ترفند های PES,FIFA

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
باید دکمه پاس رو نگه داری بدویی سمت حریف (البته با دکمه های پاس فرار و تکل و شوت هم میشه ولی دکمه پاس راحت تره)
با من این رو زودتر شوت یاد گرفته بودم :d خواستم بپرسم فرمول خاصی داره؟؟:d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,593
نام
Mehdi
بهترین راه برای دفاع توی فیفا همونی بود که پارسا جان فرمودند اینه که پاس رو نگهداری

بعد رسیدی به بازیکن باهاش حرکت می کنه بعدش سریع دکمه ی شوت رو می زنی احتمال گرفتنش 70 به 30 هست

توی PES خیلی سخت هست و قلقش یکم دیر میاد دستت ولی بازم همون کار رو می کنی

بعد خودت باید با دسته بری توی پای یارو :d

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام من می خواستم نحوه ی فعال سازی تکنیک ها که در خود بازی ps گذاشته شده و نحوه ی استفاده از اون ها رو بپرسم لطفا منو راهنمایی کنین
ممنون

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
دوستان لطفا یه راهنمایی درباره ی ضربه آزاد زدنو همینطور دریبل ها خصوصا یه پا دو پا و از این کارها.
MمNوN!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,593
نام
Mehdi
فکر کنم بهتر باشه یه تایپیک جدا گانه برای Pes 2013 , FIFA 13 برای نظر دادن و ....

بخصوص همین ترافند ها بزنیم

الان منم می خوام بپرسم توی فیفا دریبل های زیبا و کاربردی ( بخصوص اونایی که توی تریلر هاش می زدند :d ) رو یاد بده یکی

اما کسی نمیاد

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
منمم موافقم،يكى از دوستان لطف كنه طريقه دريبل هاى فيفا١٣ رو با كنترلر ايكس باكس بذاره هممون فيض ببريم.
پيشاپيش تشكر ميكنم

zaneti

کاربر سایت
Nov 8, 2009
10
درود
در فیفا شیوه ای هست که احتمال عقب موندن بازیکنهای دفاع را در زمان ارسال پاس های توی عمق کم کنه؟
به غیر از تکل شیوه هایی برای گرفتن توپ بدون خطا هست ؟ در فیفا قبلی بدون خطا می تونستی توپ را بگیری با تنه و یا پا تو پا اوردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر