تفاوت 60fps با 30fps را اینجا ببینید

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من کاری به بهتر بودن 30 فریم یا 60 فریم ندارم،فقط توی Tactical shooter/military simulator ها مثل Arma,Project reality و .... به نظرم 30 فریم مناسب تر هست،با 60 فریم بازی ها یجورایی روون تر هستن انگار و اینجور بازی ها کلا slow paced هستن و 60 فریم یکم بازی رو توی این سبک مصنوعی نشون میده.
+
برای CoD,GeoW,Battlefield و غیره همون 60 فریم بهتره.......

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
خداییش 30 فریم ریت خیلی فحشه! من نمیدونم یه سری از دوستان چجوری متوجه نمیشن البته فکر کنم دلیلش رو بدونم.چون سینگل پلیر بازن! منم توی سینگل زیاد مشکلی ندارم بازیم 30 فریم اجرا بشه(البته نه روی درجه سختی هارد!).ولی وقتی قرار باشه انلاین بزنم و چلنجی در کار باشه 60 هم کمه! مینیموم 100 میخوام کمه کمه کم و همه ی گزینه های گرافیکی رو هم اف میکنم!!! چون اونجا واسم مهم نیست که سایه چه شکلیه یا چه دود خوشگلیه واسم این مهمه سریعترین زمان ممکن کار حریف رو بسازم.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,747
نام
رضا.آ
خداییش 30 فریم ریت خیلی فحشه! من نمیدونم یه سری از دوستان چجوری متوجه نمیشن البته فکر کنم دلیلش رو بدونم.چون سینگل پلیر بازن! منم توی سینگل زیاد مشکلی ندارم بازیم 30 فریم اجرا بشه(البته نه روی درجه سختی هارد!).ولی وقتی قرار باشه انلاین بزنم و چلنجی در کار باشه 60 هم کمه! مینیموم 100 میخوام کمه کمه کم و همه ی گزینه های گرافیکی رو هم اف میکنم!!! چون اونجا واسم مهم نیست که سایه چه شکلیه یا چه دود خوشگلیه واسم این مهمه سریعترین زمان ممکن کار حریف رو بسازم.

اتفاقا لذت ی مولتی خوب به بالا بودن گرافیک بازی به همراه 60 فریم بودنشه
فرضا یک تاکتیکال شوتینگ اول شخص تو مایه های بتلفیلد با فریم بالا و گرافیک دلچسب ادم رو راضی میکنه که روش وقت بزاره و ازش لذت ببره

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
تاپیک خیلی خوبیه.اون سایت هم خیلی خوبه.
به امید اینکه دیگه هیچ بازی روی 30 فریم اجرا نشه.
خدا رو شکر این نسل استارت بازی ها خوب روی 60 فریم شروع شد.بتلفیلد و هیلو 5 و TLU .
ولی اینده نگر باشیم باید قبول کنیم که باز هم بالاخره کمر کنسول ها خم میشه زیر سنگینی انجین ها.
نسل قبل که فریم اواخر حتی پایین تر از 30 هم اومده بود و بازی هایی مثل فارکرای 3 و بایوشاک و ... کوفتمون شد:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر