تغییر انجمن از Vbulletin به XenForo

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,943
نام
نـــــــویـــــــــد
1 گزینه تو قسمت تنظیمات عمومی هست به نام "نمایش امضا کاربران" بررسی کنید انتخاب شده باشه. تنها دلیل عدم نمایش همین مورد است.

اون تیک خورده بود !! عجیبه
من با گوشی میام داخل فروم ، ممکنه مشکل ازین باشه ؟

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام
قبلا کامنت هایی که تو پروفایل می ذاشتیم یه قابلیتی داشت به اسمِ "مشاهده گفتگو" که کلا کامنت هایی که من و با کسی که باهاش صحبت می کردیم را با هم نشون می داد.
قابلیت خیلی خوبی بود و اگه امکانش هست برگردونیدش.

• Like
Reactions: Victor Sullivan

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,768
نام
مراد حلیمی
امضا ها در نسخه responsive نمایش داده نمیشن
ای بابا اینجوری که خیلی‌ بد میشه
نسخه موبایلی خیلی چیزای مهم نسبت به نسخه های pc کم داره(اونم وقتی که خیلی ها با همین موبایل و .....میان تو سایت)

لطفا حداقل تغییر به ورژن دسکتاپ رو هم قرار بدین تو این نسخه ها ....کار استانداردی هم هست فکر کنم.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
تغییرات خیلی زیاد و بد شده.خصوصا حذف گزینه های کلیدی و کاربردی
این URL مربوط به پلاگینی است که در نسخه قبلی فروم فعال بود و روی این نرم افزار کارکردی ندارد.
برای مشاهده آخرین ها از آدرس زیر استفاده کنید.
آخرین نوشته ها | انجمن های بازی سنتر
متاسفانه لینک جدید فاقد دسته بندی می باشد.من بیشتر اخبار رو پیگیری میکردم که عملا با حذف لینک آمار 50 تای آخر، دیگه این موضوع امکانپذیر نیست.
موفق باشید.

• Like
Reactions: artour-2198

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
نسخه موبایلی خیلی چیزای مهم نسبت به نسخه های pc کم داره(اونم وقتی که خیلی ها با همین موبایل و .....میان تو سایت)

لطفا حداقل تغییر به ورژن دسکتاپ رو هم قرار بدین تو این نسخه ها ....کار استانداردی هم هست فکر کنم.
توی تنظیمات مرورگر کروم توی گوشی گزینه ...Request Desktop رو فعال کنی مشکلت حل میشه

تغییرات خیلی زیاد و بد شده.خصوصا حذف گزینه های کلیدی و کاربردی

متاسفانه لینک جدید فاقد دسته بندی می باشد.من بیشتر اخبار رو پیگیری میکردم که عملا با حذف لینک آمار 50 تای آخر، دیگه این موضوع امکانپذیر نیست.
موفق باشید.
توی این سیستم جدید براحتی می تونی هر بخشی رو که دوست داری دنبال کنی
مثلا بخش اخبار بازی هارو که باز کنی گزینه "مشترک شدن" رو کلیک کنی می تونی انتخاب کنی که موقع ایجاد شدن تاپیک یا پست جدید اتوماتیک واست اطلاعیه بیاد
مشترک شدن در انجمن

• Like
Reactions: Ali

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
ببخشید شخصی سازی صفحه پروفایل برای کاربران گلد را کی برمیگردونید?

بخش اخبار را از سایر بخش ها جدا نمیکنید?

اگه میشه تاپیک ها را ببرین پایین انجمن

این دو مورد قبل از فروم قبلی عالی بود اگر امکانش هست برش گردونید

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

نه اقا خوبه غالب میطلبه،سرعت ورود با گوشی بسنج نسبت به غالب قبلی همین امضاها حجم و صفحه رو میگیره بهتر که نمایش داده نمیشه تو نسخه گوشی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
نه اقا خوبه غالب میطلبه،سرعت ورود با گوشی بسنج نسبت به غالب قبلی همین امضاها حجم و صفحه رو میگیره بهتر که نمایش داده نمیشه تو نسخه گوشی
قالب خوبه قبول(حالا مثلا قبول:-")،ولی حداقل برای کسایی که نسخه ی دسکتاپ رو ترجیح میدن،چنین قابلیتی بزارن!

---
این قضیه ی افزایش تعداد حروف پیام پروفایل و مشاهده ی گفت و گو در دست اقدامه؟ برنامه ای براشون هست؟ اینم جواب بدید که بدونیم باید بی خیال پروفایل بشیم و کوچ کنیم به pm (اونجا که محدودیت نداره؟:-") یا منتظر باشیم درست بشه!

---
توی تنظیمات مرورگر کروم توی گوشی گزینه ...Request Desktop رو فعال کنی مشکلت حل میشه
چنین قابلیتی نیست بدبختی خو! :| هیچ تغییری نمیکنه!

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Akiba
دقیقا حرفت درسته نسخه دسکتاپ میطلبه همه غالب ها دارن همچین چیزی رو ، تو کروم هم چیزی بنام تنظیمات Request Desktap نیست ..

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
این notification های سایت ایراد داره، چند بار پیش اومده کسی که نه تو لیست دوستامه،نه دنبالش می کنم نه پیامی از من رو نقل قول کرده ( به عبارتی هیچ ارتباطی تو سایت بینمون وجود نداره) پست دادنش تو یه تاپیک رو به من اطلاعیه داده!

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
این notification های سایت ایراد داره، چند بار پیش اومده کسی که نه تو لیست دوستامه،نه دنبالش می کنم نه پیامی از من رو نقل قول کرده ( به عبارتی هیچ ارتباطی تو سایت بینمون وجود نداره) پست دادنش تو یه تاپیک رو به من اطلاعیه داده!

اون تاپیک احتمالا جزو اشتراک های شماست

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
توروخدا این سیستم فالور و فالویینگ و این اموجی ها رو حذف کنید ! یواش یواش سایت داره به همون سمتی که هممون میدونیم پیش میره :|هر روز میبینم لیست فرندام کمتر میشن ! چرا ؟!چون اقا میخواد شونصدk فالور داشته باشه و خیلی لوکس 2-3 تا فالویینگ :)
پ.ن: قبلا میشد کلی اسمایل که یا خودمون درست کردیم یا از سایت ها ورداشتیم رو اینجا هم استفاده کنیم اما الان متاسفانه دیگه نمیشه :( لطفا اگه میشه برش گردونید

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام

کاش این تغییر مدت ها قبل انجام میشد...
یه هر حال یه موردی رو دیدم که گفتم لازمه بگم، دیدم کسی بهش اشاره نکرده!!! تو نسخه قبلی ویبولیتن، تو هر انجمنی یا هر تایپیکی که میرفتی یه دکمه «جستجو در پست های همون تایپیک» بالای اولین پست وجود داشت و همینطور میشد به اون تایپیک امتیاز داد، حالا اکتیاز به کنار، ولی قابلیت جستجو تو پست های تایپیک خیلی مهمه که به نظرم بهتره برگرده!

مثلا من 2 ماه نبودم و حالا میخوام تو تایپیک «کیفیت اجرایی بازی ها» پست های مربوط به بازی Gears of War Ultimate Edition را بخونم!!!! الان 1 ساعته دارم پست های اون تایپک و جلو عقب میکنم که ببینم بچه ها چیزی نوشتن یا خیر!!! هنوز پیدا نکردم!!!!!!!!!!!!! دیوانه شدیم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر