ترسناكترين بازي از نظر شما؟(همراه با نظر سنجي)

ترناكترين بازي از نظر شما؟؟؟

• Doom

رای‌ها: 37 6.9%
  • Dead Space

رای‌ها: 129 24.0%
  • Fear

رای‌ها: 19 3.5%
  • Resident Evil

رای‌ها: 68 12.6%
  • Obscure

رای‌ها: 11 2.0%
  • Condemned

رای‌ها: 10 1.9%
  • Fatal Frame

رای‌ها: 40 7.4%
  • Undying

رای‌ها: 7 1.3%
  • Siren

رای‌ها: 20 3.7%
  • Silent Hill

رای‌ها: 150 27.9%
  • Alone In The Dark

رای‌ها: 8 1.5%
  • Manhunt

رای‌ها: 6 1.1%
  • The Sufering

رای‌ها: 3 0.6%
  • Rule Of Ruse

رای‌ها: 3 0.6%
  • Demons Souls

رای‌ها: 2 0.4%
  • Call Of Cthulhu

رای‌ها: 14 2.6%
  • Nosferatu

رای‌ها: 4 0.7%
  • Painkiller

رای‌ها: 1 0.2%
  • Left 4 Dead

رای‌ها: 5 0.9%
  • Jericho

رای‌ها: 1 0.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    538

sina_potter

کاربر سایت
Jul 2, 2008
52
نام
سینا
:);) البته همه چیز بستگی به شرایط بازی هم داره...مثلا چه ساعتی از شب...تنها یا نه...شدت نور....صدا...باران و رعد و برق از بیرون پنجره و خیلی چیزای دیگه...اینا همه میتونن از یه بازی معمولی horror واقعی بسازن...;)

ElinaGamerGirl

کاربر سایت
Dec 17, 2010
23
نام
Elina.A
خب کاملن مشخصه اگه اهله بازیه ترسناک باشین که 100%همون silent hill جوابشه.:x
اگه توجه کنید به رده بندی سنی بازی obscureمتوجه میشید+12حالا اگه gamerباشی راحت می تونی تو همون 10 سالگی تموم کنی:d

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
اگه توجه کنید به رده بندی سنی بازی obscureمتوجه میشید+12حالا اگه gamerباشی راحت می تونی تو همون 10 سالگی تموم کنی:d
کی گفته این بازی +12؟؟؟؟
دقت کنی نوشته M که این رده بندی یعنی +17

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
کاملا موافقم...

obscure بازی بدی نبود ولی خوب ترسناک هم نبود :d

دوستان با دليل صحبت كنيد تا ادم بتونه جوابتون رو بده خب!
برعكس چند تا خوبي كه obscure داشت و اونو يه يك بازي ترسناك خيلي خوب تبديل كرد اينها هستن
1.موزيك بازي شاهكار بود
2.داستان خوب
3.محيط خيلي عالي و مخصوصا نور بازي كه ادم رو ياد غروبهايي ميندازه كه ادم تو خونه تنهاست!
4.اين كه از نور چراغ قوه ميشد بر عليه دشمنها استفاده كني واقعا عالي بود
5.بيشتر بازي با چوب و چماق بايد بر عليه دشمنها ميجنگيدي
6.save هاي بازي كه در شماره يك بايد دنبال سي دي ميگشتي و تو شماره دو روي ديوارها بايد دنبال مكاني براي ذخيره بازي ميگشتي كه همين باعش ميشد تا بازي رو با دقت بيشتري ادامه بدي
7.حتي طرز فيلمبرداري هم طوري بود كه اكثر اوقات بيشتر فضاي بازي رو ميديدي و همين حس ترس رو بيشتر ميكرد(اونهايي كه بازي كردن ميفهمن كه من چي ميگم)
و.....

ElinaGamerGirl

کاربر سایت
Dec 17, 2010
23
نام
Elina.A
البته بازم به شرایط دیگه ای هم بسیتگی داره اونم ظرفیت و جنبه ی طرفه!که خیلی مهمه.b-)
و نباید نادیده گرفته بشه درباره ی نظر دهی^_^

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من حاضرم شرط ببندم بیشتر افرادی که توی نظر سنجی شرکت کردند Call Of Cthulhu بازی نکردند چون به جرات به جز Silent Hill بقیه بازی های ترسناک جلوش بچه بازی هستند. همون SH هم به نظرم بهش نمی رسه. واقعا بازی ترسناکی بود.

ElinaGamerGirl

کاربر سایت
Dec 17, 2010
23
نام
Elina.A
دوستان با دليل صحبت كنيد تا ادم بتونه جوابتون رو بده خب!
برعكس چند تا خوبي كه obscure داشت و اونو يه يك بازي ترسناك خيلي خوب تبديل كرد اينها هستن
1.موزيك بازي شاهكار بود
2.داستان خوب
3.محيط خيلي عالي و مخصوصا نور بازي كه ادم رو ياد غروبهايي ميندازه كه ادم تو خونه تنهاست!
4.اين كه از نور چراغ قوه ميشد بر عليه دشمنها استفاده كني واقعا عالي بود
5.بيشتر بازي با چوب و چماق بايد بر عليه دشمنها ميجنگيدي
6.save هاي بازي كه در شماره يك بايد دنبال سي دي ميگشتي و تو شماره دو روي ديوارها بايد دنبال مكاني براي ذخيره بازي ميگشتي كه همين باعش ميشد تا بازي رو با دقت بيشتري ادامه بدي
7.حتي طرز فيلمبرداري هم طوري بود كه اكثر اوقات بيشتر فضاي بازي رو ميديدي و همين حس ترس رو بيشتر ميكرد(اونهايي كه بازي كردن ميفهمن كه من چي ميگم)
و.....
من نظر دهیم به بازی obscureدر مقایسه با کل عنوان هایی بود که در لیست نظر سنجی بود.

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
من حاضرم شرط ببندم بیشتر افرادی که توی نظر سنجی شرکت کردند Call Of Cthulhu بازی نکردند چون به جرات به جز Silent Hill بقیه بازی های ترسناک جلوش بچه بازی هستند. همون SH هم به نظرم بهش نمی رسه. واقعا بازی ترسناکی بود.

کاملا تایید میکنم اینو ! با این که خیلی وقته بازی کردم اما واقعا بازی ترسناکی بود .

• Like
Reactions: 619

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
با اين كه بهترين بازي عمرم همين سري silent hill و به خصوص silent hill 3 بود
و به خصوص موزيم cg intro شماره اولش كه خيلي خوفناك بود

اما در كل بين اين عناويني كه اينجاست و همش رو تمام كردم
ترس و استرس و دلرزه اي كه سري fatal frame به ادم منتقل ميكنه يك چيز ديگست

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
دوست عزیز برو به همین گندتون "احد" بگو بیاد! اون موقع میشینیم با هم بحث می کنیم:d

شما نمیدونی ولی من که میدونم از بس سایلنت بازی کرده داره میمیره! باور نمیکنی؟ از خودش بپرس:d

جدای از شوخی احد جان واقعا آدم پُری هست و یه مدت تو تحریریه افتخار همکاری با ایشون رو داشتم. سلیقه رو نمیشه به کسی تحمیل کرد! به نظر شما سری رزیدنت بهتر از سایلنت هیل هست و نمیشه اینو تغییر داد. فقط محبت کن اگر دفعه بعد خواستی ایرادی بگیری اول اطلاعاتت رو کامل کن و بعد به شکل منطقی اون رو اظهار کنید. بنده هم از شما عذر می خوام اگر حرفی زدم که باعث رنجشتون شده باشه! به هر حال شما بزرگتری و احترام بزرگتر واجب!

در پناه حق

اولا بحث تموم شدس قابل مقایسه نیستن و نمیخوام دوباره باز شروع بشه اقا احد هم اومدن و نظرشونو گفتن .دوما من مثل بعضی ها نمیخوام عقیدمو به بقیه تحمیل کنم و نیازی نمیبینم که بخوام اینو به کسی ثابت کنم . من اطلاعاتم در مورد رزیدنت اویل کامله میخوام چیکار داستان تپه خاموش رو بخونم! شما چی اطلاعات در باره ی رزیدنت اویل کامله؟ اگه من ایرادی گرفتم نه به خاطر این نبوده که من نمیدونستم چجوری گوشت و فلزات باهم ترکیب میشن به خاطر این بوده که برام جالب نیست. یه چیز دیگم میخواستم بگم باز گفتم میگی انقد سطحی نگاه نکن به سایلنت هیل ... و ضمنا یادت باشه که اول شما گفتی زامبی های متور سوار. و سوما نیازی به عذر خواهی نیست باعث رنجشم هم نشدی منم هنوز بابا بزرگ نشدم که اینجوری میگی ...:d من یبار گفتم بازم میگم شما فن سایلنت هیل هستی و من فن رزیدنت اویل .

این همون موجودی که گفتم خب این الان چیه ؟ چرا وقتی میزنیش انگار داری با میله به یه اهن ضربه میزنی صداش اونطوریه!

Needler.jpg

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اگه بتونن دشمنای سایلنت هیل رو یه جوری طراحی کنن که با عقل آدم جور در بیاد خیلی خوبه . اینجا جاش نیست بهت پیغام خصوصی میدم که خودت متوجه بشی .در مورد obscure چون اونم سرمنشع علمی داره حوادثش خوشم میاد ازش.

36607871_9b9820f2ac.jpg

آخرین ویرایش:

ElinaGamerGirl

کاربر سایت
Dec 17, 2010
23
نام
Elina.A
Silent-Hill.jpg
اولا بحث تموم شدس قابل مقایسه نیستن و نمیخوام دوباره باز شروع بشه اقا احد هم اومدن و نظرشونو گفتن .دوما من مثل بعضی ها نمیخوام عقیدمو به بقیه تحمیل کنم و نیازی نمیبینم که بخوام اینو به کسی ثابت کنم . من اطلاعاتم در مورد رزیدنت اویل کامله میخوام چیکار داستان تپه خاموش رو بخونم! شما چی اطلاعات در باره ی رزیدنت اویل کامله؟ اگه من ایرادی گرفتم نه به خاطر این نبوده که من نمیدونستم چجوری گوشت و فلزات باهم ترکیب میشن به خاطر این بوده که برام جالب نیست. یه چیز دیگم میخواستم بگم باز گفتم میگی انقد سطحی نگاه نکن به سایلنت هیل ... و ضمنا یادت باشه که اول شما گفتی زامبی های متور سوار. و سوما نیازی به عذر خواهی نیست باعث رنجشم هم نشدی منم هنوز بابا بزرگ نشدم که اینجوری میگی ...:d من یبار گفتم بازم میگم شما فن سایلنت هیل هستی و من فن رزیدنت اویل .

این همون موجودی که گفتم خب این الان چیه ؟ چرا وقتی میزنیش انگار داری با میله به یه اهن ضربه میزنی صداش اونطوریه!

Needler.jpg
هاهااها~!ای چه بحثی شما می کنین!؟اصلا این دو بازیsilent hill&resident evil غیر قابل مقایسه هستن و کلا با هم فرق دارن
من طرفدار هردوشونم و همشون رو رفتم ولی شبیه هم نیستن.هر کدوم یه موضوع خاص و جدا دارن^_^
resبیشتر سبک ماجرا جویی داره SH سبک ترسناک

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
این همون کله مثلثی خودمونه:dحال بیاد بگید موجودات سایلنت هیل فلانن!!!
Residen Evil هم دیگه از ژانر ترس اومد بیرون.خداییش کی تا حالا تو Evil 5 ترسیده؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر