تست سرعت وصل شدن به PlayStation Network

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,111
نام
شایان
دوستان این پینگ چطوره ؟
2910949051.png

256 مخابرات

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
خوبه میتونی راحت بازی کنی
ولی من فکر نکنم شما بتونی راحت بازی کنید چون شما باید یه سری اطلاعاتو از سرور دانلود(مثه موقعیت حریف) کنید و یه سری اطلاعاتو روی سرور اپلود کنید (مثه وضعیت خودتان)
که فکر کنم این سرعت ها کافی نباشه در بعضی بازی ها

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
ولی من فکر نکنم شما بتونی راحت بازی کنید چون شما باید یه سری اطلاعاتو از سرور دانلود(مثه موقعیت حریف) کنید و یه سری اطلاعاتو روی سرور اپلود کنید (مثه وضعیت خودتان)
دقیقا سروری که داری باهاش بازی میکنی خیلی مهمه .این دوستمون واسه بازی هایی که سرور های قوی دارن مثل ea بسیار عالی میتونه بازی کنه ولی واسه بازی هایی که از خودشون یرور ندارن از جمله tlou و god ac چون سور هاشون مچ مکینگه بازی کردن یکم سخت میشه ولی قابل تحمله

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
عزیزان این واسه آنلاین بازی کردن چطوره؟ ب درد بخوره ؟؟ لگ دارم توی بازی ای مثل Call of Duty ؟؟؟

ممنون از پاسختون

Speedtest.net by Ookla - My Results
بله داداش پینگتون تا تهران خیلی بالاست .ولی تا لندن یا یکی از کشور های اروپایی پینگ بگیر بزار ببینیم چه طوره

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,111
نام
شایان

اتفاقا با همون پینگی که گرفتم دارم مثل اب خوردن بازی میکنم هم bf 3 هم pes13 عالیه هیچ مشکلی هم نداشتم حتی 1 ذره هم لگ نداره
توی 80 درصد سرور ها توی bf3 پینگم 5 تا خط پر بوده

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
اتفاقا با همون پینگی که گرفتم دارم مثل اب خوردن بازی میکنم هم bf 3 هم pes13 عالیه هیچ مشکلی هم نداشتم حتی 1 ذره هم لگ نداره
توی 80 درصد سرور ها توی bf3 پینگم 5 تا خط پر بوده
اینجوری باشه که خیلی خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر