تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
این نصب رایگانش خیلی باحاله،انگار می خوان چیکار کنن،یا اینکه فک می کنن کسی بلد نیست یک LCD TV را روشن کنه نصب رایگان گذاشتن:cursing: :cursing: :hurted1: :shocked:

منظور فکر کنم نصب روی دیوار هست که رایگان هست اگر افتاد بیفته تقصیر اونا :cheesygri

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
نميدونم واقعا تا تلويزيون هايي مثل r71-n71 از سامسونگ هستش چرا شماها گير دادين به سوني؟
با اون ريسپانس تايم ضايعش كه نميشه توش حتي يه فوتبال ديد.
جالبتر اينجاس اكثر كسايي هم كه ميان نظر ميدن اصلا نميدونن چي به چي هستش و فقط پشت ويترين ديدن يا خام اين فروشنده ها شدن.
به خدا بد نيست پست هاي استادايي مثل متال گير(محمد ) يا apc (فكر كنم سپيده خانم) رو بخونين.
جالبترش اينجاست كه سوني خيلي از تكنولوزيهاش رو از سام خريده.چرا نميخواين قبول كنين فعلا بازار تل دسته سامه؟
راستي يه چيزي رو هم معلوم كنم.
كساني كه ميخوان با تلشون شبكه هاي داخلي رو ببينند بهتره برن سراغ crt چون اين lcd ها رزولوشن نتيو خودشون رو دارن.مثلا فكر كنين يه تلويزيون فول اج دي ميگيرين بعد بخواد تصوير 480 اپ اسكيل بشه به 1080.فكرشو بكنين چه افتضاحي ميشه؟
اگرم ديگه خيلي دلتون lcd ميخواد برين سراغ 720 پي ها و تصوير تي وي ايران رو از ست بگيرين كه ديجيتال هم هست.
البته تلويزيون هاي پلاسما هم چيزه خوبيه براي ديدن تل ايران چون نتيوش نزديك تره به 480.
البته چون براي 360 هست تاپيك همون n71 كه از r71 هم جديدتره(همونه فقط يكم امكاناتش بيشتر شده-از نظر ورودي هاي hdmi-vga-component... اينا هم كامله)پيشنهاد ميشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
محمدرضا من که مقایسه از نظر کیفیت کردم تلوزیونهای سونی کیفیتشون خیلی بهتر از سام هست:confused:
ولی خب از نظر تکنولوژیهاشون خبر ندارم!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اينم شد مقايسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اول 2 تا تيوي در يك سطح و قيمت ادم ميبينه بعدش رنگ جفتشون رو درست حسابي تنظيم ميكنه و بعد تازه تصوير بايد از يه سورس پخش بشه تا بشه فهميد كيفيت كدوم بهتره.
ربطي به مدل نداره مقايست كاملا غلطه!

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
حال pandra tomorrow خوب نیست گیر نده،ولی از ی نظر سونی بهتره،کلاسش بیشتره و دست دومش را راحت تر میشه فروخت...

مدل 40 اینچی full HD سونی 2.7 هستش که ماله سامسونگ 2.5 حالا باید بریم از نزدیک ببینیم که f71b بهتره یا 40x200 !

راستی در سایت سونی زده که از یک تلویزیون یا عید بگیرید،یک لباس رایگان هم میدن،pandra tomorrow به خاطر همین لباسه بوده که یهو گفته bravia از سام بهتره!

آخرین ویرایش:

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
اينم شد مقايسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اول 2 تا تيوي در يك سطح و قيمت ادم ميبينه بعدش رنگ جفتشون رو درست حسابي تنظيم ميكنه و بعد تازه تصوير بايد از يه سورس پخش بشه تا بشه فهميد كيفيت كدوم بهتره.
ربطي به مدل نداره مقايست كاملا غلطه!

اینطوری باید کل مغازه های جمهوری را بهم وصل کرد که بشه این جور کاری کرد!:confused:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اینطوری باید کل مغازه های جمهوری را بهم وصل کرد که بشه این جور کاری کرد!:confused:

خوب مگه من گفتم اينطوري مقايسه كنين شماها؟
من گفتم اگه بخوايم مقايسه كنيم بايد اين كارو كرد.
وگرنه اينهمه سايت ريويو كننده ساخته شده كه چي؟واسه خنده؟
اقا بي خيال برين سوني بخرين جاي مارم خالي كنين;)

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
خوب مگه من گفتم اينطوري مقايسه كنين شماها؟
من گفتم اگه بخوايم مقايسه كنيم بايد اين كارو كرد.
وگرنه اينهمه سايت ريويو كننده ساخته شده كه چي؟واسه خنده؟
اقا بي خيال برين سوني بخرين جاي مارم خالي كنين;)
من قبل این که R71 بگیرم تو یه سایتی دیدم که این تلوزیون هم از نظر کیفیت هم قیمت از براویا بهتره . من که راضیم . خیلی هم توپه . مثل خر هم دارم ازش کار میکشم .:biggrin1:

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
من قبل این که R71 بگیرم تو یه سایتی دیدم که این تلوزیون هم از نظر کیفیت هم قیمت از براویا بهتره . من که راضیم . خیلی هم توپه . مثل خر هم دارم ازش کار میکشم .:biggrin1:

ی هفته صبر کنید f71b هم میگیرم،البته اگر 2 ساعت وقت بشه برم بگیرم:( :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر