تشکیل تیم آنلاین برای resistance

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
منم مشکلی ندارم 5 یا 6 هستم!بابا بازیهای دیگرو هم با همین حجم دارین بزارین×
من pes2010 رو چطوری انلاین بازی کنم؟

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
بفرما میثم جان:
resistance-retribution-20090116100840746-000.jpg

http://www.megaupload.com/?d=WS3NB4E6
با حجم فقط و فقط 35MB! :D فقط مولتی پلیر بازی ـه و کاملا ریپ شده :D
این میشه بازی کرد ها 35 مگ خیلی کمه کاملشو میگیرم از دوستم میشه :biggrin1::biggrin1:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
تمامی دوستانی که مایلن بیان تو کلن بهم PM بدن و PSN IDـشون رو بگن تا Invite بفرستم.
کلن : Persian Warriros
اعضا:
خودم:D
رضا

امیدوارم به زودی تعداد اعضای کلن زیاد بشه.

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
تمامی دوستانی که مایلن بیان تو کلن بهم PM بدن و PSN IDـشون رو بگن تا Invite بفرستم.
کلن : Persian Warriros
اعضا:
خودم:D
رضا

امیدوارم به زودی تعداد اعضای کلن زیاد بشه.
بابا منم که گفتم هستم ولی یکی بیاد بگه چطور کانکشنی بسازم که از طریق adsl با psp آنلاین بزنم....در ضمن واسه لب تابه(vostro 1000-windows vista)

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,796
بابا منم که گفتم هستم ولی یکی بیاد بگه چطور کانکشنی بسازم که از طریق adsl با psp آنلاین بزنم....در ضمن واسه لب تابه(vostro 1000-windows vista)
چه طوری با لپ تاپ؟شما باید مودمت وایرلس داشته باشه چون لپ تاپ گیرنده wi-fi داره فرستنده که نداره

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
ببخشید.به موضوع ربطی نداره.
من میخوام یه مودم وایرلس بخرم.با هر مودم وایرلسی میشه این بازی هارو از طریق psp بازی کرد؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
ببخشید.به موضوع ربطی نداره.
من میخوام یه مودم وایرلس بخرم.با هر مودم وایرلسی میشه این بازی هارو از طریق psp بازی کرد؟
بله البته PSP با بعضی از USB Wireless Adapter ـها جواب نمیده که اونم بخاطر اینه که اون USB Wireless قابلیت Infrastructure (درست نوشتم؟:D) نداره. البته USB Wireless ـهای جدید هم این قابلیت رو دارن فکر کنم.
Accesspoint و Wifimax ها هم مشکلی ندارند.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
خوب کسی نمیاد منم برم دنبال کارم؟
چرا رضا جان انشالله تا 2 هفته دیگه که امتحان همه تموم شد همه میریزیم تو PSN. من چند نفری پیدا کردم. میثم و پدارم (Console) هم میاند. 2 نفر از دوستای خودم که اصلا تو BC نیستن هم میان. بقیه بچه ها هم مشکلشون رو رفع میکنیم میزنیم تو دهن Resistance :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر