ترفند هاي ويندوز Xp

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
نوشته شده توسط Behzadr:
ببخشید استاد!!! مگه ویندوز شما اورجیناله:)
این مشکل که می گی آپدیت نمی شه هم همیشه اتفاق نمی افته...من خودم ویندوزم رو همیشه می تونم آپ کنم...ولی وقتی توی سایت مایکرو سافت برای یه سری تنظیمات می ری بهت گیر میده
چون ویندوزی که من و شما در اختیار داریم در اصل یه شماره سریال داشته که به وسیله یه نفر وارد می شه(نمی شه 1 سریال مال چند نفر باشه) برای همین سایت مایکرو تست می کنه و وقتی می فهمه که این سریال قبلا وارد شده گیر می ده و نمی ذاره از ویندوز کپی استفاده کنید
بهزاد جان این ها یه سوال های فنی هست که امین میپرسه که میخواد ما ها رو یکم وادار به فکر کنه.:-"

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد جان این ها یه سوال های فنی هست که امین میپرسه که میخواد ما ها رو یکم وادار به فکر کنه.:-"
عیبی نداره....یکم شوخی میکنه :dما رو هم شاد می کنه!
اونی که امین جان گفتند درست ولی نمی تونیم در سایت مایکرو سافت جولان بدیم!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
:)
بابا منظورم این بود که میگه ویندوزت دزدیه و اجازه نمیده اون برنامه رو نصب کنی;)
اون روش رو گزاشتم که اگه مشکلش همینه مشکلش حل بشه :)
در ضمن این قدر خنق نیستم که بدونم ویندوز هممون دزدیه:cheesygri

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
راستی فکر کنم مشکله احسان تو بازی بتل فیلد 2 بود که میخواسته مپ جدید اضافه کنه به این مشکله کذایی خورده بود

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط ehsan_62:
امین این روشی که گفتی
Windows validation میتونه را رد کنه ؟
یعنی میشه WINDOWS را UPDATE کنیم ؟ امتحانش کردی ؟
نه من امتحانش نکردم فقط عین نوشته رو گزاشتم.
میگم امتحانش کن خبرش رو بده ثواب داره:blushing:

ویرایش:

يكي از بزرگترين مشكلاتي كه كاربران ايراني با آن سر و كار دارند كپي بودن ويندوز XP آنان است. اين مسئله ميتواند مشكلات زيادي را همچون آپديت نشدن ويندوز و عدم نصب برخي برنامه ها و بسياري مشكلات ديگر را موجب شود. در اين ترفند قصد داريم روشي را به شما معرفي كنيم كه با استفاده از آن ميتوانيد ويندوز كپي شده خود را به طور كامل قانوني كنيد و از امكانات CD هاي اورجينال ويندوز استفاده كنيد.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
میگم امتحانش کن خبرش رو بده ثواب داره
من فکر نمی کنم این دیگه جواب بده...

چون آخرین نسخه ی Genuine Advantage که اخیرا اومده و وظیفش شناسایی ویندوز تقلبی از غیر تقلبی هست بسیاری از راههایی که میشد دورش زد را مهار کرده..

قبلا 2 تا راه بود که میشد خیلی ساده Genuine Advantage را دور زد و ویندوز را آپدیت کرد اما الان دیگه هیچکدوم جواب نمیدند...

اما مایکروسافت اجازه ی آپدیت کردن پچ های امنیتی را به که کسانی که ویندوز غیر قانونی دارند میده....که البته از طریق Automatic Updates این کار صورت میگیره...البته این به دلیل سیاست مایکروسافته و نه دلسوزی

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
میگم امتحانش کن خبرش رو بده ثواب داره
خسته نباشی مهندس..تو همیشه همین طوری به سر همه اوستا میشی:)
آقا من از ویندوز هایی که استفاده می کنم هیچ کدوم تا حالا مشکل آپدیت نداشته...حالا نمی دونم چرا ویندوز شماها مشکل آپدیت داره
همین حالا دارم اون سپر خوشگل زرد رنگ رو می بینم;)

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
آقا من از ویندوز هایی که استفاده می کنم هیچ کدوم تا حالا مشکل آپدیت نداشته...حالا نمی دونم چرا ویندوز شماها مشکل آپدیت داره
همین حالا دارم اون سپر خوشگل زرد رنگ رو می بین
بهزاد جان... اون سپر زرد رنگ خوشگل فقط مربوط به آپدیت های امنیتی ویندوز میشه که برای ویندوز های تقلبی هم جواب میده....یعنی مایکروسافت در این زمینه محدودیتی برای کاربران ویندوز های تقلبی قائل نشده...;)

اما اگر میخوای ببینی مشکل چیه برو اینحا...ببین میتونی ویندوزت را آپدیت کنی ;)

http://windowsupdate.microsoft.com/

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد جان... اون سپر زرد رنگ خوشگل فقط مربوط به آپدیت های امنیتی ویندوز میشه که برای ویندوز های تقلبی هم جواب میده....یعنی مایکروسافت در این زمینه محدودیتی برای کاربران ویندوز های تقلبی قائل نشده...;)

اما اگر میخوای ببینی مشکل چیه برو اینحا...ببین میتونی ویندوزت را آپدیت کنی
آره آپدیت شد.....مکشلی هم نداشت...یعنی الان ویندوز من اورجینال شده!!!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
نصب ويندوز در 7 دقيقه ! !

سلام دوستان :

شما میتوانیدبه کمک CD Writerو نرم افزار Nero Burning Rom يک فايل بک آپ از تمام فايلهاي ويندوز با پسوند exe مي سازيد به نحوي که بعدا ميتوانيد به سرعت با اجراي فايل exe ويندوزي آماده کار خلق نماييد.

و اما نحوه انجام کار:

1.قبل از هر چيز بايد يک ويندوز مرتب بهمراه تمامي نرم افزارهاي مفيد تهيه کنيد ( همه درايورها را نصب کنيد، با ضد ويروس بروز شده سيستم را چک کنيد و يك ويندوز شاداب و تر و تازه و سبك نصب كنيد.دقت كنيد كه برنامه هايي را نصب كنيد كه هميشه از آنها استفاده ميكنيد. برنامه هايي را كه گاهي در موقع ضرورت از آنها استفاده ميكنيد را نصب نكنيد تا ويندوز سنگين نشود.

نکته1: ويندوز شما بايستي روي درايو C نصب شده باشد و برنامه هاي همراهش هم روي همين درايو نصب شده باشند (در غير اينصورت کار خيلي پيچيده ميشه)

2.همه فايلها و شاخه هاي ريشه اصلي درايو C رو از حالت مخفي خارج کنيد

نکته2:اگر دو ويندوز برروي سيستم داريد بهتر است بقيه عمليات را از روي ويندوزي که بر روي C نصب نشده دنبال کنيد

3. نرم افزار Nero Burning Rom را اجرا کنيد

4.از منوي file گزينه Burn HD Backup... رو انتخاب کنيد

5.حالا پارتيشن 1 و يا همون درايو C رو به عنوان نشاني مبدا انتخاب کنيد

6.در صفحه بعدي دکمه Write را بزنيد تا سيدي ويندوز فوري خلق شود

و اما نحوه استفاده از سي دي ويندوزفوري:

1: درايو C را فرمت کنيد
2: در خط فرمان DOS فايل nrestore.exe رو از سي ديويندوز فوري اجرا کنيد
3: زبان دلخواه را انتخاب کنيد
4: مقصد کپي را درايو Cقراردهيد (در غير اينصورت ويندوز فوري کار نخواهد کرد)
5: و در آخر Restartکنید.

نکته 3 : ويندوز فوري که شما ساخته ايد، در ديگر کامپيوترها نيز قابل استفاده است با اين قيد که در آنها بايستي سخت افزارهاي جديد شناسايي و نصب شوند که اين کارحدود 5 الي 10 دقيقه زمان ميبره)

موفق باشيد.

منبع : gharibeh.blogfa.com

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
آره آپدیت شد.....مکشلی هم نداشت...یعنی الان ویندوز من اورجینال شده!!!
:eek: :eek: :eek:
یعنی Genuine Advantage که ویندوزت را چک کرد هیچ ایرادی نگرفت :eek:
خیلی بعیده :eek:

میشه لطف کنی یک عکس بزاری ;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
آره..از عجیب هم عجیب تره :cheesygri

از اون صفحه ای که لیست آپدیت هات میاد یک عکس بگیر...
منو گیج نکن....الان که دیروز بود کی بود اپدیت شد...حالا من دوباره از کجا برم و صفحه اش رو بیارم و عکس بگیرم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر