تصاویری از بازی POSTAL 3

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اشتباه نکنم برای xbox360

postal3screen.jpg

postal.jpg

postal-04.jpg

postal3-1.jpg

postal3_431.jpg

postal3-2.jpg

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
مرسی. یه سریشونون دیده بودم اما یکیشون برام جدید بود. اون که تو فروشگاه جلو اون خانومه داره کار بد می کنه :cheesygri
خدا رو شکر بازی رو سانسور نکردن و اندازه Postal 2 جالب به نظر میاد.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
این بازی واقعا دیوانه وار هست من هر موقع 2 رو بازی میکردم تا مرز جنون میرفتم بانک زنی تو نسخه 2 خیلی با حال بود واقعا که خشونت به این بازی میگن.

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
این راسوِ هم ایدۀ خوبیه. ولی استفاده ازش تو بازی منوط به یکی دوتا حرکت خاص میشه...
موتور گرافیکیش هم اگر اشتباه نکنم همون موتور Half Life 2 هست ، و این برای یه بازیه امروزی یه مقدار کمه . ولی خب همونطور که میدونید ، این بازی بیشتر به آزادی عملش مشهوره و نه گرافیک یا صداگذاری.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
پستال همیشه خشونت بوده و خواهد بود!
راستی نمیدونم چرا گرافیک بازی شبیه یه استفاده ساده از UE3.0 میاد هرچند اون دوستمون گفت احتمالا از سورس انجین در بازی استفاده شده ولی بازم بازتاب اورکت کاراکتر بازی شبیه بازتابهای UE3.0 شده!

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
فکر کنم گرافیک جا برای پیشرفت داشته باشه و همچنین فکر کنم نسخه ی ps3 بهتر بشه !(نظر شخصی)
در کل بازی رو خشونت میچرخه دو که دیوانه وار بود مخصوصا پرتاب قیچی و رفتن به گردش و ضد حال زدن !
چیزی که من در بازی نمیبینم AA است که خوب البته بازی open-world است!

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
عکس دومی که خیلی داغونه قیافه زنه!!! و اجسام رو ببنید در حد نسل قبلم نیست!
ولی postal دیگه هر چی باشه خشن که هست!

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
سلام !
دیگه اینقدر هم داغون نیست اگه این گرافیک آخر بازی (یعنی دیگه تغییری نکنه) میشه گفت بین نسل ها گیر کرده !
این نسخه wii نیست!:biggrin1:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بازیش قشنگ باشه گرافیک نخواستیم این همه عنوان های خوب با گرافیک های خفن داره می یاد. چقدر حال کردم با عکس دومی:laughing: ای ول کار درستو این اقا می کنه :laughing:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
یه سری اطلاعات جدید از این بازی.
فعلا بازی انحصاری برای 360 هست!:love:
یک سال و دو ماه دیگه ریلایز می شه!!!یعنی Q4 2009 پس هنوز جا داره رو گرافیکش کار کنن در ضمن این عکس ها هم چون ریسایز شده گرافیکشون کمه .عکس های جدید این بازی تو گیم اسپات هست که گرافیکش به مراتب بهتر ایناس
پابلیشر بازی هم کمپانی Running With Scissors
موفق باشید:love:

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
فعلا بازی انحصاری برای 360 هست!
اولش برای pc و 360 تایید شده بود ولی 2 ماه پیش برای ps3 هم تایید شد تایپکش تو بخش اخبار هست !(یک سرچ کوچولو میطلبه)!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر