تست سرعت وصل شدن به PlayStation Network

hossein.dark

کاربر سایت
Mar 27, 2012
126
نام
}{03E!/\/
ببخشيد شما ها که هى ميگيد با اروپا پينگ بگيريد مگه با اروپا بازى مکنيد ؟؟مثلا کسى که با اروپا پينگش 450 ولى با ايران زير 200 ميتونه با ايرانى ها به راحتى بازى کنه ؟؟؟بعدشم يه سوال ديگه اگه بخوام يه 256 نامحدود مخابرات بگيرم خيلى دوندگى داره ؟؟يا تو صف ميزارن يا اينکه بلافاصله بعد از در خواست ميدن ممنون ميشم جواب بدين ؟؟؟!!؟؟

s l a s h

کاربر سایت
Sep 5, 2008
202
نام
saul hudson
ببخشيد شما ها که هى ميگيد با اروپا پينگ بگيريد مگه با اروپا بازى مکنيد ؟؟مثلا کسى که با اروپا پينگش 450 ولى با ايران زير 200 ميتونه با ايرانى ها به راحتى بازى کنه ؟؟؟بعدشم يه سوال ديگه اگه بخوام يه 256 نامحدود مخابرات بگيرم خيلى دوندگى داره ؟؟يا تو صف ميزارن يا اينکه بلافاصله بعد از در خواست ميدن ممنون ميشم جواب بدين ؟؟؟!!؟؟

اااااا اگه من به خوام با ایرانیا بازی بکنم پینگه ایران مهمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
شرمنده اين الان جواب بود يا سوال؟؟؟؟؟؟
فکر کنم سوال بود :-/
اگر با ایران بازی کنید خیلی وضعیت بهتره اگر با خارجیا بازی میکنید و لگ دارید تو بازی با ایرانی ها این مشکلو ندارید .
اگر اشتباه نکنم (اگر اشتباه میکنم دوستان بگن ) بستگی به این داره که پلیر هاست از کدوم کشور باشه اگر تو یه بازی همه ایرانی باشید پس هاستم یه ایرانیه و به راحتی میتونید بازی کنید چون اطلاعات مسیر کوتاه تری رو باید طی کنن در نتیجه زمان رفت و برگشت اطلاعات کم میشه ( پینگ میاد پایین ) پس دیگه پدیده ی لگ یا دیلی رو نخواهید داشت .

آخرین ویرایش:

s l a s h

کاربر سایت
Sep 5, 2008
202
نام
saul hudson
اون دو کلاس سواد ما به مون می گه اگه آخر جمله ( ؟ ) بیاد سوالی می شه. البته این جمله ای که الان گفتم جوابی بود

اقا یه جواب درست به ما بدید تا از این دودلی در بیایم ( دستگاهمونو از جیلبرک در بیاریمش ) من پینگ تهرانم 70 دانلودم25 آپلودمم 12 می خوام فوتبال بازی کنم به نظرتون می شه ؟؟؟؟؟؟؟ {چمله سوالیه }

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اون دو کلاس سواد ما به مون می گه اگه آخر جمله ( ؟ ) بیاد سوالی می شه. البته این جمله ای که الان گفتم جوابی بود

اقا یه جواب درست به ما بدید تا از این دودلی در بیایم ( دستگاهمونو از جیلبرک در بیاریمش ) من پینگ تهرانم 70 دانلودم25 آپلودمم 12 می خوام فوتبال بازی کنم به نظرتون می شه ؟؟؟؟؟؟؟ {چمله سوالیه }
خوب سرعت دانلودت چنده چون تقریبا یعنی چی بگم متاسفانه پلی3 از تمام قدرت اینترنت استفاده نمیکنه اینو از نظر ترجبه میگم خدمتون برای همینم هست میگند اگر پوله بیشتری بدی بهتر از اینترنت استفاده میکنی

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام دوست عزیز,
من ز مخابرات اینترنت دارم از هرلحاظ به صرفه است برای من- ولی نه رو وایرلس مودم share میشه , و نه با Lan تونستم به PS3 اینترنت برسونم.

s l a s h

کاربر سایت
Sep 5, 2008
202
نام
saul hudson
خوب سرعت دانلودت چنده چون تقریبا یعنی چی بگم متاسفانه پلی3 از تمام قدرت اینترنت استفاده نمیکنه اینو از نظر ترجبه میگم خدمتون برای همینم هست میگند اگر پوله بیشتری بدی بهتر از اینترنت استفاده میکنی

256 سرعتشه ولی 25 دانلود می ده پینگمم تهران 70 اروپا 250

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,031
نام
میثم
کلا بازی کردن به سرور بازی که داری میکنی یا نوع سرور هم بستگی داره ....
بازی هایی که سرور اختصاصی دارن معمولا برای ما بهترن ....

XxlxX

کاربر سایت
Jun 18, 2012
7

: Tehran

2017214350.png

: London
2017231990.png

33911356608670851908.png

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
نخیر ایشون به احتمال زیاد دو مگ هستند چون دقیقا ماله منم همین قدر سرعت داره البته یه نمه کمتر:d
شما چجوری 2 مگ میگیرید ؟ به خونه بیشتر از 128 نمیدن . از این فرم های استفاده تجاری و ... پرکردین ؟
قیمتش چقدره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر