تشکیل انجمن رقیبان ایرانی در Live

soheilsb

کاربر سایت
Sep 24, 2006
139
سلام دوستان
همانطور که می دانید سرعت اتصال ما که در ایران هستیم با یکدیگر به دلیل نبود پينگ بالا در LIVE میتواند بسیار مناسب باشد. به همین منظور از کلیه دارندگان سرویس LIVE GOLD که امکان بازی آنلاین دارند و از اینترنت پرسرعت استفاده می کنند دعوت می کنم که با قرار دادن ID خود در Live و بازیهای مورد علاقه برای بازی آنلاین این امکان را برای خود فراهم کنیم که اگر نمی توانیم به راحتی و درستی با بقیه دنیا بازی کنیم حداقل خودمان با خودمان بازی کنیم.

برای شروع ID من در Live عبارتست از: Soliba
بازیهایی هم که شدیدا در live بازی می کنم: Winning Eleven 2007 و ...

به امید دیدار
سهیل

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام سهیل جان .
من هم حاظرم که با هم یک Winning eleven 2007 بزنیم . اما متاسفانه چون من گلدم تموم شده یک ID دیگه ساختم اما نمیدونم چرا گلدش فعال نشده :confused: . به نظر شما مشکل از کجاست ؟

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
سلام سهیل جان .
من هم حاظرم که با هم یک Winning eleven 2007 بزنیم . اما متاسفانه چون من گلدم تموم شده یک ID دیگه ساختم اما نمیدونم چرا گلدش فعال نشده :confused: . به نظر شما مشکل از کجاست ؟

مهدي جان ايراد شما از آدرس Email ات هست بايد يك ID ديگه بسازي بعد اونو وارد كني :biggrin1:
موفق باشي

soheilsb

کاربر سایت
Sep 24, 2006
139
سلام سهیل جان .

خب اگه موفق به ساخت اکانت جدید شدی برای من یه آیدی live م یه پیغام Freindship بفرست. ID من هم که تو امضام هست.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
با سلام خدمت شما دوست عزیز
از اینکه می خوای باهم بازی های Online انجام بدی خیلی خوشحالم. شما برای اینکه با تعدادی از بازیکنان ایرانی اشنا بشی کافیه که ID منو ADD بکنی چون من تقریبا اکثر بچه های LIVE کار و میشناسم. ما هر شب با هم بازی انجام می دیم، البته دوستان سعی کنن که بازی های خود را کامل کنند تا در این زمینه مشکل نداشته باشیم.
راستی این رو هم یادم رفت خدمت بگم که همین الان لیست کاملی از تمام بچه هایی که XBOX دارن در صفحه ای قرار دارد که لینک آن همین الان در پایین پایین همین صفحه سمت چپ با نام Xbox Live List قابل دسترس است، اما حیف که همه Live و یا ADSL ندارن;) اگر شما هم خواستی tag خودت رو به لیست اضافه بکنی کافیه که از منوی بالای صفحه بر روی لینک های سریع کلیک بکنی بعدش بر روی ویرایش پروفایل کلیک کنی، سپس در آن صفحه ID خودت رو وارد بکنی تا نام شما هم در لیست قرار بگیره.
یک نکته را هم فراموش کردم و اون اینکه دوستان عزیزی که قصد Add کردن تعداد زیادی از افراد را دارند به جای اینکه ID اونها را دونه دونه بنویسند می تونند به همین صفحه XboxLive List بروند و از سمت چپ بر روی گزینه add friend که یک عکس آدمک داره کلیک کنند، به همین راحتی:)

GamerTag من هم XFIGHT3R است، البته من فوتبال بازی نمی کنم:blushing:
موفق باشید
NIK(امیر)
:bye:

soheilsb

کاربر سایت
Sep 24, 2006
139
از اینکه می خوای باهم بازی های Online انجام بدی خیلی خوشحالم. شما برای اینکه با تعدادی از بازیکنان ایرانی اشنا بشی کافیه که ID منو ADD بکنی چون من تقریبا اکثر بچه های LIVE کار و میشناسم. ما هر شب با هم بازی انجام می دیم، البته دوستان سعی کنن که بازی های خود را کامل کنند تا در این زمینه مشکل نداشته باشیم.
راستی این رو هم یادم رفت خدمت بگم که همین الان لیست کاملی از تمام بچه هایی که XBOX دارن در صفحه ای قرار دارد که لینک آن همین الان در پایین پایین همین صفحه سمت چپ با نام Xbox Live List قابل دسترس است، اما حیف که همه Live و یا ADSL ندارن;) اگر شما هم خواستی tag خودت رو به لیست اضافه بکنی کافیه که از منوی بالای صفحه بر روی لینک های سریع کلیک بکنی بعدش بر روی ویرایش پروفایل کلیک کنی، سپس در آن صفحه ID خودت رو وارد بکنی تا نام شما هم در لیست قرار بگیره.
یک نکته را هم فراموش کردم و اون اینکه دوستان عزیزی که قصد Add کردن تعداد زیادی از افراد را دارند به جای اینکه ID اونها را دونه دونه بنویسند می تونند به همین صفحه XboxLive List بروند و از سمت چپ بر روی گزینه add friend که یک عکس آدمک داره کلیک کنند، به همین راحتی:)

موفق باشید
NIK(امیر)

عالیه! ممنون از راهنماییتون
اما اینجوری می شود رقیبانی برای بازیهای خاصی ایجاد کرد. مثلا یک روم برای بازی Vegas بسازیم که فقط ایرانی ها بتونن در اون بازی کنن. چیزی فراتر از بازیهای one on one.

soheilsb

کاربر سایت
Sep 24, 2006
139
منم خیلی بازی wenning eleven می کنم تو لایو اما نه 2007 ورژن X اون که ماله J هست میشه با شما هم بازی کرد ؟

والا مطمئن نیستم اما بعید می دونم که بشه. چون از نظر Xbox دو عنوان بازی کاملا مجزا هستند. حالا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه لطفا.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوست عزیز امیر و بچه های دیگه دارن به همین صورتی که شما میخوای هر شب بازی میکنن.
کافیه امیر رو اد کنی تا به خواسته هات برسی:biggrin1:

The300isFalse

کاربر سایت
May 15, 2007
60
نام
مصطفی

موفق باشید
NIK(امیر)

سلام داش امیر گل. واسه همین کارهاته که میخوامت.
موفق باشی

قربانت : مصطفی:biggrin1: : The300isFalse

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
آقايون لطفاً موقع add كردن بگيد اسمتونو و بگيد مثلاً از بازي سنتريد كه آدم متوجه باشه كيو اد ميكنه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر