تست سرعت وصل شدن به PlayStation Network

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
بله من تازه بازیهای هک رو End کردم دیدم زیاد هک فاز نمیده بد هر چه بازی میاد هک نمیشه بد سوتی دادم هک دستگاه پریدقسم خوردم که دیگه کنسول و هک نکنم اگه سالی 1دونه بازی بخرم حداقل اورجینال بگیرم بتونم انلین هم بازی کنم من بازیهاmortal komabt assassin brotherhood killzone 2 بازی میکنم wrath_lich_king اکنته من هسته

rhinoceros

کاربر سایت
Jul 25, 2012
25
بله من تازه بازیهای هک رو End کردم دیدم زیاد هک فاز نمیده بد هر چه بازی میاد هک نمیشه بد سوتی دادم هک دستگاه پریدقسم خوردم که دیگه کنسول و هک نکنم اگه سالی 1دونه بازی بخرم حداقل اورجینال بگیرم بتونم انلین هم بازی کنم من بازیهاmortal komabt assassin brotherhood killzone 2 بازی میکنم wrath_lich_king اکنته من هسته

کار خوبی کردی ;)
منم شاید همین کارو انجام بدم
چون کبی ادمو کلافه میکنه

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
به منم پینگم فرق نکرده ولی سرعت اینترنتم خیلی بالاتر از نامحدودم شده بود.

---------- نوشته در 10:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:44 AM ارسال شده بود ----------

منظورم سرعت بینگه

من الان نامحدود دارم دوست عزیز

خودتون که ملاحضه کردید
به منم پینگم فرق نکرده ولی سرعت اینترنتم خیلی بالاتر از نامحدودم شده بود.​

---------- نوشته در 10:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:45 AM ارسال شده بود ----------

من الان ساین این میشم و میرم تو بازی که وارد یه سرور بشم نمیشه یه سوال دیگه من وقتی میزنم از پلی استیشن 3 کانکشنم تست بشه سرعت دانلود اپلودم رو نمی اره میدونید برای چیه؟:-/

---------- نوشته در 11:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:48 AM ارسال شده بود ----------

اینم یه تست دیگم دوباره
http://www.speedtest.net/result/2087659004.png

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
به منم پینگم فرق نکرده ولی سرعت اینترنتم خیلی بالاتر از نامحدودم شده بود.

---------- نوشته در 10:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:44 AM ارسال شده بود ----------

به منم پینگم فرق نکرده ولی سرعت اینترنتم خیلی بالاتر از نامحدودم شده بود.​

---------- نوشته در 10:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:45 AM ارسال شده بود ----------

من الان ساین این میشم و میرم تو بازی که وارد یه سرور بشم نمیشه یه سوال دیگه من وقتی میزنم از پلی استیشن 3 کانکشنم تست بشه سرعت دانلود اپلودم رو نمی اره میدونید برای چیه؟:-/

---------- نوشته در 11:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:48 AM ارسال شده بود ----------

اینم یه تست دیگم دوباره
http://www.speedtest.net/result/2087659004.png

سرعت شما خیلی بالاست 2MB دارید ISP شما چی هستش؟؟؟ با اون عکس سرعت دانلود شما 270KB/s و آپلود 30

اون اشگال خیلی وقتا هست مشکلی نیست...

من با 512 راحت سرعت 1 MB دارم پینگم عالی 60 هست...

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
سرعت شما خیلی بالاست 2MB دارید ISP شما چی هستش؟؟؟ با اون عکس سرعت دانلود شما 270KB/s و آپلود 30

اون اشگال خیلی وقتا هست مشکلی نیست...

من با 512 راحت سرعت 1 MB دارم پینگم عالی 60 هست...
من سرعتم 512 هست از شاتل سرویس میگیرم وقتی که سرعت دانلود اپلودم رو نمی اره تو پلی استیشن 3 پایین صفحه مینویسه:
The router in use may not support ip fragments and the communication features of some games may be restricted.for details contact the router .manufactureعلتشو میدونید؟:(
ISPرو نمیدونم باید از شرکت بپرسم.
یکی ام نزدیک 15 روزه منم نمیتونم راحت وارد سرور بازی ها بشم بزور وارد میشه علت اینم بگید لطفا؟:(

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
مشکل از ISP تون هست درست میشه من 2 هته پیش مشکل داشتم وصل نمیشد الان1 هفته هست درست شده انلاین میزنم...

---------- نوشته در 10:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:47 PM ارسال شده بود ----------

داداش اینترنت از کدوم ISP داری نا محدوده یا محدود سایتش رو پ خ میکنی...

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
میشه بگید برای من خوب هست یا نه
http://www.speedtest.net/result/2095783572.png

با یه تست معلوم نمیکنه تو ساعتای مختلف هر بار 3 بار بگیر مشخص تره با این باید بگم سرعت k256 هست که نشون میده سرعت 30kb/s و اپلود خیلی پایینه

---------- نوشته در 12:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 12:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:53 AM ارسال شده بود ----------

اینم ماله من البته به ورژن FireFox خیلی خیلی ربط داره با جدیدش بگیرید FireFox 14

2095957190.png

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
من سرعتم 512 هست از شاتل سرویس میگیرم وقتی که سرعت دانلود اپلودم رو نمی اره تو پلی استیشن 3 پایین صفحه مینویسه:
The router in use may not support ip fragments and the communication features of some games may be restricted.for details contact the router .manufactureعلتشو میدونید؟:(
ISPرو نمیدونم باید از شرکت بپرسم.
یکی ام نزدیک 15 روزه منم نمیتونم راحت وارد سرور بازی ها بشم بزور وارد میشه علت اینم بگید لطفا؟:(

علت اینکه سرعتت رو نشون نمیده بخاطر router هست حالا نمیدونم router چقدر تو بازی تاثیر داره تو GTAکه خیلی مهمه
الان همه همینطورن منم نمیتونم بازی کنم

---------- نوشته در 09:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 AM ارسال شده بود ----------

2096652771.png
اینم مال من فکر کنم با این وضع اینترنت(:-&)بچه های استانهای مختلف قرار بزارن با هم بازی کنن بهترین کار باشه :(

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
علت اینکه سرعتت رو نشون نمیده بخاطر router هست حالا نمیدونم router چقدر تو بازی تاثیر داره تو GTAکه خیلی مهمه
الان همه همینطورن منم نمیتونم بازی کنم

---------- نوشته در 09:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 AM ارسال شده بود ----------

2096652771.png
اینم مال من فکر کنم با این وضع اینترنت(:-&)بچه های استانهای مختلف قرار بزارن با هم بازی کنن بهترین کار باشه :(
الان من به نظرت چیکار کنم؟
ببینم mw3 به router ربط داره یا تاثیر داره؟
اینم یه تست دیگه از ما http://www.speedtest.net/result/2096668447.png

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
الان من به نظرت چیکار کنم؟
ببینم mw3 به router ربط داره یا تاثیر داره؟
اینم یه تست دیگه از ما http://www.speedtest.net/result/2096668447.png
داداش..دوستان عزیز.سرور هاتونو تهران انتخاب نکنید..خوب معلومه هر کی بزنه تهران زیر 100 میشه پینگش....بزنید یه کشور اروپایی...مثل آلمانی ..اینگیلیسی جایی.........نمیری پی اس ان با تهرانی ها بازی کنی فقط..تو بازی 40 تا خارجی هم هست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر