تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
عزیز دل تو این رینج سمی و ال جی تی ویه خوب ندارن....
این مدل X-vision رو من تأیید نمیکنم...

اما یه مدل یکی از کاربرا داره ... علی رضا جان مطهری با نام کاربری 2909 ... عکساش رو که گذاشته بودن کیفیت خوبی داشت... شما میتونی از ایشون راجع به این تی وی اطلاعات بگیری و نظرشو بپرسی..

همچنین بگم که این تی وی که ایشون دارن فیلمهای FHD رو از روی فلش مموری پخش میکنه... حتما ادش بپرس راجع بهش...

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

به هر حال تی وی زدن دیگه منم برای اتاق خودم تو این رنج قیمت و سایز میخوام حالا خودمم دارم از سامسونگ و ال جی پیدا میکنم مثلا این یکیشه
Samsung LED 22C4000 - تلویزیون ال ای دی سامسونگ 22 سی 4000
نمیدونم چه جوریاس
چه مدلی از xvison رو شما پیشنهاد میدین؟؟

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
عزیز دل چه مدلی؟ مدل تلوزیون رو حتما ذکر کنید تا دیگر کاربران استفاده ببرن

مبارک شماهم باشه ایشالله....

SONY BRAVIA KLV - 40BX420 FULL HD 1080P قیمت : از1/100 تا 1/200

---------- نوشته در 05:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:15 PM ارسال شده بود ----------

کلا من زیر 40 اینچ یا زیر 1080 FULL HD حال نمیکنم:d

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
به هر حال تی وی زدن دیگه منم برای اتاق خودم تو این رنج قیمت و سایز میخوام حالا خودمم دارم از سامسونگ و ال جی پیدا میکنم مثلا این یکیشه
Samsung LED 22C4000 - تلویزیون ال ای دی سامسونگ 22 سی 4000
نمیدونم چه جوریاس
چه مدلی از xvison رو شما پیشنهاد میدین؟؟

من این مدل رو دارم خیلی هم راضیم

واقعا انتخاب خیلی خوبی بود ؛ بسیار کامل هست

روی عکس کلیک کن تا مشخصات فنی اون رو به طور کامل ببینی

تلویزیون ال ای دی 23.5 اینچ LE-24D20‎
كد کالا در چاره: 160443

قیمت: 398,000 تومان

ایکس.ویژن :: X.VISION

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان عزیز راستش من موندم یه مونیتور هست دو ماه کار کرده یعنی نو یجورایی بعد حتی پلاستیکاشم طرف نکنده الان من میخام بدونم این مدل لینک اکش الان چنده دست دوشو بخرم چند بخرم خوبه به نفع منه تشکر دوستان سریع جواب بدین ممنون میشم .

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,638
نام
Leo Fitz
سلام دوستان عزیز راستش من موندم یه مونیتور هست دو ماه کار کرده یعنی نو یجورایی بعد حتی پلاستیکاشم طرف نکنده الان من میخام بدونم این مدل لینک اکش الان چنده دست دوشو بخرم چند بخرم خوبه به نفع منه تشکر دوستان سریع جواب بدین ممنون میشم .
اينو من ميخواستم بخرم!!!!!!!:|
حالا چند خريديش؟مارو پيچوند يعني؟:-/
مبارك باشه!ماكه بخيل نيستيم:d
فقط اگه دستت رسيد يك تحليل هم اينجا بزار فك كنم گزينه فوق العاده اي باشه...b-)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
تصمیمت چی شد دادا؟ چیکار کردی بالاخره؟

اينو من ميخواستم بخرم!!!!!!!:|
حالا چند خريديش؟مارو پيچوند يعني؟:-/
مبارك باشه!ماكه بخيل نيستيم:d
فقط اگه دستت رسيد يك تحليل هم اينجا بزار فك كنم گزينه فوق العاده اي باشه...b-)

راستش دوستان عزیز من خیلی دلم میخاست همین مدل 27 اینچ 3 بعدیو میخریدم ولی طرف حساب من بهم گفت با باربری میفرستم میاد بعد من پولو میدادم باربری میرسید دستش ، ولی با اینکه منو توسایت بازی سنترمیشناخت و معاملاتمو دیده بود یهو بهم گفت اول پولو بریز بعد ارسال کن البته بعد 3 روز معطل کردنم و منم بهش گفتم منیکه اعتبارم 34 هستش ولی شما که 0 هستین منو قبول ندارین ولی خودتون خودتونو که یه شهر دور هستین قبول دارین بعد من کمی دلخر شدم و دیگه هرچی گفت معامله نکردم . راستش اک این مانیتور 1100 ایناست ولی چون این بابا نیاز به پول داشت من 750 باهاش حرف زده بودم و کلا خوب کنسل شد .
و در اخرم تصمیم گرفتم برم این مانیتور عالیو بگیرم بی نظیره عالیه عالی حرف نداره عکساشم میزارم تا ببینین

مانیتور خریداری شده

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
راستش دوستان عزیز من خیلی دلم میخاست همین مدل 27 اینچ 3 بعدیو میخریدم ولی طرف حساب من بهم گفت با باربری میفرستم میاد بعد من پولو میدادم باربری میرسید دستش ، ولی با اینکه منو توسایت بازی سنترمیشناخت و معاملاتمو دیده بود یهو بهم گفت اول پولو بریز بعد ارسال کن البته بعد 3 روز معطل کردنم و منم بهش گفتم منیکه اعتبارم 34 هستش ولی شما که 0 هستین منو قبول ندارین ولی خودتون خودتونو که یه شهر دور هستین قبول دارین بعد من کمی دلخر شدم و دیگه هرچی گفت معامله نکردم . راستش اک این مانیتور 1100 ایناست ولی چون این بابا نیاز به پول داشت من 750 باهاش حرف زده بودم و کلا خوب کنسل شد .
و در اخرم تصمیم گرفتم برم این مانیتور عالیو بگیرم بی نظیره عالیه عالی حرف نداره عکساشم میزارم تا ببینین

مانیتور خریداری شده

عالیه . . . مبارکت باشه:-*

حتما عکسش رو بذار تا ما هم از انتخاب داداشمون لذت ببریم:x

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان

مانیتور خریداری شده

به به... مبارکت باشه داداش... ایشالله مبارکت باشه... خودمونیم قیمت مانیتور هم وحشتناک رفته بالاها... خدا به دادمون برسه...!

بازم مبارکت باشه... امیدوارم Hitman absolution بزنی روش و صفا کنی...!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
به به... مبارکت باشه داداش... ایشالله مبارکت باشه... خودمونیم قیمت مانیتور هم وحشتناک رفته بالاها... خدا به دادمون برسه...!

بازم مبارکت باشه... امیدوارم Hitman absolution بزنی روش و صفا کنی...!

خیلی خیلی ممنونم ازتون عرفان عزیز تشکر . ولی دوستان به عکسش تو اون لینک نگاه نکنین خیلی خیلی نازتر ازون عکسه هستش و تصویرش بی نظیره . بله قیمت مانیتور وحشتناک رفته بالا .

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
خیلی خیلی ممنونم ازتون عرفان عزیز تشکر . ولی دوستان به عکسش تو اون لینک نگاه نکنین خیلی خیلی نازتر ازون عکسه هستش و تصویرش بی نظیره . بله قیمت مانیتور وحشتناک رفته بالا .

چاکریم داداش....مگه میشه سامسونگ بد باشه؟ نگفته من همینطوری قبولش دارم.. :D

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بهترین مدل LED سامسونگ، 40 اینچ، که هوشمند نباشه کدومه؟
سوال دوم اینکه پلاسما 40 تا 42 اینچ Full HD تو بازار داریم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر