی استیشن3 رو به مانیتور 940bwوصل کرد اگه کابلی چیزی داره دوستان اون رو هم زحمت بکشن عکس هر دوتاش رو بذارن هم رابط هم مانیتور ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر