تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بچه ها یه سوال داشتم . شرمنده نمیتونم صفحات قبل رو بگردم جوابمو پیدا کنم
با 512 مخابرات میشه لایو بازی کرد ؟ کسی هست که بازی کرده باشه ؟

یه سوال دیگه . برای بازی تو لایو باید از چیز پی ان استفاده کرد ؟؟ :d
یه تست با خارج بگیر ببینیم چجوریه . هر کیرو که دیدم مخابراته با خارجیا راحت بازی میکنه .

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
781
نام
حسین
سلام دوستان
مدتيه كه سرعت اينترنتم خيلي كم شده و كانكت شدن به لايو بسي مشكل شده مخصوصا از زماني كه جي ميل را قيلتر كردن اين اتفاق به وفور اتفاق مي افتد. از آن زمان ديگه نتونستم آنلاين بازي كنم و هر موقع كه كانكت مي شدم 5 دقيقه 5 دقيقه از لايو مي پره .حالا من نمي دونم از شركت صبانت هست يا از لايوه يا از دولته كه به خاطر اينترنت مليشون كم كم زمينه سازي مي كنند سرعت اينترنتم 512 بوده كه تا قبل از اين براي آنلاين زدن مناسب بوده . حالا نمي دونم چه كار كنم
در ضمن در حال حاضر بهتري ISPكدومه كه سرعت خوبي داشته و براي لايو هم مناسب باشه و قطع و وصليش كم باشه .ممنون ميشم يكي راهنمايي كنه .
اينترنته ما داريم ؟

mdoct

کاربر سایت
May 28, 2011
54
این چطوره
چه بازی هایی میتونم انجام بدم باهش لایو
u6n2f2txmlr3ano1ubat.jpg

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
این چطوره
چه بازی هایی میتونم انجام بدم باهش لایو
u6n2f2txmlr3ano1ubat.jpg

کلا ایرانی ها نمی تونن با خارج بازی کنن. شما تو ایران با هر کی خواستی هر بازی بکن برادر

---------- نوشته در 04:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:19 PM ارسال شده بود ----------

این برای باکو :

اینم برای لُس آنجلس USA :

اینم برای کرج :

#:-s
بد نیست. با باکو که عالیست! اما به بازم میگم که باید فکر بازی با خارج رو از سرتون بیرون کنید.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بد نیست. با باکو که عالیست! اما به بازم میگم که باید فکر بازی با خارج رو از سرتون بیرون کنید.
خیلی سخت میگیری! من اکثرا مودرن رو با ۱ خط بازی می کنم . دیگه تهش با ۲ دو خط . اینترنتم هم از ایشون بد تره ولی بازم خوبه! واسه ایشون که دیگه حتما ۲ خط به بالاست.

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
خیلی سخت میگیری! من اکثرا مودرن رو با ۱ خط بازی می کنم . دیگه تهش با ۲ دو خط . اینترنتم هم از ایشون بد تره ولی بازم خوبه! واسه ایشون که دیگه حتما ۲ خط به بالاست.

من با خارج 2 خط بازی میکنم و پینگم با تهران بین 10 تا 30 هست!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر