تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
دوستان ال سی دی 32 اینچ سری 4 سامسونگ چه طوره
قیمتش 470

پیشنهادتون چیه
مثلا تو رنچ شیشصد یا هفصد تومن خیلی بهتر از این هست چیزی که پیشنهاد کنین

Milo.Metallboy

کاربر سایت
Feb 10, 2010
22
راهنمایی

بچه ها من برای کلوپ بازی های xbox و ps3 به ال سی دی نیاز دارم که قیمتش حدود 500 باشه و 720p هم باشه و ترجیها ال جی باشه

شما چی پیشنهاد میکنین ؟

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوستان هر کی هر مدل tv می خواد از سامسونگ و ال جی گرفته تا سونی و تو شیبا به من بگه از بانه براش تضمینی میارم زیر قیمتی که دارین و بعدشم براتون گارانتی همون شرکتو با 100000 تومان می کنم گارانتی هم فقط سام سرویس رو می تونم بکنم نه شرکتای دیگه. ما
مغازه داریم می تونین بیاین اونجا بیانه بدین تا مطمئن شین.
برای شما دوست عزیز هم 32C450 از سامسونگ هست حدود 590 تومان و اگر تعداد بخوای ارزونتره
32lh35 ال جی حدود 600 و 32ld460 ال جی اونم حدود 600 اگه خواستی pm بده صحبت کنیم

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اول اینکه شما با این سوالت داری حاشیه سازی میکنی ؟؟؟!!!
دوم اگر لک شده باشه با یه دسمالی که پرز نده ( پنبه ای ) و یک عدد شیشه پاک کن ( مایع ) راحت تمیز میشه. من ال ای دی رو می گما.
در ضمن .... هیچی حالا بعدا می گم

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
اول اینکه شما با این سوالت داری حاشیه سازی میکنی ؟؟؟!!!
دوم اگر لک شده باشه با یه دسمالی که پرز نده ( پنبه ای ) و یک عدد شیشه پاک کن ( مایع ) راحت تمیز میشه. من ال ای دی رو می گما.
در ضمن .... هیچی حالا بعدا می گم

متوجه نميشم....حاشيه سازی منظورتون چيه؟(آخه اين تاپيک حاشيه هم داره کا من براش بسازم؟؟!!!!!)x)
من نميدونم اين روش تميز کردن led رو اما برای lcd هر نوع مايع مساوی هست با کدر شدن صفحه lcd (يا بهتر بگم ، مرگ lcd شما).....اما من در مورد led اطلاع ندارم...

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام
من میخوام یه مانیتور برای کامپیوترم بگیرم
دیدم تو بازار مدلهای LED قشنگی اومده مخصوصا سامسونگ

برای من مهم اینه 22 اینچ باشه یا حداقل 20 اینچ و اینکه LED باشه

حالا از دوستان میخوام مدلهای مناسب رو که هم به روز باشن و هم امکانات خوبی داشته باشن رو معرفی کنن

استفاده من هم برای دیدن شبکه های اچ دی ماهواره و همچنین بازیهای کامپیوتری و احتمالا در اینده نزدیک کنسول بازی هست

به خاطر همین نظرم اینه حداقل 20 اینچ باشه و LED

در مورد امکانات هم حتما خروجی HTMI رو داشته باشه و اگر تیونر TV هم داشه باشه عالی هست ولی این تیونر تلویزیون زیاد برام مهم نیست

در مورد مدلهای بررسی شده هم سامسونگ یه مدل قراره بیاره و تو کاتالوگش دیدم به نام 2285N PLUS که خیلی قشنگه و فول اچ دی هم هست

منتظر راهنمایی دوستان هستم
با تشکر خدانگهدار

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
واسه یه اتاق 3*3 LCD چند اینچ خوبه؟ 26 اینچ یا 32 اینچ؟

اتاق منم 3*3 هست
یه ال سی دی براویا دارم و به نظر من 32 مناسبه شاید احساس کنی براش بزرگ هست ولی به نظر من مناسبه و عادت میکنی زیر 32 به نظر من لذتش رو از دست میده
من شخصا 32 دارم و راضی هستم البته الان تو اتاقم نیست ولی میخوام یکی 32 بگیرم

Digiman

کاربر سایت
Dec 30, 2010
59
اتاق منم 3*3 هست
یه ال سی دی براویا دارم و به نظر من 32 مناسبه شاید احساس کنی براش بزرگ هست ولی به نظر من مناسبه و عادت میکنی زیر 32 به نظر من لذتش رو از دست میده
من شخصا 32 دارم و راضی هستم البته الان تو اتاقم نیست ولی میخوام یکی 32 بگیرم
مرسی. حالا باید lcd حتما FullHD باشه؟ اگه HD باشه مشکلی داره؟

elite_2011

کاربر سایت
Jan 8, 2011
4
سلام
دوستان یه lcd 32 اینچ تو مایه های 500 بالا پایین یکم فول اچ دی با تمام امکانات چه مدلی پیدا میشه الان؟ چیرو پیشنهاد میدین
پیشاپیش ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر