تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

k_kh

کاربر سایت
Jan 22, 2007
110
سلام به همه بچه ها! من یه مدتی نبودم به خاطر کنکور و این حرفا. دلم برای همتون خیلی تنگ شده بود. چه خبرا خوش می گذره؟ یه سئوالی داشتم. تا اینجا که تاپیک رو خوندم فهیدم که lcd بهتر از پلاسما هستش!
کسی می دونه با یک و پونصد یه تلویزیون اچ دی خوب چی می شه خرید؟ اینچ رو هم یادتون نره! ممنون:biggrin1:

يه سوني براويا "32 مدل KLV-32S200 بگير و اگه داري پول بيشتر بدي يه"40 مدل KLV-40V200 شو بردار قيمت اولي حدود 1.5 و دومي 2.7 ميليون تومنه موفق باشي

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
من امروز مانيتور viewsonic 20 اينچ رو ديدم ، تصوير و رنگش خيلي بهتر از سامسونگ 940bw بود ، اخه كنتراستش 1:800 بود
آقا اين مانيتوراي آستاراي فراسو كنتراستشون 700 يا 500 ؟ تو سايتش زده 700 ولي تو كاتالوگاي مغازه ها و سايت رايانه.كام زده 500!

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
من امروز مانيتور viewsonic 20 اينچ رو ديدم ، تصوير و رنگش خيلي بهتر از سامسونگ 940bw بود ، اخه كنتراستش 1:800 بود
آقا اين مانيتوراي آستاراي فراسو كنتراستشون 700 يا 500 ؟ تو سايتش زده 700 ولي تو كاتالوگاي مغازه ها و سايت رايانه.كام زده 500!

view sonic بهترين مانيتور lcd تو تمام مارک هاست
قيمتشم 200 تومان بيشتر از سامسونگ

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
view sonic بهترين مانيتور lcd تو تمام مارک هاست
قيمتشم 200 تومان بيشتر از سامسونگ

اهههههههههههههههههههههههه!نه بابا:p :biggrin1:
÷س مارکهایی مثل dell-benq قاقن؟
اگه 200 تومن بیشتر باشه که نمیرزه به هیچ وجه.البته لینک مدل مورد نظرت رو بدذار ببینم چی میگی؟

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
اهههههههههههههههههههههههه!نه بابا:p :biggrin1:
÷س مارکهایی مثل dell-benq قاقن؟
اگه 200 تومن بیشتر باشه که نمیرزه به هیچ وجه.البته لینک مدل مورد نظرت رو بدذار ببینم چی میگی؟
شما Benq رو که نمیتونی تو ایران پيدا کنی دوست عزيز...در ضمن من الان قيمت lcd هارو ندارم
ولی مطمئنم 200 تومان بيشتر از سامسونگ

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
شما Benq رو که نمیتونی تو ایران پيدا کنی دوست عزيز...در ضمن من الان قيمت lcd هارو ندارم

عزيزم samsung 940bw حدود 300-310 تومنه و viewsonic va1912wb حدود 320 تومنه حالا شما 200 تومن بيشتر رو از كجا آوردي من نميدونم !;)
آقا من بين آستاراي فراسو(19 يا20) و بنكيو fp202w موندم:confused: :confused:
كسي در مورد كنتراست فراسو ها نميدونه ؟ كسي تصويرشون رو ديده ؟
محمد رضا جوووووووون 19 بگيرم كه نيتيو رزولوشنش به 720p نزديك تره يا 20 كه بزرگتره ؟
ممنون:love:
موفق باشيد!

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473

آقا کی میگه نمیتونی پیدا کنی؟از اون حرفها بودش،الان هر چه تعداد مدل 202w خواستی با 3 سال گارانتی 360 تومان میتونم بهت بدم..

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
عزيزم samsung 940bw حدود 300-310 تومنه و viewsonic va1912wb حدود 320 تومنه حالا شما 200 تومن بيشتر رو از كجا آوردي من نميدونم !
دوست عزيز شما گويا دقيق مشخصات 2 مانيتور رو نگاه نکردی
شما برداشتی محصول 4 ms سامسونگ رو با محصول 8 ms
view sonic مقايسه کردی که اين کاره اشتباهيه
برای مقايسه بايد با اين مدل view sonic مقايسه بشه...و با يه سرچ ساده تو اینترنت میتونی بفهمی که 200 تومان اختلاف
زيادم دور نيست !!!
آقا کی میگه نمیتونی پیدا کنی؟از اون حرفها بودش،الان هر چه تعداد مدل 202w خواستی با 3 سال گارانتی 360 تومان میتونم بهت بدم..
ای بابا...من منظورم اين نبود که شما هيچ مدلی از benq نمیتونی تو ایران پيدا کنی
حالا شماها رفتيد يه مانيتور benq پيدا کرديد میگيد ايينها؟؟
benq يه مودلی داره که دقيقاً خاطرم نيست مدلش چيه..مکس گيم داره
اون مدلی هست که خوده مايکروسافت پيشنهاد داده برای بازيهای 360 از اين مانيتور ميتونيد استفاده کنيد و بهترين
گزينه تو مانيتور lcd هاست
که اون رو شما تو ایران نميتونی پيدا کنی...ايينچشم از 19 بالاتره ....فکر کنم 21 يا 26 باشه

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
برای مقايسه بايد با اين مدل view sonic مقايسه بشه...و با يه سرچ ساده تو اینترنت میتونی بفهمی که 200 تومان اختلاف
زيادم دور نيست !!!

ای بابا...من منظورم اين نبود که شما هيچ مدلی از benq نمیتونی تو ایران پيدا کنی
حالا شماها رفتيد يه مانيتور benq پيدا کرديد میگيد ايينها؟؟
benq يه مودلی داره که دقيقاً خاطرم نيست مدلش چيه..مکس گيم داره
اون مدلی هست که خوده مايکروسافت پيشنهاد داده برای بازيهای 360 از اين مانيتور ميتونيد استفاده کنيد و بهترين
گزينه تو مانيتور lcd هاست
که اون رو شما تو ایران نميتونی پيدا کنی...ايينچشم از 19 بالاتره ....فکر کنم 21 يا 26 باشه

پسر خوب من خودم مغازه کامپیوتری دارم و وقتی میگم 202w یعنی چی؟اون مدلی که میگی مکس گیم داره از کی گرفته؟؟میخوای بگم اینجا؟ دارم بهت میگم اگه خواستی 360 تومان زیر قیمت نمایندگی بهت بدم؟حالا بازم بگو که اون مدلی که میگم نیستش و .......

الکی پست زدن که فایده نداره عزیز.مطمئن بشید که نیستش،بعد بگید که کسی نمیاره،این مدلی که میگی نیستش اینه:
http://www.benq.com/products/LCD?product=594

اگه خواستی یک وانت 202w برات میگیرم

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
زيادم دور نيست !!!
عجب! شما تنها ملاكت واسه مقايسه 2 تا مانيتور فقط ريسپانس تايمشونه؟
در ضمن rt سامسونگ بر حسب GWG بيان ميشه و اين viewsonic بر اساس BWB ه كه مقايسشون كار درستي نيست ;) اگه همه گفته هاي شما هم درست باشه، اختلاف قيمت اين 2 تا مدل viewsonic تو همين سايت 80 $ ه كه هر جوري حساب كني از 70-80 تومن بالاتر نميزنه!
ضمنا من مقايسه رو بين دو تا مانيتور هم رنجي(قيمت) كه تو 1 مغازه ديدم انجام دادم نه چيز ديگه.:love: :love:
-----------------------------------------------------------------------------
اگه خواستی 360 تومان زیر قیمت نمایندگی بهت بدم؟ح
داش شركتم كه زنگ كه ميزني كه بهت كه همين قيمتو كه مييده كه:cheesygri
بشكون مشتريت شيم :cool:

حالا بي خيال ، آقا كسي نبود ما رو راهنمايي كنه در زمينه خريد اين مانيتورايي كه نام بردم ؟
دمتون گرم اگه كسي اطلاعات داره دريغ نكنه :love:

آخرین ویرایش:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
پسر خوب من خودم مغازه کامپیوتری دارم و وقتی میگم 202w یعنی چی؟اون مدلی که میگی مکس گیم داره از کی گرفته؟؟میخوای بگم اینجا؟ دارم بهت میگم اگه خواستی 360 تومان زیر قیمت نمایندگی بهت بدم؟حالا بازم بگو که اون مدلی که میگم نیستش و .......

الکی پست زدن که فایده نداره عزیز.مطمئن بشید که نیستش،بعد بگید که کسی نمیاره،این مدلی که میگی نیستش اینه:
http://www.benq.com/products/LCD?product=594

اگه خواستی یک وانت 202w برات میگیرم

360 زيره قيمت؟ مطمئنی ديگه؟

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
دردسرهای 360

سلام
من تا اونجایی که فهمیدم 360 کنسولی خوبیه و از نظر سخت افزاری خیلی قویه ولی خیلی دردسر داره همین که ملیت داره خیلی دردسره
موقع خریدش آدم گیح میشه که Uc بخره J بخره
و اینکه HDMI رو ساپورت نمیکنه خیلی ضعفه و بازی هاش هم خیلی کمه
اینم که میگن داغ میکنه و کپی خور کردنش بعضی وقتا دردسر سازه ، اینم خیلی بده
البته تا جا بیفته خیلی طول میکشه ، تا DVD9 ارزون بشه
ولی وای به اون روزی که PS3 کپی خور بشه و جا بیفته ، دیگه 360 باید بره توی آشغالا
----------
دوستان اگه میتونین یه مقدار بیشتر درباره 360 و HD توضیح بدین ، ممنون میشم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
سلام
اصلا هم ادم گیج نمیشه مگه میخوای اپولو هوا کنی؟:)
hdmi ساپورت نمیکنه اصلا ربطی به ضعیف بودنش نداره شما میتونی با کال vga کیفیت 1080p رو از 360 بگیری پس ....;)
بازیهاش هم خیلی زیاده دیگه این رو هر کسی میدونه
لطفا الکی حرف نزنید...

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
شما یه جوری میگی مثل اینکه خودت 360 رو ساختی
من که نگفتم کنسول بدیه فقط گفتم هنوز مونده تا جا بیفته
شما خودت چه ورژنی رو خریدی ؟ چند گرفتی ؟ از کجا گرفتی ؟
به ما هم بگو ، منم قصد خرید دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر