تصاویر فوق العاده از Uncharted 2 Among Thieves !!!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
دوست عزیز من اصلا روی صحبتم با شما نبود GL

منابع روی هوا ارائه نکنید والا این دیگه از اون مواردیه که نفهمیدنش به نظر من سخت تر از فهمیدنشه.حالا شما چطور نفمیدین من نمیدونم.
توی تاپیک neogaf یکی اومده گفته من تو ND کار میکنم بعد اومده گفته این عکسا فلانن و چنانن اونم نه توی فروم رسمی ND !!خیلی خب پس اگر اینطوریه منم تو مایکروسافت کار میکنم و فیلم بیو ولف همش به صورت ریل تایم با کارت گرافیک TNT2 رندر شده!!:laughing: پس الان حتما همه باید باور کنن.
حالا فرض میکنیم که راست گفته تو ND کار میکنه وقتی این عکسارو میگرفتن شاید ایشون داشته با ابر کامپیوتر شرکتشون بازی میکرده که AA 1024X میزده!!!و تکسچرهای 20 گیگاپیکسلی ریل تایم لود میکرده به اضافه AF 512X !!! تازه Depth Of Field اون عکسا هم همه Offline هستن.

نیم ساعت قبل از اینکه این عکسا منتشر بشه تریلر بازی رو که یکی از Cut-Sceneـهای خود بازی بود پخش کردن الانم با رزولوشن بالا تو همه سایتا هست برو دانلود کن بعد بشین پیش خودت دو دوتا چهارتا کن ببین توی تریلر رزولوشن بافتا , AA و... چقدر با این عکسا فرق داره.

این عکسارم خودم از همین آخرین تریلر بازی گرفتم برای کسایی که دوست دارن ببینن و با Oversample آشنا بشن بد نیست:
http://i41.tinypic.com/34qp9wx.jpg
http://i40.tinypic.com/21l97xi.jpg
http://i41.tinypic.com/10z7nv4.jpg
http://i39.tinypic.com/2uzrolv.jpg
http://i41.tinypic.com/2aalzd0.jpg
http://i39.tinypic.com/29zeqrt.jpg

بازم با همه این حرفا تا موقع اظهار نظر رسمی توی یه جای رسمی از طرف یکی از اعضای رسمیND صبر میکنیم ولی دیگه خواهشن تاپیک Neogaf رو منبع قرار ندید.اگه بازم انجمن خود ND بود میشد قبول کرد.

جک نگو .... اگه اندازه یه دونه ارزن از GAF اطلاعات داشتی این حرفا رو نمیزدی
دفعه دیگه خواستی درباره neogaf اظهار نظر کنی یه کم تحقیق کن که این جوری حرفای خنده دار نزنی و ملت بهت بخندن.

neogaf بی صحاب نیست که هر ننه قمری اونجا پست بده بگه من فلانم... خیلی از بازی سازان بزرگ دنیا تو اون فروم پست میدن و شناخته شده هستن

برای اینکه بفهمی چی به چیه اینم پست یکی از مدیران انجمن GAF:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=14017354&postcount=347

He's even posts Uncharted related stuff on the official PS Blog (like when Trophies came out, etc).
اگه نمیتونی این مساله رو قبول کنی که ایشون یکی از کارکنان ND هستند و تمام حرفهاشون درباره تصاویر حقیقته؛ دیگه مشکل از خودته

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
توام دفعه بعد خواستی از یه چیزی دفاعیات ناموسی بکنی اول به عقل خودت رجوع کن ببین واقعا در چهارچوب عقل و خرد میگنجه همچون چیزی که بهت شک نکنن.
اول از همه اینکه خیلی از شایعات از همین وبسایت Neogaf بیرون میاد که بعدا خلافش به همه ثابت شده اینکه دیگه انکار نشدنیه.
دوم خیلی خب پس اگر این آقا تو ND کار میکنه و .... پس باید حرفاشو راجب راجب این عکسا بزارن بقل حرفای همون بنده خدایی که میگفت PS3 دوتا خروجی 1080p داره و KZ2 تو رزولوشن 1080p با 120 FPS بر ثانیه اجرا میشه به زودی بازیای 4D میبینینو و همین آخریشونم که گفته بود GOW 3 مثل فیلم بیوولف میمونه!!!
به زودی بازم ویدئو های جدید از بازی منتشر میشه اینجا عکساش قرار میگیره اونوقت بازم همه چیز مشخص میشه.

منم دیگه حوصله کش دادن به این بحث رو ندارم هر کی عاقل باشه خودش برداشتشو کرده.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
عاقل :laughing:

بله هر کی عاقل باشه خودش تا الان فهمیده چه خبره...
تو هم به هر حال هر چیزی که بشه حرف خودتو میزنی و گودرز رو میفرستی خواستگاری شقایق که ثابت کنی حرفت درسته

اصلا مهم نیست که چه فکری میکنی کسی که یه ذره منطق داشته باشه الان دیگه فهمیده
یک سال دیگه این بازی عرضه میشه و اطمینان دارم گرافیک بازی حتی از اینی که الان هست هم بهتر میشه

تو هم همچنان در این فکر باش که همه دروغ میگن و سخنان تو حق مطلقه

like I give a sh!t what all the fanboys think

خیلیای دیگه هم با من هم عقیده ان اینم آخرین اخطاره که دارم بهت میکنم دفعه بد سعی کن مودب باشی وقتی داری بحث میکنی از چهار چوب ادب و تربیت و شخصیتت خارج نشو.
:) این اعتماد به نفست منو کشته که فکر میکنی کارشناسی و حرف هیج منبع و سندی رو قبول نداری... هیچ وقت هم اشتباهتو قبول نمیکنی و الکی روش پافشاری میکنی
تو به من اخطار میدی ؟ ماشالا خیلی اعتماد به نفس داری... تو کی هستی اصلا ؟

همون طور هم که گفتم اصلا اهمیت نداره که تو و خیلی های دیگه چی فکر می‌کنید هر چی دلتون می‌خواد فکر کنید

من حرف سازنده‌های بازی رو قبول دارم و متاسفانه چیزهایی شما فکر کنید به هیچ دردی نمی‌خوره

خوش اومدی

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
پس باید حرفاشو راجب راجب این عکسا بزارن بقل حرفای همون بنده خدایی که میگفت PS3 دوتا خروجی 1080p داره و KZ2 تو رزولوشن 1080p با 120 FPS بر ثانیه اجرا میشه به زودی بازیای 4D میبینینو و همین آخریشونم که گفته بود GOW 3 مثل فیلم بیوولف میمونه!!!
مهم اینه که Killzone 2 به بهترین شکل داره ساخته و اجرا میشه و مشکلی نداره و از GOW III هم که هنوز چیز خاصی معلوم نشده
چه دلیلی داره که شما و امثال شمارو تو تاپیکهای Killzone 2 و God of War III و Uncharted2 و .... ببینیم که سخت مشغول ترولینگ و مسخره بازی هستید؟ واقعا از انجام این کارها چی بهتون میرسه؟
حرف حساب و منابع معتبر رو هم که قبول ندارید !!

چون كساني مثل شما رو ميبينن در تاپيكهاي ديگه كه سخت مشغول مسخره كردن بازيهايي مثل "گاو"هستيد!
من با "گاو" شما کاری نداشتم و ندارم
اينن همه بحث و جدال راه به جايي نداره بايد منتظر يك تريلر درست و حسابي بود كه بعد بشه نظر داد.
عکسها از گیم پلی بازیه .
تریلر درست و حسابی!!!
یه مثل قدیمیه که میگه همرو برق میگیره مارو چراغ نفتی.
شما که نخودی هستی اون آیدیه Nathanـت و Gamerspidy ـتو همه یادشونه سر چی بن شد دیگه صحبت از منبع نکن که تو تانکرم جوابتو نمیده اون آیدیت که هنوز تو بن مونده تا زمانی که کسی ثابت کنه AA تو GTA4 تو 360 و PS3 یکیه یادته یا آلزایمر گرفتی؟ یا اون یکی رو که سر فن بوی بازی بن شد؟
تو خودت تا حالا چندین و چند بار بن شدی
به تو هیچ ربطی نداره که قبلا من بن شده بودم یا نه
وقتی که هیچ حرفی برای گفتن نداری لازم نیست بیای چرت و پرت بنویسی
واقعا فنبوی بازی رو به حد اعلا رسوندی

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
مهم اینه که Killzone 2 به بهترین شکل داره ساخته و اجرا میشه و مشکلی نداره و از GOW III هم که هنوز چیز خاصی معلوم نشده
چه دلیلی داره که شما و امثال شمارو تو تاپیکهای Killzone 2 و God of War III و Uncharted2 و .... ببینیم که سخت مشغول ترولینگ و مسخره بازی هستید؟ واقعا از انجام این کارها چی بهتون میرسه؟
چون كساني مثل شما رو ميبينن در تاپيكهاي ديگه كه سخت مشغول مسخره كردن بازيهايي مثل "گاو"هستيد!
--------------------------------
اينن همه بحث و جدال راه به جايي نداره بايد منتظر يك تريلر درست و حسابي بود كه بعد بشه نظر داد.

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
عاقل :laughing:

بله هر کی عاقل باشه خودش تا الان فهمیده چه خبره...
تو هم به هر حال هر چیزی که بشه حرف خودتو میزنی و گودرز رو میفرستی خواستگاری شقایق که ثابت کنی حرفت درسته

اصلا مهم نیست که چه فکری میکنی کسی که یه ذره منطق داشته باشه الان دیگه فهمیده
یک سال دیگه این بازی عرضه میشه و اطمینان دارم گرافیک بازی حتی از اینی که الان هست هم بهتر میشه

تو هم همچنان در این فکر باش که همه دروغ میگن و سخنان تو حق مطلقه

like I give a sh!t what all the fanboys think

نه حتما همه حرفای تو درسته!
بعدشم گفتم حوصله ندارم این حرفارو کش بدم عمو جون.حرفاییم که میزنی واسم اندازه پشیز ارزش نداره پس دیگه حی نیا خودتو مطرح کن.چون دفعه بد پستتو نمیخونم هر چند تا حالا هم نمیخوندم چون ارزش وقت تلف کردنم نداره.
من نیومدم بگم که گرافیک بازی بد هست یا جالب نیست من گفتم این عکسا Oversampled هستن همین. در مورد GOW3 گفتم گرافیکش از خیلی اکشنها دیگه بالاتره شایدم بهترین باشه پستم هنوز هست در مورد KZ2 گفتم که بهترین گرافیکی هست که تا به الان روی یه کنسول دیدم پستم هنوز تو تاپیکش هست. هیچ بازی ای رو مسخره نکردم حتی اگر ازش بدم اومده باشه پس حرف دهنتو متوجه باش ببین داری به کی میگی فن بوی من نظرمو راجب این عکسا گفتم.خیلیای دیگه هم با من هم عقیده ان اینم آخرین اخطاره که دارم بهت میکنم دفعه بد سعی کن مودب باشی وقتی داری بحث میکنی از چهار چوب ادب و تربیت و شخصیتت خارج نشو.

یه مثل قدیمیه که میگه همرو برق میگیره مارو چراغ نفتی.
شما که نخودی هستی اون آیدیه Nathanـت و Gamerspidy ـتو همه یادشونه سر چی بن شد دیگه صحبت از منبع نکن که تو تانکرم جوابتو نمیده اون آیدیت که هنوز تو بن مونده تا زمانی که کسی ثابت کنه AA تو GTA4 تو 360 و PS3 یکیه یادته یا آلزایمر گرفتی؟ یا اون یکی رو که سر فن بوی بازی بن شد؟

اینم آخرین پستی بود که من تو این انجمن دادم چون اینجا هیچکس تحمل نظر دیگران رو نداره منم اینجا نیومدم که همش توهین بشنوم.هدفمم تا حالا یاد گرفتن بود و تقسیم چیزایی که بلدم با دیگران.
BYE ALL

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,045
نام
نیما
بیخودی بحث کردید ....

شما مطمئن باشید که این عکسها در زمان گیمپلی Capture نشدند ! آخه این چیزی نیست که لازم به توضیح داشته باشه ، کاملا مشخصه .
از اول گفتم ، بازم میگم فرق این عکسها با گیمپلی اصلی بازی که ما خواهیم دید فقط مقدار کمی Aliasing خواهد بود . دلیل رزولوشن و شفافیت بالا هم اینه که سایز عکسها نسبت به سایز اصلی کوچکتره و تراکم Pixel ها بیشتر شده ، در نتیجه شفافیت بالایی داره .

متاسفانه یه چیزای خیلی پیش پا افتاده رو بخاطر تعصب الکی بزرگ میکنید !

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
کاری ندارم کی شروع کنندس و کی ادامه دهنده و کی داره حرف درست رو می زنه چون این نوع صحبت ها دیگه در این انجمن تکراری شده ولی در کل...
اینم آخرین پستی بود که من تو این انجمن دادم چون اینجا هیچکس تحمل نظر دیگران رو نداره منم اینجا نیومدم که همش توهین بشنوم.هدفمم تا حالا یاد گرفتن بود و تقسیم چیزایی که بلدم با دیگران.
شما هر وقت تونستی احترام دیگران رو نگه داری، دیگران هم احترام شما رو نگه می دارن. وقتی خیلی راحت به دیگران توهین می کنی و هر جمله دلت می خواد استفاده می کنی و سوابق و گذشته فرد رو مثل نقل و نبات به عنوان خنده به بازی می گیری و از نخودی و ... استفاده می کنی اصلاً انتظار نداشته باش دیگران هم بخوان خیلی مودبانه و دوستانه با شما صحبت کنند.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
عکسها از گیم پلی بازیه .
تریلر درست و حسابی!!!
من اون قسمت بالايي رو با شما بودم و اون پاييني رو كه خط كشيدم با بقيه!
در ضمن جواب دادن به تو مثل اينه كه...(!)!

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
بیخودی بحث کردید ....

شما مطمئن باشید که این عکسها در زمان گیمپلی Capture نشدند ! آخه این چیزی نیست که لازم به توضیح داشته باشه ، کاملا مشخصه .
از اول گفتم ، بازم میگم فرق این عکسها با گیمپلی اصلی بازی که ما خواهیم دید فقط مقدار کمی Aliasing خواهد بود . دلیل رزولوشن و شفافیت بالا هم اینه که سایز عکسها نسبت به سایز اصلی کوچکتره و تراکم Pixel ها بیشتر شده ، در نتیجه شفافیت بالایی داره .

متاسفانه یه چیزای خیلی پیش پا افتاده رو بخاطر تعصب الکی بزرگ میکنید !
کاملا با حرف نیما موافقم.
گرافیک واضحا همینه. همه چیز همین خواهد بود که میبینید و فقط کمی لبه‌های تیز بیشتر خواهد داشت.
در هر صورت وضوح بافت‌ها هم واقعا بالاست ولی همونطوری که نیما گفت سایز این تصاویر با تصاویر اصلی فرق میکنه که حاصل این کوچک شدن تراکم بیشتر پیکسل‌هاست و برای همینه که بافت‌ها اینطور بنظر می‌رسن.

مشکل شما Starx‌ عزیز کشوندن بحث‌ها به موضوعات و بازی‌های دیگه هستش.
من بارها در تاپیک‌های مختلف ازتون درخواست کردم که این مسئله رو ادامه ندین ولی در هر بار آخرش موضوع به بن‌بست خورد.

حدس من هم از انجین این عنوان اشتباه درومد هرچند اعتقاد داشتم بستر اصلی این انجین میتونه UE3.0 باشه ولی نبود.
نیازی نبود توضیحات چند صفحه‌ای به من بدن و من هم با آوردن دلایل خودم اونها رو نفی کنم تا اینکه به اصل مطلب پی ببرم.

امیدوارم با حفظ یک رویه خوب و دوستانه کماکان به فعالیتتون در این فروم ادامه بدین.

QOSMIO

کاربر سایت
Nov 13, 2008
386
نام
سهراب
Uncharted 2 NEW Scans

2m7uhk6.jpg

بقیه عکس ها پایین صفحه

whistle song

کاربر سایت
Dec 24, 2008
137
uncharted2 قطعا همانند نسخه پیشین یکی از بهترین بازیهای سال خواهد شد.در ضمن این عکسها همگی از گیم پلی بازی هست فقط کمی over شده:biggrin1:
یا حق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر