تریلر های درخواستی شما

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این تاپیک به شخص یا اشخاص خاصی تعلق نداره هر کسی توانایی قرار دادن لینک سالم برای دانلود رو داشته باشه میتونه تو این تاپیک فعالیت کنه و جواب اعضاء رو بده.
دوستان عزیزی که تریلر مد نظرشون رو درخواست میدن لطفا اسم بازی رو سعی کنن صحیح بنویسن تا کسی که سعی میکنه تریلر رو قرار بده با مشکل مواجه نشه.
دوستان عزیز قبل از دادن درخواست تریلر ، اول اسم بازی مورد نظرشون رو در تاپیک جستجو کنند به کمک منو بالای تاپیک در صورت نبودن تریلر درخواستشون رو اعلام کنن.
دوستان عزیزی هم که میخوان تریلرهای جدید سایت GT , GS رو دنبال کنن میتونن به تاپیک *تریلرهای جدید* سر بزنن. این تاپیک فقط به درخواست ها رسیدگی میکنه .
دوستان عزیزی که تریلری درخواست میدن لطف کنن نوع کیفیت تریلر رو هم تو پست خودشون ذکر کنن مثلا HD ، SD یا آخرین کیفیت ، کمترین کیفیت (این برای راحت تر شدن کار دوستانی هست که به درخواست ها جواب میدن)
عزیزانی که درخواست تریلر میدن خواهشن صبور باشن و با پست هایی از قبیل "تریلر من کوش و یا گذاشتن اسمایلی های مختلف"، ناراحتی خود رو از به اجرا در نیومدن درخواستشون اعلام نکنن. دوستان حداکثر توان خودشون رو میذارن که تریلر های درخواستی رو به موقع تحویل بدن اما شما هم باید درک کنید که دوستان دائما توی سایت نیستن پس صبور باشید و از زدن هرگونه پست اسپم جلوگیری کنید.

آخرین ویرایش:

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
خواهشا یکی بیاد و درخواست های دوستان رو بذاره
ماهم یه درخواست تو پست شماره 2856 دادیم اگه کسی تونست بذاره
ممنون میشم

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
داداش تو بخش تریلرها از این دوتا بازی پره . یکی دو صفحه بگردی همش هست .

بودنی هارو دانلود کردم ولی اونایی که میخوامو دانلود کنم و با اینکه جزو قدیمی ها هستن پیدا نکردم. 100 صفحه ای هم گشتم.

تریلر E3 بازی های Forza , NFS R رو هم میخوام که پیدا نکردم.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من به شدت بدنبال چند تریلر هستم که واقعا امید وارم بتونم پیداشون کنم و ممنونتون میشم اگه بدینشون

یکیشون تریلر داستانی انچارتد 2 هست و اون یکی تریلر داستانی انچارتد 1

اون یکی دیگه هم تریلر بازی last guardian

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
سلام.
لطفا تریلر های گیم پلی این دوبازی رو قرار بدید.
ممنون میشم سریع تر این کارو انجام بدید چون فردا میخوام یکی از این ها رو بخرم.

Dynasty Warriors 8 - PS3

Dante Inferno - PS3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر