تصاویر PES 2012

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ

هنوز شوت زدنشو درست نکردن از این خشک تر دیگه نمیشه طریقه شوت زدن درست کرد بعد انقلابم درست کرده فیفا رو هم سوت کرده حتما تو فروشم شکست داده و از نظره فنیم پرتش کرده اونور دیگه همینو می خواین بگین
اینجا جاش نیست بحث کنم ولی مجبورم از گمراه درتون بیارم اون تریلرا همه چیو معلوم کرده ولی انگار یه عدی سوپر اکسوتیک فن نمیخوان قبول کنند
برو اون تریلره بازی بارسا-منچستر ببین از این مضخرف تر دیگه نمیشه ویا -مسی-رونی طراحی کرد ببینی چجوری میدوان
مسی مثلا باهاش قرارداد دارن FIFA که هیچ حشری نشری با مسی نداره عینه واقعیت طراحی کردتش
استیله بدنه کریس رونالدو رو تو اون یکی تریلر ببین حالت بهم میخوره یا بازیکنه قد کوتاه قوز که تو فیفا یکی از خوش اسنیل ترین بازیکناست
بعد میان به ما میگن سوپر فن
فنه بازی شدیم که ارزششو داره ازش طرفداری کرد

دوست عزیز احتمالا شما Pes 2011 رو بازی نکردی ( اگه کرده باشی بیشتر ار یک دست نبوده ) از همین تریلری که شما به چرت بودن بازی پی بردی خیلی راحت میشه فهمید گیم پلی بازی خیلی تغییر کرده و نزدیک به سبک قدیم شده , اره قبلا قوز بود ولی تو 2011 خیلی کم شد و تو این تریلر هم که میگید دیگه اینطوری نیست ! شوت زدن بازی از این بهتر دیگه نمیشه کاملا آدم حس میکنه اما چهره ی بازیکنا دیگه یکی از برتری های PES گرافیک و چهره ی بازیکن هاست !! ( الان حتما میگید بی روح هستن )
من هیچ کاری با Fifa ندارم فقط تو این چند سال خیلی PES رو میکوبن ولی PES 2012 هرچی باشه باز یه فن PES بازی خواهد کرد و لذت می بره !!!

PiKO PiKO نترس جفتشون رو بازی کردم باسه همیم میگم شوت زدن دیگه بهتر نمیشه (بعد تریلرو ببین ) !! مجبور نیستی که تو بازی 2 نفر رو کنترل کنی که میگی چرته !!!!
من هیچ موقع نگفتم PES از Fifa بهتره یا بر عکس , هر کدوم جذابیت خودشون رو دارن و طرفدارای خودشون رو !!
Pes عیب هایی داره ولی دیگه بعضی ها بد میکوبن !
من همچین حرفی نزدم ولی خیلی خنده دار گفتی یه ذره فک کن --->
نگین از فیفا(بخصوص توی گیم پلی) بهتره که بهتون میخندن.

آخرین ویرایش:

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
واقعا که،کلی امدن فکر کردن بعدش یه حرکت زدن واسه خودشون.اونم اینه که هنگام بازی میتونی دو نفر رو کنترل کنی.:-&
آخه چطوری منی که مثلا دارم با یه بازیکن پشت محوطه جریمه حریف بازی میکنم حواسم به یکی دیگه که گوشه زمینه باشه که ببینم چیکار میکنه(آدم قاطی میکنه خوب،اگه حواست به اون گوشه باشه توپ رو از دستت میگیرن دیگه).(الآن میگم اگه این مسخره ترین کار توی گیم پلی نشد)
من که میگم نتونستن یه هوش مصنوعی خوب واسه بازیکنا بسازن این کارو کردن تا این مشکل حل کنن حالا نمیگن با این کار هزار تا مشکله دیگه واسه گیمر ایجاد میشه.
تنها برتری PES نسبت به فیفا اونم تا نسخه ی (2011 و 11 دوتاشون تو نسخه PC)،لیگ جذاب تر PES هست که امیدوارم توی نسخه 12 فیفا اینم حل بشه.

---------- نوشته در 06:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:24 PM ارسال شده بود ----------

آقای A . ZonX چرا میگی شوت زدن از این بهتر نمیشه.آیا تا بحال فیفا بازی کردی تا ببینی چقدر طبیعی هستش.ولی خداییش همین PES 2011 رو ببین توی بعضی زوایا وقتی شوت میکنه اگه رپلی رو ببینی،میبینی که پاس یه سمت میره در حالی توپ یه سمت دیگه.واقعابیشتر مواقع خیلی غیرطبیعی شوت میزنن.
من هر دو رو بازی کردم خداییش فیفا توی گیم پلی و انیمیشن حرکات بازیکنا(شوت،پاس،سر زدن و ....)خیلی از PES جلوتر هستش.
ولی خوب بازم قبول دارم که هرکی از یه نوع چیز خاصی خوشش میاد.
خودم الآن PES بازی میکنم ولی فقط بخاطر مسترلیگ جذاب ترش والبته این که فیفا توی نسخه کامپیوتر(نسخه کرکی نه نسخه اورجینال) امسال یه مشکل بزرگ داشت اونم فریم بدش که چشم رو خیلی اذیت میکنه.فقط همین مشکلش وگرنه حتما الآن فیفا بازی میکردم.
بازم خوش باش ولی انقدر روی PES خواهشا تعصب نداشته باشین و نگین از فیفا(بخصوص توی گیم پلی) بهتره که بهتون میخندن.
شاد باش.

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
کنترل دونفر که مزخرف ترین کار ممکن تویه یه بازیه فوتباله!
آخه ما چه جوری حواسمون به هر دو باشه بعد تازه نفریکه توپ دستشه رو چجوری از مدافع های حریف عبور بدیم!:|

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
آخه ما چه جوری حواسمون به هر دو باشه بعد تازه نفریکه توپ دستشه رو چجوری از مدافع های حریف عبور بدیم!:|

هی چیکار کنیم عقلشون نمیرسه من فکر کنم بمب اتمی تازه داره روی مخشون تاثیر میذاره.:-b
کنترلشم اینطوری که با دوتا آنالوگ دونفر رو کنترل میکنی و با L1 و R1 یا L2 و R2 هم(برای بازیکن دومی که میخوای) سوییچ میکنی تا به بازیکن مورد نظر برسی.میگم همین سوییچ کردن بین بازیکنا برای رسیدن به بازیکن مورد نظر کلی طول میکشه.واقعا که.:-/

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
به نظر منم بازی هیچ پیشرفتی نداشته با اینکه نسبتا گرافیک بازی بالاتر اومده همه یه جور حرکات و صورت هاشون مصنوعی ـه :-?

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
حرف بعضی ها رو مثل piko piko میشه گوش داد اما حرف بعضی ها که از دور میان کونامی رو میکوبن حال آدم رو بهم میزنه ... پرو اولوشن هر چقدر هم عقب تر باشه در اون حد نیست که بعضی ها اینطور کوچیک نشونش میدن .. 2011 یه جهش عالی بود که اگر همون کار رو 2010 میکردن خیلی بهتر بود و راحت میتونستن جلوی رقیب خودشون رو نشون بدن ..

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
شما ها مشکلتون این هست که پیشرفت رو تو چیزهای غیر اصلی میبینید.. مثلا خیال میکنید اگر کنار زمین چهار تا عکاس اضافه کنند یا 2 تا انیمیشن اضافه بشه یعنی پیشرفت فوقالعاده..!

مهم ترین چیز تو یک بازی اون هم یک بازی ورزشی مثل فوتبال گیم پلی هست ولی بعضی ها که از سال 88 برای ما شدن گیمر هنوز دنبال انیمیشن اعتراض..!=)) و انیمیشن شوت زدن هستن..! =))

اگر دنبال انیمیشن های فانتزی هستین برین سراغ فیفا که الانی دو سه سالی هست تونسته با این انیمیشن ها گیمرهای زیادی رو به خودش جذب کنه=))

آره واقعا این کنتر خیلی مضخرفه فقط باید رو انیمیشن شوت زدن و اعتراض کار کنند =))

به نظر منم بازی هیچ پیشرفتی نداشته با اینکه نسبتا گرافیک بازی بالاتر اومده همه یه جور حرکات و صورت هاشون مصنوعی ـه :-?

آره انیمیشن صورت تو بازی فوتبال خیلی مهمه..! باید کونامی فقط روی انیمیشن کار کنه..

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
شما ها مشکلتون این هست که پیشرفت رو تو چیزهای غیر اصلی میبینید.. مثلا خیال میکنید اگر کنار زمین چهار تا عکاس اضافه کنند یا 2 تا انیمیشن اضافه بشه یعنی پیشرفت فوقالعاده..!

مهم ترین چیز تو یک بازی اون هم یک بازی ورزشی مثل فوتبال گیم پلی هست ولی بعضی ها که از سال 88 برای ما شدن گیمر هنوز دنبال انیمیشن اعتراض..!=)) و انیمیشن شوت زدن هستن..! =))

اگر دنبال انیمیشن های فانتزی هستین برین سراغ فیفا که الانی دو سه سالی هست تونسته با این انیمیشن ها گیمرهای زیادی رو به خودش جذب کنه=))

آره واقعا این کنتر خیلی مضخرفه فقط باید رو انیمیشن شوت زدن و اعتراض کار کنند =))

آره انیمیشن صورت تو بازی فوتبال خیلی مهمه..! باید کونامی فقط روی انیمیشن کار کنه..

الان بالاخره منظورتو چیه؟!
نکنه میخوای بگی که PES از FIFA بهرته!:-o:))
خواهشا در مورد گیم پلی زیاد صحبت نکن که PES گند زده به اون گیم پلی بسیار عالی که توی PES2009 بود!:|

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
هه هه خیلی جالبه فکر می کنن ما از پشته کوه اومدیم
عزیزان من pes 2011 رو هم گرفتم ساله پیش و خدایی هر روزم با fifa 11 باهم بازی کردم ولی بیشتر از دوماه نتونستم تحملش کنم
من نمیفهمم چرا فن های pes هی اصرار دارن که pes11 تحول وانقلابی بود تو این سری
تحول در چی میبینید شما؟
من همه حرفامو گفتم اون بالا بعد یه سری از حزب باد که گیر دادن به یک کلمه مثله این بچه ها 7 ساله که هنوز به اونصورت منطق سرش نمیشه و میخوان از بازیشون بصورت کاملا ناشیانه دفاع کنند و فقطم خودشونو با این کارای جلف کوچیک میکنند
اصلا نمی فهمه من چی میگم چسبیده به یه کلمه و زرتو زرت اونو میاره وسط بعد خودشم گیمره یه دهه پیشم میدونه و همین مونده بگه من اولین گیمر های این مملکتم و چون 3 سال از ما زودتر اومده تو این فروم باید هر چی عشقش بکشه بگه
نمیاد بگه کجای اون بازی تحول داشت کجاش؟؟؟......فقط چسبیده به تحقیر دوستان منتقد و یه سوژه گیر آورده و روش مانور میده
میاد 4 تا شکلک میذاره که مثلا تحقیر کنه بگه من فقط حالیمه اینجا
حالا پیشرفت بگیم یه چیزی بعضی دوستان جو خفن گرفتتشون یکی میگه تحول ایجاد کرده ده نفر دیگه ام میان همینو میگن
اصلا یه عده FIFA11 رو بازی نکردند و مقایسه نکردند چرا چون وجدان درد می گیرند و نمی خوان به بازی عزیزشون خیانت کنند
بعد میان میگن از این بهتر و عالیتر نمیشه انیمیشن شوت زدن طراحی کرد
این جمله خیلی جالبه
انگار FIFA و دهها طراحانش و زحماتی که میکشن بوقن اینجا و کونامی داره هر سال سنگ تموم میذاره و بازی عالی درست میکنه
هر گیمره فوتبال دوستیو بیاری میفهمه که طراحی و روونی و واقعی بودنه شوت زدن در FIFA نسبت به PES زمین تا آسمون فرق میکنه و بسیار عالیتر FIFA رو این یکی بخش (حالا بقیه بخش ها رو فاکتور بگیریم ) عالی عمل میکنه هر سال
یه عده میان میگن PES11 قویترین طراحی صورت بازیکنا رو انجام داده خب الان این کجاش مهمه اصلا مگه شما تو بازی اصلا صورته بازیکنا رو میبینی تو اکثر مواقع بازی که برات مهم باشه
مثلا فیفا صورته پدرو یا سانچزو خوب طراحی نکرده دنیا به اخر میرسه ومن باید فیفا رو تحریم کنم اصلا کجای این بحث انقدر مهمه
هنوزم خیلیا اعتقاد دارن که همون طراحیه بازیکن چه از نظر بدنی که یه سر و گردن از رقیب بیشتره چه از نظر صورت که بازم طبیعی تر و زنده تر هستش و من صورته پدرو تو فیفا که شباهته آنچنانی نداره به مدله واقعیش به صورته همین پدرو که تو PES طراحی شده و هیچ نشانی از طبیعی بودن نداره با اینکه با مدله واقعیش بیشترین شباهتو داره ترجیح میدم

داستانی داریم هر سال سر PES & Fifa !
یه ترد بزنید تو تاپیک VS ـها ، اونجا از خجالت هم در میایم ...

دوسته عزیز داستانی نداریم من با دیدن تریلرا اومدن خیلی رک و صریح از بازی انتقاد کردم ولی بعضی دوستان سوپر فن بهشون برخورد و بحث الکی راه اندختن

آخرین ویرایش:

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
بچه ها حالا کوتاه بیاین.اولا این تایپیک برای عکسای پرو هستش نه برای جرو بحث درباره تفاوت فیفا و پرو.دوم اینکه تو اگه هرچی هم بگی پرو بده،اون کسی که بخواد پرو بازی کنه بازیشو میکنه و بلعکس.بزارین هرکس خودش بفهمه و نتیجه بگیره کدام بهتره.همین.دیگه هم ادامه ندین این بحث رو(حداقل توی این تایپیک) چون یه وقت با حرفی یا برداشت اشتباهی حرمت های همدیگرو زیر پا میگذاریم.
برین از بازی کردن لذت ببرین بجای این حرف ها.
=============================================================================
همتون موفق باشین،امیدوار به راهی که میرین داشته باشین چون نداشتن امید بدترین گناه توی زندگی هر فردیه.
:)>:d<
از زمین خوردن هم نترسین چون راهیه برای اینکه یاد بگیریم چطوری بلند بشیم.:x

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
خدایی من فقط یه خواهش دارم ! یه برتری , فقط یه برتری تو PES نسبت به فیفا نشون بدین تا ببینم این بحثا سر چیه ! به خدا چند ماهه دارم میگردم دنبال اینکه یه چیزی تو PES پیدا کنم که لا اقل در حد فیفا باشه ! :(
Become a legend که کلا شبیه خاله بازی میمونه و اصلا آدم احساس نمیکنه که باید به این بازیکن کمک کنه تا به پیشرفت برسه . Master League هم که دیگه نیازی به تعریف نداره ماشاالله !!! منوهای بازی خیلی الکی شلوغ و رنگارنگه انگار اومدی مهد کودک ! میری قیافه ی بازیکنا رو میبینی , گریت میگیره ! نکردن نیم ساعت وقت برا طراحی بذارن , یه عکس از قیافه ی طرف گرفتن و گذاشتن رو یه کره و اسمشو گذاشتن طراحی ! انصافا شما به این عکس نگاه کنید ! انگار همه ی بازیکنا امام و پیامبرن و کله هاشون نورانیه !
630498_20110607_640screen004.jpg

بعد از اون میرسیم به سراغ بزرگترین فاجعه ی دنیای گیم یعنی گیم پلی PES 2011 که به همراه شماره ی 10 تونست لقب آشغالترین گیم پلی تاریخو بدست بیاره ! خدایی من موندم این منتقدای گیم اسپات به چی تو این بازی 8.5 دادن ؟! به خدا 1 زیاده براش . شما یه نگاه به انیمیشن دویدن بازیکنا بندازین , یه نگاه به استایل بازیکنا بندازین , یه نگاه به گلها , پاس دادن , داور , دروازه بان , هوش مصنوعی مدافعان یا هر چیز دیگه بندازین تا ببینید چطور میشه یکی از آشغالترین بازیای تاریخ رو به راحتی با سو استفاده از خاطرات خوب مردم و البته جیب پر پول مردم شهید پرور ژاپن به درون پاچه ی ملت فرو کرد !
اینم 2 تا ویدئو از صحنه های خنده دار PES 2011 که من موندم چطوری میتونم خودمو کنترل کنم و به سازنده های این آشغال فحش ندم ...
کلا 2 مگ هم نیستن رو هم :
تو این صحنه شما میتونید معنیه واقعیه فوتبال از نگاه ژاپنیها رو درک کنید :
http://www.4shared.com/video/ujcyodYO/PES_2.html
تو این ویدئو هم میتونین اون انیمیشن طبیعیه شوت زدن که دوستمون بهش اشاره کرد که وقعا طبیعتش زیادی زیاده رو ببینین و البته واکنش خارق العاده ی دروازه بان و هوش مصنوعی که نشون میده 4 تا کور و کچل و معلولم توانایی ساخت بازی برای مردم ژاپن رو دارن !
http://www.4shared.com/video/mfujAu-7/PES_4.html
جدا امیدوارم این بازیه جدید که از دموهاش کاملا مشخصه فاجعه ای مثل نسخه ی قبله فروشش افتضاح بشه تا کونامی دست از سر ساختن بازی که توش تخصص نداره بر داره , البته اگه مردم ژاپن بذارن ...
کونامی بهتره بره به ساخت و نشر بازیایی که توش 4 تا ربات و شمشیر زن هستن و البته خیلی ژاپنیا دوسشون دارن برسه نه اینکه بیاد با بازی که توش حتی 4 تا تیم واقعی وجود نداره کلاهبرداری کنه ...

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
عارف جان:
اولا:
چرا به سوالی که تو تاپیک میلیونها دلار به واسه.....ازت پرسیدم جواب ندادی؟ صد بار پرسیدم تو تاپیک مقایسشون جواب ندادین
دوما: خودم از فیفا بیشتر خوشم میادها ولی برتری میخوای بیا:
اینکه قبل بازی میشه ترکیب رو دقیقا همونجوری که میخوای بچینی،من که تو فیفا نتونستم قبل بازی بازیکنهارو تکون بدم فقط میشد سیستم رو عوض کرد

خودجوابی به "دوما":

مرتیکه:| تو pes بازیکن رو میزاشتی گوشه بعد میدیدی همش میاد وسط فحش به سازنده میدادی اما فیفا خودشون اتوماتیک میدونن باید چیکار کنن

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
terova حالت خوبه تو؟!
حرف منطقی نداری بزنی چرت و پرت میگی به بقیه؟! اینجا تاپیک مقایسه FIFA و PES نیست! اگه خیلی حالیته بیا 4تا دلیل منطقی واسه خوب بودن PES بیار!
این عکس ها هم که چهره ها اصلا مشخص نیست که کین! عکس های قبل از بازی که این باشه ببین دیگه خود بازی چه خواهد بود!

---------- نوشته در 05:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:18 AM ارسال شده بود ----------

یه عده میان میگن PES11 قویترین طراحی صورت بازیکنا رو انجام داده خب الان این کجاش مهمه اصلا مگه شما تو بازی اصلا صورته بازیکنا رو میبینی تو اکثر مواقع بازی که برات مهم باشه

شما الان همین عکس ها رو ببین! اصلا نمیشه تشخیص داد چهره بازیکن هارو! طراحی چهره بازیکن ها واقعا ضعیفه اینجا!

اینکه قبل بازی میشه ترکیب رو دقیقا همونجوری که میخوای بچینی،من که تو فیفا نتونستم قبل بازی بازیکنهارو تکون بدم فقط میشد سیستم رو عوض کرد
مرتیکه:| تو pes بازیکن رو میزاشتی گوشه بعد میدیدی همش میاد وسط فحش به سازنده میدادی اما فیفا خودشون اتوماتیک میدونن باید چیکار کنن

کی میگه نمیتونی ترکیبت رو دقیقا همونجور گه میخوای بچینی؟!

• Like
Reactions: ARN31

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657

اقا چرا حرفه بیخود میزنی
کچا نمیشه تغییر داد ..... شما برو تو formation هر سیستمیو دوست داری ادیت کن و حالشو ببر و دقیقا هر کاری تو تاکتیک انجام بدی عینا تو فیفا میبینی
ولی تو PES فقط اومدن team management خوشگل موشگل کردن و اون تاکتیک مسخره که تو هر بازه میتونی یه تاکتیک داشته باشیو آوردن که من بعد از سه ماه 10 درصدم تاثیرش رو رو گیم پلیندیدم بعد فن های PES به ما میگن یه دستم PES بازی نکردین در صورتیکه من کله PES11 رو خوردم از همه نظر ولی بعدش همرو بالا اوردم و پرتش کردم تو آشغالی

شما الان همین عکس ها رو ببین! اصلا نمیشه تشخیص داد چهره بازیکن هارو! طراحی چهره بازیکن ها واقعا ضعیفه اینجا!
یکم منطقی باشیم اکثره بازیکنا تو pes واقعی طراحی شدن ولی بدن روحن و طبیعی نیستن و احساس میکنه گیمر یه مشت عروسکن ولی تو fifa چون طراحا صورته بازیکنا رو طراحی میکنن خیلی واقعی تر و زنده ترن
ولی در هر حال تو طراحی صورت دیگه امسال FIFA قویتر ظاهر میشه و همین یه موردی که فن های PES بهش مینازنم ازدست میدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر