تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
یه سوال از دوستان: بعد از ملی شدن اینترنت :1-سرعت می گن که بهتر میشه حالا واسه بازی هم بهتر میشه؟
2-اصلا بعدش میشه رفت live؟

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
واسه خارجه دیگه!!!! از ایران که نمی تونه اینجوری بیفته! ولی لاکردارا عجب سرعتی دارن!!! عجب پینگ کمی!! آدم حسرت می خوره!!

---------- نوشته در 11:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 PM ارسال شده بود ----------

آره!! ماله منم چون شاتل بود یادمه حدوده 2 ماه پیش برای بعضی وقت ها پینگ بد نبود اما الان که می رم.... انگاری که یه 150 تا اضافه شده بهش! برا شما هم اینجور بوده؟
یه سوال : نصف شب مگه نباید سرعت بهتر از صبح باشه؟! من یه بار که تست گرفتم فاجعه بود!!!!سرعت دانلود و آپلود افتضاح پایین بود!پینگ هم داغون! برای شما هم اینجوریه؟

نه داداش.من شبا سرعتم همون 250 هستش.نت 2mb...حالا بقیه سرویساشو نمیدونم...اما پینگ اره...از همه شرکتها بدتر شده..

---------- نوشته در 08:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:20 PM ارسال شده بود ----------

می دونی کی ارائه میشه؟
یعنی باید بین سرعت و توانایی رفتن به live یکی رو انتخاب کرد؟

والا من سنیدم میشه هر جفتشو کنار هم داشت.....حالا من خبر رسمی ندارو اما گفتن از همید 1 بهمن دادن سرویسارو....اما بازم میگم خبر رسمی نیسا..شنیدم

sorena1368

کاربر سایت
Apr 7, 2010
6
1734473474.png

سلام به این امیدی هست ؟؟داداشم wow بازی میکنه مشکلی نداره ولی من میخوام بزنم تو کاره cod:-/

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دقیق نمیشه گفت ولی اگه همشو می خوای لایو بزنی که خیلی زیاد میشه لایو بزنی

ولی من شک دارم! چند بار به مدت 2 3 ساعت وصل شدم که یک مقدار تخیلی کم کرد(حدود 200تاmB واسه هر بار)حدودا به نظرم ساعتی 70 الی 100 تا میفته!

---------- نوشته در 07:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:04 PM ارسال شده بود ----------

اینم ماله من:d(پلاس نت)128-512 classic

not bad:)نسبتا خوبه!

---------- نوشته در 07:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:05 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان با سرعت 128 می شه live بازی کرد؟

دوستانی بودن که با 128 زده باشن. بیشتر بستگی به پینگ داره.وگرنه خیلی زور دانلود و آپلود نمی خواد.

Ary4n

کاربر سایت
Jan 22, 2012
88
نام
آرین
سلام
من سرعته نتم 512 هست و 3 گیگ ترافیک ماهیانه.
چند ساعت میشه باهاش لایو بازی کرد؟
اگه معمولی بازی کنی هر ساعت حداقل 50 مگ و حداکثر 90 مگ میبره ولی اگر در بازی هاست باشی هر ساعت 250 تا 300 مگ میبره

---------- نوشته در 11:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

1734473474.png

سلام به این امیدی هست ؟؟داداشم wow بازی میکنه مشکلی نداره ولی من میخوام بزنم تو کاره cod:-/
امیدی هست ؟ عالیه با این پینگ به خوبی میتوی بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر