ترفندی ساده در دانلود از اپ ستور!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
درود.
به طور کاملا اتفاقی متوجه شدم و کمی روش کار کردم و به نتیجه جالبی رسیدم.
خوشبختانه اپ ستور اپل هم ملت بدبخت مارو مورد مرحمت تحریم قرار داده و بدون چیز پی ان امکان دانلود رو نداریم!
سرعت چیز پی ان هم غالبا بسیار کند هست و برای دانلود اپ های سنگین آدم رو دچار مشکل میکنه.
اگر دوست دارید مثل من از طریق خود آیفونتون برید به اپ ستور و با سرعت بالا دانلود کنید اینکارو انجام بدین.
(عکس ها از گوشی خودم)
...
1. برید به اپ ستور و برنامه دلخواه رو انتخواب کنید و آماده دانلود و نصبش بشید.

2. قبل از نصب برنامه وی پی ان که سرعتش کمه رو روشن کنید! (فقط چند لحظه باهاش کار دارید)

3. بذارید برنامه مورد نظر وارد مرحله waiting ّشه.

attachment.php

4. و سپس مرحله loading آغاز میشه.

attachment.php

5. و صبر کنید تا مقدار بسیار کمی از اون خط دانلود پُر بشه!

attachment.php

6. بسه! دانلود رو پاوس کنید و وی پی ان که سرعتش کمه رو خاموش کنید و دوباره بدون وی پی ان دانلود رو آغاز کنید و با نهایت سرعت دانلود کنید! :D

attachment.php

..........

ترفندی ساده بود که شاید همتون میدونستید و شاید تعدادی نه! به هر حال قصد اطلاع رسانی به همه بود.

Attachments

• 3.jpg
    3.jpg
    59.3 KB · مشاهده: 195
  • 2.jpg
    2.jpg
    59.2 KB · مشاهده: 195
  • 1.jpg
    1.jpg
    59.2 KB · مشاهده: 196
  • 4.jpg
    4.jpg
    58.9 KB · مشاهده: 196
آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
قبلا که فی لتر نبود میشد بعد فی لتر کردن دیگه این قابلیتو نداشتیم این چند ماهه که از فی لتر باز در اومده هم اینجوری میشه !

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
تو iTunes برای مک و احتمالا pc هم این امکان وجود داره! تا دانلود شروع شد pause کنید و بقیشو با اینترنت معمولی دانلود کنید!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
ممنون مسعود ، ولی خیلی وقته ملت از این روش واسه دانلود از طریق گوشی استفاده میکنن ، حتی تو خود iTunes رو PC هم میشه این کار رو کرد با چیز پی ان فایل رو بخری بهپعد که شروع به دانلود کرد ، pause بزنی چیز پی ان رو ببندی بعد ادامه دانلود رو بزنی.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
منم این کارو همیشه میکردم ولی فک نمیکردم که نیاز باشه به بقیه بگمش ! :D

درضمن تو PC متن هیچ وقت با چیز ... آپدیت نمیکنم بدون چیز هم میشه ...

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
اگه میخواید به losding هم نرسه شما اول برو روی اون برنامه ه و دستت رو نگر دار اگه اون گوشه یه برنامه عکس X اومد برو توی setting چیز پی ان رو قط کن و سریع بلا فاصله که اون رو قط کردی برو تن تن بزن رو برنامه (تقریبا 5 ثانیه باید بزنی )و بعد رو پاز نگر دار و بزن روش سریع دان میشه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان یک خبر شرکت اپل تحریم رو از ایران برداشته مثل اینکه به خاطر رساندن تعداد دانلود به 25 بیلیون میخواد این کار رو بکنه خیلی از دوستان هم تست کردند فقط یک تعداد از برنامه ها همچنان 1009 میده

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
دوستان یک خبر شرکت اپل تحریم رو از ایران برداشته مثل اینکه به خاطر رساندن تعداد دانلود به 25 بیلیون میخواد این کار رو بکنه خیلی از دوستان هم تست کردند فقط یک تعداد از برنامه ها همچنان 1009 میده
دوباره ترکيد(شیلتر)شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر