تست سرعت وصل شدن به PlayStation Network

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام به هموطنان عزیز.... دوستان این پیگ ها رو میزارید لطف کنید بنویسی از مخابرات اکانت میگیرید یا از شرکت خصوصی.یکی از دوستان نزدیکم میگه من از شاتل تهران اکانت گرفتم (ساکن تهران)با سرعت 2mb ،حالا پینگ گرفته تا آمریکا بالایه 450 بوده.حالا من از مخابرات 1 mb دارم پینگم تا آمریکا بین 250 تا 300 .منظور از حرفم اینه که ببینم کل ایران مخابراتش بهتره یا نه فرق میکنه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به هموطنان عزیز.... دوستان این پیگ ها رو میزارید لطف کنید بنویسی از مخابرات اکانت میگیرید یا از شرکت خصوصی.یکی از دوستان نزدیکم میگه من از شاتل تهران اکانت گرفتم (ساکن تهران)با سرعت 2mb ،حالا پینگ گرفته تا آمریکا بالایه 450 بوده.حالا من از مخابرات 1 mb دارم پینگم تا آمریکا بین 250 تا 300 .منظور از حرفم اینه که ببینم کل ایران مخابراتش بهتره یا نه فرق میکنه؟

ببین کلا فرق داره یک زمانی من خودم شاتل داشتم و 2 مگ خیلی راضی بودم ولی الان از هر کی از دوستانم میپرستم همه ناراضی هستن و دیگه شاتل مثل سابق نیست
و مخابرات هم دانود شبانه اش بدرد نخور هست و بدرد نمیخوره ولی برای انلاین بازی کردن خوبه
و در کل میگم دوست من باید امتحان کنی ببینی کدام بهتر و کدام برای انلاین جواب بهتری به شما میده

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
دوستان این چطوره واسه بازی؟!

2802376217.png

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
ببین کلا فرق داره یک زمانی من خودم شاتل داشتم و 2 مگ خیلی راضی بودم ولی الان از هر کی از دوستانم میپرستم همه ناراضی هستن و دیگه شاتل مثل سابق نیست
و مخابرات هم دانود شبانه اش بدرد نخور هست و بدرد نمیخوره ولی برای انلاین بازی کردن خوبه
و در کل میگم دوست من باید امتحان کنی ببینی کدام بهتر و کدام برای انلاین جواب بهتری به شما میده

موافقم ولی دقت کردم دیدم که سرعت دانلود داخل شرکت خصوصیا هزاره ولی واسه مخابرات افتضاح در صورتی که پینگ خصوصیا داغون ولی مخابرات حرف نداره

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با سلام به نظزتان این پینگ برای آنلاین مناسبه؟
2802844382.png

خوبه میتوانی بازی کنی

اینم پینگ بیخود ما
کلا صبح ها خوبه فقط :(
تو اصفهان کدوم isp تایید میکنید؟
2802925530.png

ماله شما هم خوبه با این هم میتوانی بازی کنی مشکلی نداره

موافقم ولی دقت کردم دیدم که سرعت دانلود داخل شرکت خصوصیا هزاره ولی واسه مخابرات افتضاح در صورتی که پینگ خصوصیا داغون ولی مخابرات حرف نداره

میگم کلا باید امتحان بشه که ایا با پینگ مخابرات میشه بازی کرد یا نه متاسفانه کسی از دوستانم از مخابرات نگرفته که هم پلی3 داشته باشه که بشه امتحان کرد ببینیم چه جوری و هم کسی که گیمر باشه پیشم نیست
شما باید ریسک کنی و ببینی چه جوری تنها راهش همینه

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان این چطوره واسه بازی؟!

2802376217.png
پینگت باید تا آمریکا 360 باشه(اگه تست کنی)،پینگ خودم تا تهران 31 و تا آمریکا بین 250 تا 300 متغیره

- - -ویرایش - - -

دوستان یه بار اینو نوشتم این که مربوط با تاپیک میشه خواهشن بنویسید اینترنتتون ماله مخابراته یا شرکت خصوصی متچکرم

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
پینگت باید تا آمریکا 360 باشه(اگه تست کنی)،پینگ خودم تا تهران 31 و تا آمریکا بین 250 تا 300 متغیره

- - -ویرایش - - -

دوستان یه بار اینو نوشتم این که مربوط با تاپیک میشه خواهشن بنویسید اینترنتتون ماله مخابراته یا شرکت خصوصی متچکرم

چجوری سرور رو عوض کنم؟ممنون

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,034
نام
میثم
تو psn تعداد پلیر های اروپایی بیشتره پس اگه با اروپا پینگ خوبی داشته باشین مشکل خاصی براتون پیش نمیاد...
سرور بازی هم مهمه .....

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
2806131670.png
نمی دونم چرا سرعت دانلود آپلودمو اینقدر کم زدش در صورتی که خطم روی 8 مگ دانلود و 1 مگ آپلود بسته شده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر