تریلر جدید GTAV منتشر شد!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
gtavtrailer2_610.jpg

دقایقی پیش Rockstar تریلر دوم این بازی (Grand Theft Auto V) را ریلیز کرد.

در زیر می تونید اسکرین شات های بازی رو مشاهده کنید که البته به مرور اسکرین شات ها در اسپویلر در بازیسنتر (همین گفتگو) قرار می گیره.

مشاهده در گیم اینفورمر

اسکرین شات های دیگر در گیم ساید

لینک دانلود تریلر با کیفیت های متفاوت:

مشاهده آنلاین

از راکستار
کیفیت HD از راکستار 100 مگابایت
کیفیت SD از راکستار 26 مگابایت

از گیمر ساید
http://www.gamersyde.com/leech_29120_1_en.html
(لینک های دانلود در خود سایت هست و نمی شه اونا رو جداگونه اینجا گذاشت، چون گیمرساید فقط دسترسی به دانلود تریلر ها رو در سایت خودش فراهم کرده!)

اسکرین شات ها:

تعدادی از اسکرین شات های فوق فیزکی و اکشن:
Snapshot.png

Snapshot_4.png

Snapshot_2.png

Snapshot_3.png

Last edited by a moderator:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
تریلر رو دیدم، بسیار عالی... فقط دلتون رو به اون bullshot هایی که Rockstar منتشر کرده بود دلتون رو خوش نکنید، گرافیک اصلا در سطح اونا تر و تمیز نیست.

تا حالا راکستار هرچی ترلیر منتشر کرده همشون عین خود بازی دراومده حالا نسخه PC هم نیست این تریلر که بگیم مال PC ــه شاید کنسول بدتر بشه خودشونم تایید کردن که نسخه PC فعلا در دست تهیه نیست + اینکه تو RDR و Max Payne 3 هم تریلر داده بودن که عین خود بازی بود..!!

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
تریلر به شدت عالی بود، خیلی بازی سینمایی شده و تقریباً چیزی نیست که تو این تریلر هایپ کننده نباشه :d

این عکس حس من رو خوب توصیف میکنه :d

91744318487577128945.jpg

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
وقتی تریلر شروع میشه یه لحظه متوقفش کنید!!!! بزرگی بازی از نظر وسعت دیوونه کننده تو همین نمای یه تنه سری های قبلی رو غورت میده!!!!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
تا حالا راکستار هرچی ترلیر منتشر کرده همشون عین خود بازی دراومده حالا نسخه PC هم نیست این تریلر که بگیم مال PC ــه شاید کنسول بدتر بشه خودشونم تایید کردن که نسخه PC فعلا در دست تهیه نیست + اینکه تو RDR و Max Payne 3 هم تریلر داده بودن که عین خود بازی بود..!!

من دارم در مورد تفاوت عکس ها با این تریلر صحبت می کنم، نه تفاوت تریلر با بازی نهایی!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
از گیم پلی که چیز زیادی نشون ندادن . از این تریلر ها بود که فقط هایپ می کنه و در نتیجه انتظار رو سخت تر می کنه !

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,246
نام
یونس
خدای من باورم نمیشه چیزایی که دیدم!!!!!!!!!!!!! این بازی قرار روی همین PS3 و 360 خودمون اجرا بشه؟!!!!!!!!!
اینو یه PC غولم نمی تونه اجرا کنه!!!!!!!!!!!!!!!!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,957
نام
محمد حسین
ته تریلر ‍‍‍لتفرم نمیزنه
که این تایید کننده اینه که نمیخوان تایید کنن یا نکنن که برا pc میاد یا نه
فکر نکنم فاصله pc زیاد باشه میخوان کنسول بازا بخرن بعد بدن رو pc احتمالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر