تصاویر جدید از Ninja Gaiden 2

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
اولین تصاویر رسمی Ninja Gaiden 2

مدت کوتاهی به آغاز TGS نمانده که اولین تصاویر رسمی توسط ماکروسافت , Tecmo منتشر شده! البته میتوان انتظار داشت دمو Real Time از بازی در TGS به نمایش گذاشته خواهد شد و قطعا به دلیل انتشار مشترک از سوی این دو کمپانی باز هم بازی انحصار X360 خواهد بود.

پ.م: فریدون کجایی!

900_0005.jpg

900_0004.jpg

900_0002.jpg

900_0009.jpg

66769_med.jpg

66768_med.jpg

66770_med.jpg

900_0001.jpg

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
درود

:laughing:
حالا بزار یه چیزی بگم که هم بهت زده بشی هم شک ات برطرف بشه
برای بار N ام، ناشر و همه کاره این بازی Microsoft Game Studios هست. به عبارت دیگه شما اگر پشت گوشت رو دیدی، این بازی رو روی پلی سه هم میبینی ;).

عمرا :laughing:. تو همین سایت خودمون کسائی رو میشناسم که با اون سن و سالشون و با اون سابقه طولانی شون در امر گیم، نتونستن Ninja Gaiden , Black , Sigma رو روی Normal تموم کنن :cool1:.
درضمن این بازی GTA نیست که را به را چیت بزنی و از اسمون امداد غیبی بخوای و چه میدونم اسلحه و تانک و جت ظاهر کنی تا بچه های 10 12 ساله بتونن برن اخرش.

استاد ایتاگاکی اگر این بازی رو کنسل بکنه، میکنه ولی از خون بازی کم نمیکنه :love:. راستی نفوذ MGS رو هم در نظر داشته باشه.

نکته: امیدوارم کسی ناراحت نشه و اسپم ب حساب نیارید ولی تنها شرکتی که با حذف تقریبا کامل خون از بازی هاش برای رسیدن به اهداف نامعلوم خودش قدم برمیداره سونی هست.
شما اگر تو Genji 2 و HS خون دیدید جایزه دارید :biggrin1:.

پ.ن. نشانه Ninja Gaiden II خون هست ;).

با نکته اسپمت کاملا موافقم . اما جدا من یادم نبود ناشر ماکرو هست پس اشتباه از من بود . تا اونجا که من تو سایتها و مجلات خوندم این خون کار دستش نده خوبه . تو gs خون دیدم اما نه اونجوری که شما میگی :biggrin1: اما امیدوارم خوناش کم نشه چون من 360 هم دارم آدم شربت آلبالو بذاره بغلش بعد نینجا بازی کنه چه حالی میده :laughing::love: :eek: . خودتم میدونی من اهل کل کل و بحث الکی نیستم . اگه اینطور باشه حق با تو هست . حالا تا سال 2008 همه 360 میخرن فروش رفت بالا :-"

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اما در مورد خود بازی : بنظر من این همه خون کمی اغراق هست و اگر هم باشد باید کم شود چون میشه همون manhunt . حالا . osos عزیز ربطی به زامبی نداره . فکر کن این بازی و یه بچه 10 12 ساله انجام بده بعد چی میشه معلومه .
درود،

از شما انتظار نداشتم همچين پستی رو ببينم !!!!

اولاً اونجا مثل ايران نيست که هر آدمی بره عکس بازی رو ببينه بره بخره !
اونجا به خيلی چيز ها توجه ميکنن مثل : RATING !!!
حتماً ديديد که روی يک بازی مينويسن 18+ و ...
خوب اين از اون قضيه که سن و سال !

پس اين که يه بچه 12 ساله بازی کنه و براش تأثير منفی بزاره اون مشکل از خانواده اون هست !

اما مطمئناً باز هم اين خون زياد امکانش هست که مشکل ساز بشه، ولی اميدوارم چيزی رو کم و کسر نکنند که واقعاً حيف هست که بخوان حتی يک سکانس از اين بازی حذف بشه چه برسه به Effect ها !

والا منم يکی از اونهای هستم که تنها و تنها برای بازی کردن همين يک بازی کنسول ميخرم تا اين بازی رو از دست ندم! :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
چون اين بازی انقد با ارزش هست که خود من به شخصه حاضرم کلی پول بدم که کنسول رو به همراه اين بازی بگيرم.:love::love::love::love::love:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,795
نوشته شده توسط ps3 terabay
اما در مورد خود بازی : بنظر من این همه خون کمی اغراق هست و اگر هم باشد باید کم شود چون میشه همون manhunt . حالا . osos عزیز ربطی به زامبی نداره . فکر کن این بازی و یه بچه 10 12 ساله انجام بده بعد چی میشه معلومه
شما مگه سنتون کمه يا کودکستانی هستيد که از خون میترسيد ؟
من وقتی برای اولين باز دمويی از گيم پلی اين بازی ديدم بيشترين چيزی که توجه منو جلب کرد و خيلی از بازی
خوشم امد همين خونها بودند ، اصلاً اگر اين خونها که به گفته شما زيادی هستند تو بازی نبود که اين بازی اصلاً بازی نبود
شمام زياد حرص نخور دوست عزيز چون خواهی نخواهی اين بازی تو سال 2008 شک نکن يکی از بهترين بازيها و شايد برترين بازی
سال 2008 لقب بگيره
و در اخر اگر شما يه ps3 fan به تمام معنا باشی و به اين بازی امتياز زيره 8.0 بدی بايد بگم که......... ( جدی نگير ) :D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
شما دارید سر خون توی این بازی با هم بحث می کنید.اون چیزی که این بازی رو از بازی های دیگه متمایز کرده یکیش همین خون.:laughing:
(البته به نظر من خونش هم اصلا زیاد نیست چون تو بیشتر بازی ها یا اصلا خون نبوده یا کم بوده این بنظرتون زیاد میاد)
اگر بخوان خون رو ازش حذف کنن میشه یک بازی خوب نه عالی.:biggrin1:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
شما مگه سنتون کمه يا کودکستانی هستيد که از خون میترسيد ؟
من وقتی برای اولين باز دمويی از گيم پلی اين بازی ديدم بيشترين چيزی که توجه منو جلب کرد و خيلی از بازی
خوشم امد همين خونها بودند ، اصلاً اگر اين خونها که به گفته شما زيادی هستند تو بازی نبود که اين بازی اصلاً بازی نبود
شمام زياد حرص نخور دوست عزيز چون خواهی نخواهی اين بازی تو سال 2008 شک نکن يکی از بهترين بازيها و شايد برترين بازی
سال 2008 لقب بگيره
و در اخر اگر شما يه ps3 fan به تمام معنا باشی و به اين بازی امتياز زيره 8.0 بدی بايد بگم که......... ( جدی نگير ) :D

فکرکنم بد برداشت کردی . من منظورم از لحاظ درجه بندی بود . من به این بازی 9.5 میدم و یک فن ps3 منطقی هستم نه از اونایی که الکی یه حرفی بزنن .:biggrin1:
این بازی مطمئنا شاهکاره و تنها بازی از 360 هست که دوست داشتم روی ps3 بیاد .:p

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
تو کشور ما که این rating ما هم ازادیم هر بازی که میخوایم رو انجام بدیم
اصل حالش به اینه که یک شمیر بزنی به یارو یک 4لیتری خون بزنه بیرون

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
اسکرین شات های جدید از بازی Ninja Gaiden 2

اسکزین شات های بازی Ninja Gaiden 2 که فقط برای X360 منتشر میشه.
(همیشه که نباید کپی کامل باشه:biggrin1:)

071122ninja01.jpg

071122ninja02.jpg

071122ninja03.jpg

071122ninja04.jpg

071122ninja05.jpg

071122ninja06.jpg

071122ninja07.jpg

071122ninja08.jpg

071122ninja09.jpg

چقدر خشنه مثل manhunt با شمشیر:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟