تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
تصوير اينه باقلواست !!! وضوح تصوير فوقوالعاده بالاست !!!!:biggrin1:
خصوصاً موقعی که تو فاصله 1 الی 2 مترييش میشيينی.:cheesygri ...مطمئنم تو وضوح تصوير سامسونگ
به اين نمیرسه !!! چون من تو جمهوری بازی pgr3 ديدم رو lcd سامسونگ...تو تبليغات بود:love:

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
بالاخره مام گرفتيم يه tv lcd ....
سونی براويا البته 32 اينچ....يکی از بچها يادم گفت رو 40 کيفيت تصوير يه مقدار پايين میآد
از چند نفرام پرسديم تأيد کردن.....گفتم ارزش نداره 40 بگيرم....حالا کيفيتشو
میبينم میآم بهتون میگم
فقط باز چند سؤال....اين lcd
hdmi هم داره..به کارم که نمیياد؟؟ مگر از vga بخوام وصل کنم؟؟
واسه ديدن وضوح و شفافيت بيشتر کدوم رزوليشن بهتره؟

ایا تصویرو calibrate کردی؟
چه دستگاه هایی بهش میخوای وصل کتی؟
X360 داری یاPS3 ؟
Sound رو از توی TV میخوای یا جدا Speaker داری؟
این سوال ها رو بیزحمت جواب بده تا بهتر بشه راهنمایی کرد که یه ستاپ خوب بکنی

سونی براويا البته 32 اينچ....يکی از بچها يادم گفت رو 40 کيفيت تصوير يه مقدار پايين میآد
از چند نفرام پرسديم تأيد کردن.....گفتم ارزش نداره 40 بگيرم....حالا کيفيتش

این حرف البته زیاد درست نیست. بهتر میشه گفت بزرگی و تفاوت بین توی 32 یا 40 اینفدر نیست که تفاوت زیادی ایجاد کنه ( با توجه با اینکه باید native resolution هردو یکی باشه) و به قول معروف وقتی از 32" میری سراغ 40" انچنان از جات نمیپری. اما اگه همینو از 26" بیای به 32" یا خیلی احساس میکنی
مثل این میمونه من به شما بگم کیفیت 27" از 32" بهتره چون کوچیتره ! مهم native resolution هست که اگه توی جفت یکسان باشه شما کیفیت یکسان میگیری و ربطی به سایز زیاد نداره

در مورد HDMI هم (و DVI که دیگه توی تلویزیون های جدید خیلی کم پیدا میشه و جاشو داده به HDMI چون همون technology هست) از همه کانکتور ها بهتره
VGA و Component جفتشون انالوگن

ذر اخرم اینکه مبارکت باشه و لذتی ازش ببری

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
اولاً بسيار ممنون که جواب دادی دوست عزيز
دووماً calibrate چيه؟؟؟ بايد چيکار کنم؟
نه من اسپيکره جدا ندارم....از همون tv میگيرم صدارو....ولی يه ضبط داريم که يه 15 16 تايی
باند بهش وصل ميتونم صدارو از ضبط بگيرم....که تو روز های آتی
اين کارو حتماً میکنم....
در ضمن من رزوليشن رو رويه 1080i تست کردم.....ولی رو 720p به نظر من بهتر بود
ولی يه چيز خيلی جالب که منو خيلی شگفت زده میکرد اين بود که وقتی تو فاصله 2 متری میشستی
تصويرت يه چيزی ما فوق تصور میشيد......:eek:

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
نه من اسپيکره جدا ندارم....از همون tv میگيرم صدارو....ولی يه ضبط داريم که يه 15 16 تايی
اين کارو حتماً میکنم....
ولی يه چيز خيلی جالب که منو خيلی شگفت زده میکرد اين بود که وقتی تو فاصله 2 متری میشستی

خواهش میکنم دوست عزیز

calibrate کردن به تنظیم کردن brightness, contrast و رنگ های میگن. کسایی که خیلی به تصویر حساسن و بهترین کیفیت رو تیوی خودشون میخوان میشینن و تیوی رو برای مود های مختلف مثل فیلم یا بازی یا sports تنظیم و calibrate میکنن و با توجه به اون content که دارن استفاده میکنن از توی مموری تیوی اون نتظیمات رو recall میکنن
برای calibrate کردن یکی از محصولاتی که میتونی استفاده کنیvideo essentials از Joe Kane هست که یکی از بزرگان در این زمینه هست و طرفدار زیاد داره. Video essentials میتونی رو از یه جا بخری یا از اینترنت دانلود کنی ولی کلا اگه به کیفیت صفحه زیاد حساس نیستی و راضی هستی برات زیاد لزومی نداره مگه اینکه بخوای به قول معروف از تصویر تیوی نهایت استفاده رو بکنی

در مورد بلندگو هم میتونی با همین کاری که گفتی صدای بهتری بگیری چون بلندگوی تیوی ها معمولا مفت نمیارزه!
در مورد 1080i یا 720p هم این بستگی به content داره و قانون کلی در این زمینه وجود نداره..اگه اون فیلم یا بازی 720p هست که خوب معلومه که 720p بزاری بهتره..اگرم 1080p یا 1080i هست که خوب فرقه زیادی 720p با 1080i نداره وقتی1080i رو downscale میکنیم

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
اين کارو حتماً میکنم....

همیشه 720p چون progressive هستش از 1080i بهتر بوده;)

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
یدونه 60 اینچ سونی با موتور براویا که 1080p رو ساپورت میکنه تو اصفهان دیدم 3میلیون و 500 هزار تومن!!!به نظر من عالیه.

آقا کدوم مدل را میگی؟تو سایت www.sony.co.ir که مدل 60 1080p نیستش!!

مطمئنی که 1080*1920 بود؟آخه فروشنده میگه که 1080p هستش،ولی دروغ میگن:mad:

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
من که دیروز صبح رفتم و یک دونه La-40r71bx گرفتم با یک سینمای خانگی . البته هنوز به دستم نرسیده . گفتند فردا بعدظهر تهویل میدن .

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من که دیروز صبح رفتم و یک دونه La-40r71bx گرفتم با یک سینمای خانگی . البته هنوز به دستم نرسیده . گفتند فردا بعدظهر تهویل میدن .

می شه بگی کلاً چقدر برات آب خورد ؟! چون منم می خوام LCD همین مدل بگیرم !!! سینمای خانگی هم اگه مدلش رو بگی ممنون می شم!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر