تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
خوشبختانه بازی کردم و فوق العاده بود! ;;)

فقط بازیم ssv 1 هست....

تاخیر هم نداشتم تا ساعت 2 شب ....که اینترنت شبانه شروع میشه....و پینگم به جای 120 یا 220 بود 397! که یکم دیر پاس میداد و اذیت میکرد! ولی بازم من بردم! رقیبی که انصافا قوی باشه در فیفا 10 هم میطلبیم!

نمیشه کاری کرد شبها هم اوضاع بر وفق مراد باشه؟

ضمنا ممنون از دوست عزیز summer jangi که میزان حجم مصرفی رو گفت...آره مثل اینکه هر ساعت 20 30 مگ مصرف میشه....

4039

کاربر سایت
Nov 23, 2008
72
نام
حسین
خوشبختانه بازی کردم و فوق العاده بود! ;;)

فقط بازیم ssv 1 هست....

تاخیر هم نداشتم تا ساعت 2 شب ....که اینترنت شبانه شروع میشه....و پینگم به جای 120 یا 220 بود 397! که یکم دیر پاس میداد و اذیت میکرد! ولی بازم من بردم! رقیبی که انصافا قوی باشه در فیفا 10 هم میطلبیم!

نمیشه کاری کرد شبها هم اوضاع بر وفق مراد باشه؟

ضمنا ممنون از دوست عزیز summer jangi که میزان حجم مصرفی رو گفت...آره مثل اینکه هر ساعت 20 30 مگ مصرف میشه....

منم امسال تصمیم دارم برای فیفا 11 توی یکی از لیگ های اروپایی بعنوان هافبک هجومی شرکت کنم . تا الان هم هیچ بازی بصورت لایو بازی نکردم میخواستم بدونم زمانیکه پینگ شما حدود 220 هستش هیچ مشکلی ندارین ؟ با این پینگ بازیو راحت و بدون مشکل میشه بازی کرد ؟
اینو به این خاطر پرسیدم که پینگم نسبت به شهر منچستر انگلیس مثل شما حدود 220 هستش .

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
آره...من مشکلی نداشتم تا 2 صبح که اینترنت شبانه شروع شد و پینگم به جای 200 شد 400....و دیگه قشنگ تصویر هم هر چثانیه یه تیک میزد و دیر پاس میداد...البته بایست ه امروز هم تست بزنم !

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
حالا اگه ما رو نزنی بهت میگم
1 کلام : آره عزیز چرا نشه

آقا من همچین جسارتی نمیکنم :-*:x;)من چند بار این سوالو پرسیدم هر بارم جواب درست نگرفتم میگن برو پینگتو تست کن!!!خوب برادر اگه من سرویسو داشتم که داگه انقدر سوال نمیکردم!!!
امروزم رفتم تقاضا دادم انشاال... فردا بعد از ظهر boommmm!!!:d

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
اینم برا من:
971216029.png

فقط یه مشکل اساسی که دارم اینه که تو داشبورد وقتی انلاین میشم تبهای insidebox , hotspot ,gamemarketplace رو ندارم.و هیچی نمیتونم از xbox live دانلود کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر