تصاویر جدید از بازی فوق العاده Resident Evil 5

bocelli

کاربر سایت
Jun 23, 2007
282
تصاویر جدید از بازی فوق العاده Resident Evil 5 که برای xbox 360 و ps3 توسط ناشر این بازی
Capcom احتمالا در سال 2008 ریلیز میشود

Attachments

• 53823.jpg
    53823.jpg
    36.8 KB · مشاهده: 351
  • 53824_med.jpg
    53824_med.jpg
    27.1 KB · مشاهده: 339
  • 53825_med.jpg
    53825_med.jpg
    37.6 KB · مشاهده: 328
آخرین ویرایش:

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
ممنون دوستان.
عالی بود.
سیستم نورپردازی و سایه زنی این بازی منحصر به فرد و حقیقتا زیباست.
HUD بازی هم خیلی شبیه HUD ترکیبی اشلی و لیان تو RE4 هستش ولی خیلی مناسبه.
resident-evil-5_26-07-08_03-504x280.jpg

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
سلام ، زیاد فرق نداره ولی تو x360 میگن بهتره چون این کنسول نرمتر رندر میکنه وپیکسلهای بالاتری داره مطمعنا.
سلام

تا الان سازنده بازی سرش رو قسم میخوره که به جز سیستم های Live و PSN که با هم تفاوت دارن و کنترل بازی، اون هم از لحاظ اینکه مثلا A شده X، هیچ تفاوتی دو بازی با هم ندارند ...
قبلا قرار بوده که در نسخه PS3 که هدفگیری از طریق SIXAXIS باشه که به گفته سازنده بدلیل اینکه به اندازه کافی دقیق نبوده از بازی حذف شده.
به جز این ها هیچ تفاوتی در بازی بین دو کنسول وجود ندارد

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سلام

تا الان سازنده بازی سرش رو قسم میخوره که به جز سیستم های Live و PSN که با هم تفاوت دارن و کنترل بازی، اون هم از لحاظ اینکه مثلا A شده X، هیچ تفاوتی دو بازی با هم ندارند ...
قبلا قرار بوده که در نسخه PS3 که هدفگیری از طریق SIXAXIS باشه که به گفته سازنده بدلیل اینکه به اندازه کافی دقیق نبوده از بازی حذف شده.
به جز این ها هیچ تفاوتی در بازی بین دو کنسول وجود ندارد
تمام سازندگان اوايل همين حرف ميزدند. مخصوصا كپكام كه سر DMC4 حتي ميگفت بازي سازي براي PS3 آسون تر ...

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
وبسایت فوق العاده Gamersyde یک گیم پلی 720p از نسخه دموی بازی رو برای دانلود گذاشته دیگه واقعا نمیدونم چی بگم گرافیک بازی خارق العاده هست بعد از Gears Of War 2 و Killzone 2 این سومین بازی هست که این روزا من از دیدنش هیجان زده میشم فقط نمیدونم 360 چطوری میتونه گرافیک این بازی رو به این خوبی هندل کنه!!!

ویدئو رو میتونید از اینجا دانلود کنید:

http://gamersyde.com/news_7385_29076_1_en.html

در آخر اینم اضافه کنم که گرافیک بازی از ویدئو و تصاویری که قبلا از بازی پخش شده بالاتره.​

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
وبسایت فوق العاده Gamersyde یک گیم پلی 720p از نسخه دموی بازی رو برای دانلود گذاشته دیگه واقعا نمیدونم چی بگم گرافیک بازی خارق العاده هست بعد از Gears Of War 2 و Killzone 2 این سومین بازی هست که این روزا من از دیدنش هیجان زده میشم فقط نمیدونم 360 چطوری میتونه گرافیک این بازی رو به این خوبی هندل کنه!!!

در آخر اینم اضافه کنم که گرافیک بازی از ویدئو و تصاویری که قبلا از بازی پخش شده بالاتره.

:smile:
خیلی خوشحال میشم اگه واقعا اینطور باشه .
من از اون موقع هر چی میخوام خودم رو در مورد گرافیک بازی گول بزنم یا راضی نگه دارم نتونستم .
چون هر چی تاحالا دیدم اونی نیست که میخواستم .
GOOD LUCK

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
من از اون موقع هر چی میخوام خودم رو در مورد گرافیک بازی گول بزنم یا راضی نگه دارم نتونستم .
GOOD LUCK

ظاهرا Capcom یه سری post-process افکت به بازی اضافه کرده که گرافیک بازی رو به شدت سینمایی کرده مثل موشن بلور و ... که تو بازی KZ2 هم از همین افکتها برای سینمایی شدن بازی استفاده کردن به نظر من که خیلی باحال شده حالا نظرا متفاوته اگه تونستی ببین احتمالا نظرت عوض میشه.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,045
نام
نیما
GOOD LUCK

RE5 از اولش هم گرافیک خیلی خوبی داشت و جزء بهترین های گرافیک بود ، الانم من تفاوتی با قبلش نمیبینم ...

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد

RE5 از اولش هم گرافیک خیلی خوبی داشت و جزء بهترین های گرافیک بود ، الانم من تفاوتی با قبلش نمیبینم ...

گرافیکش باید بالاتر باشه .
من به روند پیشرفت گرافیکی اویل های قبل نگاه می کنم .
هر زمانی یک نسخه از اویل عرضه شد بالاترین گرافیک رو داشت .
بخاطر همین انتظارم بیشتر از اونی هست که تا حالا دیدم .
من این دمو آخری رو ندیدم که چه تفاوتی کرده .
موشن بلور میتونه گرافیک بازی رو بهتر کنه . نمیدونم چقدر ازش استفاده شده یا نشده .
GOOD LUCK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر