تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
فقط محدودیتت بالا میره... ;)
کی می گه چدرام جان ؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه میشه ؟
ترافیکه اضافی خریدنیه ( تو شاتل هر گیگ 9.000 تومان) ولی سیستم ها از نظر سرعت هم باهم تفاوت دارن ... از شما بعیده همچین حرفی بزنی ...
به جدول زیر توجه کنید (شاتل) :

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کی می گه چدرام جان ؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه میشه ؟
ترافیکه اضافی خریدنیه ( تو شاتل هر گیگ 9.000 تومان) ولی سیستم ها از نظر سرعت هم باهم تفاوت دارن ... از شما بعیده همچین حرفی بزنی ...
به جدول زیر توجه کنید (شاتل) :

خشایار جان فقط سرعت آپلود بالا میره.دانلود که بالا نمیره.مگر این که Art 4 به بعد رو بگیرن.
من اشتباهی نکردم.سرعت دانلود ثابته ولی آپلود 256 و 320 میشه.
حرف اشتباهی نزدم... :laughing:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
خشایار جان فقط سرعت آپلود بالا میره.دانلود که بالا نمیره.مگر این که Art 4 به بعد رو بگیرن.
من اشتباهی نکردم.سرعت دانلود ثابته ولی آپلود 256 و 320 میشه.
حرف اشتباهی نزدم... :laughing:
َهمین الانم داری حرف اشتباه می زنی :-"
به جدول دقت کردی شما ؟
2تاشم شبیه هم نیست ... فقط ART2-3 آپلود هاشون یکیه... در ضمن تو ADSL شما نمی تونی دانلود و آپلود مساوی داشته باشی ، این شرکتا هم که نوشتن می دن هم خالی بندیه (تئوری و تجربه اینو میگه)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
َهمین الانم داری حرف اشتباه می زنی :-"
به جدول دقت کردی شما ؟
2تاشم شبیه هم نیست ... فقط ART2-3 آپلود هاشون یکیه... در ضمن تو ADSL شما نمی تونی دانلود و آپلود مساوی داشته باشی ، این شرکتا هم که نوشتن می دن هم خالی بندیه (تئوری و تجربه اینو میگه)

درسته من سرعت دریافت و ارسال رو جا به جا دیدم.اینطوری سرعت دریافت بالا تر هست. ;)
با این حساب اگر 3-4 رو بگیره بهتره... ;)

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
بچه ها تا حالا کسی از www.Laser.ir گرفته؟!
من اینجا رفتم با نمایندگیش قرارداد بستم! تا شنبه رو براه میشه! سرویس های نامحدودش از لحاظ قیمت واقعا می ارزه! شرکت های کله گنده هم طرف قرار دادش هستن! ببینیم بالآخره می تونیم بشینیم با خیال راحت با برو بچ بازی کنیم یا نه؟!

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
مگه دستِ اوناست ؟! مثلاً چی کار میتونه بکنه ؟ :confused:
مثلا حجم ترافیکی که به محدوده ی شما میاد رو کم می کنن که اونم واسه منو شما همچین کاری نمی کنن ... مرگر اینکه 10.000 نفر از یه منطقه زنگ بزنن بگن پینگمون بده...
ولی واقعا تاثیر داره، من اون اوایل که ظفر-میرداماد تازه ADSL داشت واسشون باز می شد یدونه گرفتم (نفر 17ـم بودم تو لیست رزروها:cheesygri) خدا وکیلی با NY دوماه اول پینگم 250 بود:eek:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام
اینجا کسی از تبریز هستش که بگه کودوم شرکت برای خرید ADSL بهتره ؟؟؟ پینگشم پایین باشه.
در کل برای LIVE بازی کردن کودوم نسبت به قیمتش خوبه ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
اینجا کسی از تبریز هستش که بگه کودوم شرکت برای خرید ADSL بهتره ؟؟؟ پینگشم پایین باشه.
در کل برای LIVE بازی کردن کودوم نسبت به قیمتش خوبه ؟

بهتر بود توی تاپیک مربوط به ADSL توی انجمن اینترنت سوال می کردید.

شاتل بهترین گزینه هست به نظر من :

Code:
http://shatel.ir/component/option,com_adsl/cid,4/Itemid,129/lang,fa_IR/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر