تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
این سری های x200 که pandra tommorrow قیمت گرفته بود که هنوز نرسیده،به هر کی زنگ می زنم میگه هنوز به ایران نیومده و هفته بعد میاد!!

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
من که دقیق نگفتم چه مدلی هست:cheesygri شاید اون نبوده!!

آقا چرا سره کار میذاری؟از صبح تاحالا 10 جا زنگ زدم و به هر کی میگم سری x200 اومده میگه یک هفته دیگه میاد و الان فقط کاتالوگش هستش.

در ضمن سونی جز سری x200 و SXRD هیچ full HD دیگری نداره که شما مدل بدی و سری SXRD هم بالای 60 اینچه!

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
آخه مگه مجبوری که اسپم بازی کنی که باز این جوری
192.gif
بمونی ؟

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
آخه مگه مجبوری که اسپم بازی کنی که باز این جوری
192.gif
بمونی ؟

باور کنید من از خدامه پس فردا ایشون این مدل های x200 را ببینن و ضایع بشم،چون ضایع شدن بهتر از سره کار بودنه،چون دیگه وقت آدم تلف نمیشه،الان 6 ماهه ایکس باکس دارم و فقط باهاش dead or alive بازی کردم و کلان برنامه ریزی کرده بودم که قبل از خرید f71b محصولات سونی را ببینم که خب ارزش دیدن دارن که میگن براویاست دیگه;)

حالا بگذریم تا یک هفته هم به خاطر گل روی سونی نمی خریم که شاید مدل های FULL HD این شرکت با قیمت مناسبتر از این سامسونگ که فعلا بی رقیبه پخش بشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
سلام
بالاخره با كمك دوستان يدونه Samsung R71 خريدم و واقعآ دارم باهاش حال ميكنم. حالا ميفهمم وقتي بقيه اصرار ميكنن كه بازي كردن با HDTV يه چيز ديگه هست راست ميگن ! از الآن تو فكر اينم كه فردا صبح كه از خواب بيدار شدم كدوم بازي رو بكنم !
clap.gif
خدايي نسل بعد بدون HDTV خيلي با الآن فرق داشت. به همه كسايي كه X360 , PS3 دارن (((شديدآ))) توصيه ميكنم يه HDTV تهيه كنن و ببينن كه چه قدر فرق ميكنه با قبلآ.
bliss.gif

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام
بالاخره با كمك دوستان يدونه Samsung R71 خريدم و واقعآ دارم باهاش حال ميكنم. حالا ميفهمم وقتي بقيه اصرار ميكنن كه بازي كردن با HDTV يه چيز ديگه هست راست ميگن ! از الآن تو فكر اينم كه فردا صبح كه از خواب بيدار شدم كدوم بازي رو بكنم !
clap.gif
خدايي نسل بعد بدون HDTV خيلي با الآن فرق داشت. به همه كسايي كه X360 , PS3 دارن (((شديدآ))) توصيه ميكنم يه HDTV تهيه كنن و ببينن كه چه قدر فرق ميكنه با قبلآ.
bliss.gif
این Samsung R71 چه قدر خریدی؟؟ تا چه رزولوشنی رو ساپورت میکنه؟؟چند اینچه؟؟

مبارکت باشه اریا جون:love:

r71_mid.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
امین من "32 ش رو خریدم 1350000 . تا 1080i هم ساپورت میکنه که فعلآ کافیه !:biggrin1: دعا کنین یه BMW گیرمون بیاد که شیرینیش رو به شما بدم !

1080I رو ساپرت میکنه . 36 هستش و قیمتش هم فکر کنم 1800000 بود .
امید این R71 که "36 نداره !

آخرین ویرایش:

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
امین من "32 ش رو خریدم 1350000 . تا 1080i هم ساپورت میکنه که فعلآ کافیه !:biggrin1: دعا کنین یه BMW گیرمون بیاد که شیرینیش رو به شما بدم !

امید این R71 که "36 نداره !

چرا داره . 26 . 32 . 36 . 40 . البته من خودم 36 رو ندیدم لی زمان خرید فروشنده گفت که 36 هم داره . البته من اول 32 نوشتم ولی بدش شک کردم و قیمت و اینچ 36 رو دادم . شرمنده . البته میگم که من ندیدم اون بابا گفته بود .:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر