تریلر های درخواستی شما

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این تاپیک به شخص یا اشخاص خاصی تعلق نداره هر کسی توانایی قرار دادن لینک سالم برای دانلود رو داشته باشه میتونه تو این تاپیک فعالیت کنه و جواب اعضاء رو بده.
دوستان عزیزی که تریلر مد نظرشون رو درخواست میدن لطفا اسم بازی رو سعی کنن صحیح بنویسن تا کسی که سعی میکنه تریلر رو قرار بده با مشکل مواجه نشه.
دوستان عزیز قبل از دادن درخواست تریلر ، اول اسم بازی مورد نظرشون رو در تاپیک جستجو کنند به کمک منو بالای تاپیک در صورت نبودن تریلر درخواستشون رو اعلام کنن.
دوستان عزیزی هم که میخوان تریلرهای جدید سایت GT , GS رو دنبال کنن میتونن به تاپیک *تریلرهای جدید* سر بزنن. این تاپیک فقط به درخواست ها رسیدگی میکنه .
دوستان عزیزی که تریلری درخواست میدن لطف کنن نوع کیفیت تریلر رو هم تو پست خودشون ذکر کنن مثلا HD ، SD یا آخرین کیفیت ، کمترین کیفیت (این برای راحت تر شدن کار دوستانی هست که به درخواست ها جواب میدن)
عزیزانی که درخواست تریلر میدن خواهشن صبور باشن و با پست هایی از قبیل "تریلر من کوش و یا گذاشتن اسمایلی های مختلف"، ناراحتی خود رو از به اجرا در نیومدن درخواستشون اعلام نکنن. دوستان حداکثر توان خودشون رو میذارن که تریلر های درخواستی رو به موقع تحویل بدن اما شما هم باید درک کنید که دوستان دائما توی سایت نیستن پس صبور باشید و از زدن هرگونه پست اسپم جلوگیری کنید.

آخرین ویرایش:

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت دوستان كه در اين بخش سايت فعال هستن بنده تريلر Elemental demo كه بر روي pc در e3 2012 اجرا شده رو با كيفيت 1080p ميخواستم.

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
چشم دوست عزیز،بفرما خدمت شما:
البته اینا نصف کل تریلرها هستند.پیشنهاد میشه فیلم کوتاه این بازی رو ببینید.حدود نیم ساعته و زیرنویس هم داره.اسمش هم هست:

Red Dead Redemption: The Man From Black Water
هر چی سایت ر فتم هیتلر بود میتونی واسم مستقیم کنی؟ زیر نویس

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
ببخشید جاش اینجا نیست ولی دیگه جای دیگه ایی هم پیدا نکردم که این سوال رو مطرح کنم.
سایت GameTrailers چرا اینجوری شده ؟ من هر کار میکنم نمیتونم لوگین کنم و هی این پیغام رو میده :
Your email is not verified. GameTrailers requires email verification.
جالب اینجاست که هم ایمیل و هم پسورد رو کنارش تیک سبز رو هم میزنه !

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
هر چی سایت ر فتم هیتلر بود میتونی واسم مستقیم کنی؟ زیر نویس

کیفیتش زیاد تعریفی نداره،ولی منم با همین کیفیت دیدم:

Part 1
Part 2
Part 3

WWW.Mihandownload.com
زیرنویس - Subtitle

سلام تریلر MGS V رو با کیفیت Full HD می خواستم منظورم تریلر 5دقیقه ای 44 ثانیه ای هست نه اون گیم پلی 7 دقیقه ای با تشکر
هم GT و هم GS رو گشتم،فول اچ دی نذاشته بودند،از GT فقط 720p HD بود که براتون از Hipfile مستقیم کردم:

Hipfile

تریلر Review بازی Bioshock Infinite از GS

مرسی

[h=1]Video Review - BioShock Infinite[/h]HD - Hi-Res - SD

سلام
ببخشید جاش اینجا نیست ولی دیگه جای دیگه ایی هم پیدا نکردم که این سوال رو مطرح کنم.
سایت GameTrailers چرا اینجوری شده ؟ من هر کار میکنم نمیتونم لوگین کنم و هی این پیغام رو میده :
Your email is not verified. GameTrailers requires email verification.
جالب اینجاست که هم ایمیل و هم پسورد رو کنارش تیک سبز رو هم میزنه !
فکر کنم که توی ایمیلتون روی لینک تایید کننده کلیک نکردید!
خو اصلا با توئیتر یا فیس بوک Login کنید!

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
ممنون ولی دومی مال PAX ـه، منظور من تریلری بود که تو سریال TWD پخش شد

The Last of Us TV Spot #1 - The Walking Dead Spot 720p

لطفا تریلر از گیم پلی بایوشاک انفینیت نسخه پی سی قرار بدید. زمان و کیفیتش هرچه بیشتر بهتر :d ممنون

BioShock Infinite - PC Gameplay - Max Settings 1080p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر