تفاوت Dstt,R4 کدوم بهتره؟

sarmeili

کاربر سایت
May 8, 2009
172
نام
Masoud Sarmeili
سلام

از دوستان کسی میتونهراهنمائی کنه که بین dstt و R4 کدوم بهتره.و کدومشون برای خروج از یک بازی و ورود به بازی دیگه بدون خاموش و روشن کردن دستگاه کاراتر هستش؟

ممنونم

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
من R4 رو امتحان نکردم ولی مدّت زيادی با DStt کار کردم و هيچ مشکلی هم نداشتم .....
زمان لودينگش هم به نظرم خوبه ....

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
منم با R4 کار نکردم ولی از DSTT راضیم و این امکان تعویض بازی بدون خاموش کردن هم هست فقط باید موقع خرید حتمن دقت کنی که اصل باشه!

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
خب واقعا ميشه گفت هر 2 در يك حد و اندازن...من R4i دارم و ميتونم بدونه خاموش كردن دستگاه يه بازي ديگه بزارم(X+A+B+Y+L+R)اكثر Homebrew هارو هم اجرا ميكنه فقط مواظب باشه هنگام خريد سايت قرار گرفته روي كارتريح www.r4i-sdhc.com باشه چون خيلي زود به زود كرنل هارو آپديت ميكنه و ميتوني بازيهاي جديد رو بازي كني

sarmeili

کاربر سایت
May 8, 2009
172
نام
Masoud Sarmeili
منم با R4 کار نکردم ولی از DSTT راضیم و این امکان تعویض بازی بدون خاموش کردن هم هست فقط باید موقع خرید حتمن دقت کنی که اصل باشه!

عزیز جان اولا از کجا میشه فهمید که اصل و اوریجیناله ؟

و دوما چطوری میشه از یه بازی به یه بازیه دیگه نقل مکان کرد؟دکمه خاصی رو باید زد؟

ممنونت میشم

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843

و دوما چطوری میشه از یه بازی به یه بازیه دیگه نقل مکان کرد؟دکمه خاصی رو باید زد؟

ممنونت میشم
تو سایت اصلیش http://www.ndstt.com توضیحات داده و حتی یک برنامه گذاشته که تست میکنه که اصلی یا تقلبی:d

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا

ممنونت میشم
توی DStt بايد چهار تا دکمه X Y A B و دو دکمه L و R رو همزمان بزنی برای خروج از بازی ......
اصل و فرعش هم زياد تفاوت نداره چه تو قيمت چه تو کيفيت .....

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
DStt بهتره. سبک تره(از نظر اجرای بازی ها). انرژی کمتری مصرف می کنه و در نتیجه باطریت دیر تر تموم میشه. کرنل و سیستم منو هاش هم زود به زود آپدیت میشه و از این لحاظ هم مشکلی نخواهی داشت.

آخرین ویرایش:

sarmeili

کاربر سایت
May 8, 2009
172
نام
Masoud Sarmeili
تشکر و چند سوال

DStt بهتره. سبک تره(از نظر اجرای بازی ها). انرژی کمتری مصرف می کنه و در نتیجه باطریت دیر تر تموم میشه. کرنل و سیستم منو هاش هم زود به زود آپدیت میشه و از این لحاظ هم مشکلی نخواهی داشت.

ضمن تشکر از شما دوست عزیز ممکنه چند تا سوال بپرسم :

1- من دستگامو با کارتریج dstt تازه گرفتم و میخوام بدونم کجا میتونم آپدیت Dstt رو تهیه کنم(از چه سایتی)؟

2- بطور کلی چه موقع نیاز هستش که آپدیت مذکور رو بگیرم؟

3- time and date دستگاه رو با توجه به کارتریج dstt چطوری میتونم تنظیم کنم؟(اصلا به مرتبط هستند؟)

4- موسیقی رو در چه فولدر ی و با چه فرمتی پخش میکنه؟

5- فیلم رو ب چه فرمت پخش میکنه؟

cheat و یا کدهای تقلب رو چطوری میشه در dstt آپدیت کرد و یا وارد کرد؟

ببخشین سوالاتم زیاد شد.ممنون میشم در صورت امکان توضیح بدی:d

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
ضمن تشکر از شما دوست عزیز ممکنه چند تا سوال بپرسم :

1- من دستگامو با کارتریج dstt تازه گرفتم و میخوام بدونم کجا میتونم آپدیت Dstt رو تهیه کنم(از چه سایتی)؟

2- بطور کلی چه موقع نیاز هستش که آپدیت مذکور رو بگیرم؟

3- time and date دستگاه رو با توجه به کارتریج dstt چطوری میتونم تنظیم کنم؟(اصلا به مرتبط هستند؟)

4- موسیقی رو در چه فولدر ی و با چه فرمتی پخش میکنه؟

5- فیلم رو ب چه فرمت پخش میکنه؟

cheat و یا کدهای تقلب رو چطوری میشه در dstt آپدیت کرد و یا وارد کرد؟

ببخشین سوالاتم زیاد شد.ممنون میشم در صورت امکان توضیح بدی:d
1.خب روي كارتريج دستگاه يه سايت هست از اونجا بايد آپديت كني
2.كلا وقتي يه كرنل جديد اومد بگير هم بازيهاي جديدتر رو مياره هم يه سري باگ هاي قبلي رو حل ميكنه
3.به همديگه ربطي ندارن....
4.اگه كرنل رو دانلود كنين يه فولدر هست كه الان اسمش يادم رفته با اون برنامه بايد آهنگ هارو اجرا كنين يعني شما هرجا كه دلت ميخواد يه پوشه بساز آهنگاتو بريز توش بعد اون برنامه رو اجرا كن و كار تمومه
5.اگه اشتباه نكنم pmg يا همچين چيزايي
بله ميشه فقط كافيه توي گوگل سرچ كنين....

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
از نظر من ds دستگاه چرتیه

یه نگاه به موضوع تاپیک مینداختی میفهمیدی که نظر سنجی نیست ، پس نظرت رو واسه خودت نگه دار

دوسته عزیز sarmeili تا الان DSTT بهتر جواب داده ، معمولا همه ازش راضی هستن دنباله اصلیش هم نباش که گیر نیماد همینا که هست هم همون کار رو میکنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر