تریلر های درخواستی شما

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این تاپیک به شخص یا اشخاص خاصی تعلق نداره هر کسی توانایی قرار دادن لینک سالم برای دانلود رو داشته باشه میتونه تو این تاپیک فعالیت کنه و جواب اعضاء رو بده.
دوستان عزیزی که تریلر مد نظرشون رو درخواست میدن لطفا اسم بازی رو سعی کنن صحیح بنویسن تا کسی که سعی میکنه تریلر رو قرار بده با مشکل مواجه نشه.
دوستان عزیز قبل از دادن درخواست تریلر ، اول اسم بازی مورد نظرشون رو در تاپیک جستجو کنند به کمک منو بالای تاپیک در صورت نبودن تریلر درخواستشون رو اعلام کنن.
دوستان عزیزی هم که میخوان تریلرهای جدید سایت GT , GS رو دنبال کنن میتونن به تاپیک *تریلرهای جدید* سر بزنن. این تاپیک فقط به درخواست ها رسیدگی میکنه .
دوستان عزیزی که تریلری درخواست میدن لطف کنن نوع کیفیت تریلر رو هم تو پست خودشون ذکر کنن مثلا HD ، SD یا آخرین کیفیت ، کمترین کیفیت (این برای راحت تر شدن کار دوستانی هست که به درخواست ها جواب میدن)
عزیزانی که درخواست تریلر میدن خواهشن صبور باشن و با پست هایی از قبیل "تریلر من کوش و یا گذاشتن اسمایلی های مختلف"، ناراحتی خود رو از به اجرا در نیومدن درخواستشون اعلام نکنن. دوستان حداکثر توان خودشون رو میذارن که تریلر های درخواستی رو به موقع تحویل بدن اما شما هم باید درک کنید که دوستان دائما توی سایت نیستن پس صبور باشید و از زدن هرگونه پست اسپم جلوگیری کنید.

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
E3 2011: Extended Features & Lineup Trailer HD
716792-t_playstationv_e311_extended_featuresl_hd_thumb.jpg

حجم: 158.4MB
کیفیت: HD 720p
فرمت: MP4
لینک مستقیم:http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/14931/t_playstationv_e311_extended_featuresl_hd.mp4
حجم:57.6MB
کیفیت: 720p
فرمت: Quicktime
لینک مستقیم:http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/14931/t_playstationv_e311_extended_featuresl_hd.mov

• Like
Reactions: arshiya26

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,361
نام
فرهاد
دستت تون درد نكنه يه تريلر از dmc5 كه تو گيمز كام پخش شد واز گيم پلي نشون ميداد رو اگه ميشه لطف كنين
داداش MCEA امضات بسيار زيبا و قشنگه داداش

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
God of War III یه تریلر داشت توش یه جمله مینوشت بعد یه صحنه نشون میداد از کریتوس، دوباره یه نوشته نشون میداد و به همین منوال. جملاتش هم از خشم کریتوس بود، تو مایه های
I fear nothing و این حرفا بود. کسی لینکش ازش داره؟
نیستش نه؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
نیستش نه؟

دوست عزیز من گشتم ولی پیداش نکردم حتی تو GT همه تریلرها رو دیدم ، اینجوری نوشته بنویسه بعد صحنه نشون بده ندیدم بازم میگردم از Ytube پیدا کردم برات خودم آپلود میکنم.

ویرایش : یه نگاه به این بنداز ببین خودشه هر چی من پیدا کردم یه نفر این جمله ها رو میگه ندیدم تو صفحه بنویسه این تریلر یه ذره شبیه اونی هستش که میگی البته فکر کنم !

UK Chains of Vengeance Trailer

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: test84

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
God of War III یه تریلر داشت توش یه جمله مینوشت بعد یه صحنه نشون میداد از کریتوس، دوباره یه نوشته نشون میداد و به همین منوال. جملاتش هم از خشم کریتوس بود، تو مایه های
I fear nothing و این حرفا بود. کسی لینکش ازش داره؟
اگه درست یادم باشه این بود ! :D

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
اگه درست یادم باشه این بود ! :D

نه بابا این نیست میگه نوشته مینوشت بعد یه صحنه از کریتوس همینجور کلمه خارجی مینویسه بعد تریلر نشون میده

تریلر گانگستر برای کینکت می خوام

من که تو YTube هم چیزی از این بازی که اسمشو نوشتی ندیدم اسم کامل انگلیسی شو بنویس اینو سرچ کردم چیزی نبود !...Gangster Kinect

راضی به زحمتت نیستم.

نه بابا زحمت چیه خوشحال میشم کارت راه بیفته ولی اون تریلر رو که تو پست قبلی گذاشتم اگر میتونی دانلود کن ببین یه مقدار شبیه هستش به اونی که میخوای

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
نه بابا این نیست میگه نوشته مینوشت بعد یه صحنه از کریتوس همینجور کلمه خارجی مینویسه بعد تریلر نشون میده
آهان کامل نخوندم پست رو ! :D
اون تریلر اینجا هست ! :D تریلرش شبیه همون لینکی که دادم هست ولی Gametrailers روش توضیح میده و هر چند ثانیه یه بار متوقف میشه و یه سری نوشته و توضیح میاد !

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
آهان کامل نخوندم پست رو ! :D
اون تریلر اینجا هست ! :D تریلرش شبیه همون لینکی که دادم هست ولی Gametrailers روش توضیح میده و هر چند ثانیه یه بار متوقف میشه و یه سری نوشته و توضیح میاد !

من اینم دیدم فکر نکنم اینم باشه این Pop Block GT هستش که صحنه رو نگه میداره پارگی شکم کریتوس رو نشون میده بعد کوچیک GOW2 رو نشون میده که شمشیر میره تو شکمش ، یا صحنه استاپ میشه زوم میکنه شمشیر های کریتوس رو نشون میده مینویسه Atena Blade و غیره ...

این دوستمون میگه نوشته از خصوصیات کریتوس تو صفحه مینویسه بعد یه صحنه ازش نشون میده مثلا I fear nothing بعد یه صحنه از کریتوس :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر