ترسناكترين بازي از نظر شما؟(همراه با نظر سنجي)

ترناكترين بازي از نظر شما؟؟؟

• Doom

رای‌ها: 37 6.9%
  • Dead Space

رای‌ها: 129 24.0%
  • Fear

رای‌ها: 19 3.5%
  • Resident Evil

رای‌ها: 68 12.6%
  • Obscure

رای‌ها: 11 2.0%
  • Condemned

رای‌ها: 10 1.9%
  • Fatal Frame

رای‌ها: 40 7.4%
  • Undying

رای‌ها: 7 1.3%
  • Siren

رای‌ها: 20 3.7%
  • Silent Hill

رای‌ها: 150 27.9%
  • Alone In The Dark

رای‌ها: 8 1.5%
  • Manhunt

رای‌ها: 6 1.1%
  • The Sufering

رای‌ها: 3 0.6%
  • Rule Of Ruse

رای‌ها: 3 0.6%
  • Demons Souls

رای‌ها: 2 0.4%
  • Call Of Cthulhu

رای‌ها: 14 2.6%
  • Nosferatu

رای‌ها: 4 0.7%
  • Painkiller

رای‌ها: 1 0.2%
  • Left 4 Dead

رای‌ها: 5 0.9%
  • Jericho

رای‌ها: 1 0.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    538

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
اين جر و بحثتون خيلي الكيه و فقط داريد اعصاب خودتون رو خرد مي كنيد.
خودتون هم مي دونيد كه سايلنت هيل و رزيدنت اويل اصلا رقيب هم محسوب نميشن
تنها نقطه اشتراك اين دو همون ترسناك بودنشون هست و بس
اويل بايد با بازي هاي هم رده خودش مقايسه بشه مثل Dead rising و غيره
سايلنت هيل هم تا حالا بازي هم رده اي نداشته كه بخواد باهاش مقايسه بشه

اين راي ها هم چيز مهمي نيست با چهار تا راي بالا و پايين و صدا كردن رفقا و راي دادن با مولتي و اين حرفا چيزي از ارزش هاي هيچ كدوم از اين دو كم نميشه

اين كه تركيب گوشت و صندلي تمسخر بشه و زامبي موتور سوار مسخره بشه هم هيچ ربطي به هم ندارن
سايلنت هيل يك بازي با داستاني فوق العاده عميق هست كه طراحي تك به تك دشمنان توي بازي هم معني داره.توي سايلنت هيل دو يك سري موجودات بود كه فقط پاي يك زن بودند.حال مقالات رو بخونيد تا ببينيد دليلش چيه كه چنين طراحي شده
اگر چنين چيزي توي اويل بود بايد تمسخر مي كرديم چون اويل بيشتر به علم و منطق نزديك هست و سايلنت هيل به فلسفه
بعضي دشمنان و محيط هاي سايلنت هيل حتي واقعي نيستند و فقط زاده تخيل كاراكتر بازي هستند.
خلاصه نميدونم منظور من رو گرفتيد يا خير ولي مقايسه اين دو مثل مقايسه nokia n97 با psp‌ هست.
ضمن اين كه درسته من هم يه فن سايلنت هيل هستم اما قول ميدم 95% طرفداران سايلنت هيل همون تعصب رو روي سري هاي كلاسيك اويل دارند.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اين جر و بحثتون خيلي الكيه و فقط داريد اعصاب خودتون رو خرد مي كنيد.
خودتون هم مي دونيد كه سايلنت هيل و رزيدنت اويل اصلا رقيب هم محسوب نميشن
تنها نقطه اشتراك اين دو همون ترسناك بودنشون هست و بس
اويل بايد با بازي هاي هم رده خودش مقايسه بشه مثل Dead rising و غيره
سايلنت هيل هم تا حالا بازي هم رده اي نداشته كه بخواد باهاش مقايسه بشه

اين راي ها هم چيز مهمي نيست با چهار تا راي بالا و پايين و صدا كردن رفقا و راي دادن با مولتي و اين حرفا چيزي از ارزش هاي هيچ كدوم از اين دو كم نميشه

اين كه تركيب گوشت و صندلي تمسخر بشه و زامبي موتور سوار مسخره بشه هم هيچ ربطي به هم ندارن
سايلنت هيل يك بازي با داستاني فوق العاده عميق هست كه طراحي تك به تك دشمنان توي بازي هم معني داره.توي سايلنت هيل دو يك سري موجودات بود كه فقط پاي يك زن بودند.حال مقالات رو بخونيد تا ببينيد دليلش چيه كه چنين طراحي شده
اگر چنين چيزي توي اويل بود بايد تمسخر مي كرديم چون اويل بيشتر به علم و منطق نزديك هست و سايلنت هيل به فلسفه
بعضي دشمنان و محيط هاي سايلنت هيل حتي واقعي نيستند و فقط زاده تخيل كاراكتر بازي هستند.
خلاصه نميدونم منظور من رو گرفتيد يا خير ولي مقايسه اين دو مثل مقايسه nokia n97 با psp‌ هست.
ضمن اين كه درسته من هم يه فن سايلنت هيل هستم اما قول ميدم 95% طرفداران سايلنت هيل همون تعصب رو روي سري هاي كلاسيك اويل دارند.

ایول منم دو ساعت دارم همینو میگم که قابل مقایسه نیستند ,ولی تا حدودی میشه با دد اسپیس مقایسش کرد من از هر دوشونم خوشم میاد. البته Dead rising هم با رزیدنت اویل مقایسه نکن دیگه باز ببین :d مثل مقایسه کامپیوتر با ماشین حساب هست دد رازینگ رو میگم باز طرفدارای سایلنت هیل جنگ را نندازن. اقا من از سایلنت هیل خوشم نمیاد من که نگفتم بازی بدیه. گفتم ؟ ؟ ؟ بحث جالبی هست اتفاقا اگه من تنها نبودم اینجا گفتگوی آزاده و تاپیک رای ملت رایشونو میدن در کنارش یه بحث و گفتگو هم باشه بد نیست که منتها باید همه جنبه داشته باشن و ناراحت نشن و شروع کنن به دعوا ... مثل این که اینجا همه فن سایلنت هیل هستند و من تنها هستم. :d

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
کسی میدونه چجوری سایلنت هیل 4 رو رو سون نصب کنم .اخه 4 تا سی دیه و نصبش با همون سی دی اول تموم میشه و به سی دی های بعد نمیرسه بعدم میگه بازی کامل نصب نشده. :(

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
قبل از اینکه در مورد ترسناکترین بازی نظر بدم باید به این نکته اشاره کنم که براس ایجاد ترس و دلهره از بازی میزان اعتقادات یک شخص نیز خیلی دخیل هست.
مثلا ممکنه که شخصی به ارواح اعتقادات فراوانی داشته باشه و همین باعث میشه در بازی هایی که با ارواح سروکار داریم (Fatal Frame) بیشتر دچار ترس و وحشت بشه. به همین خاطر ممکنه که کسی از یک بازی حس ترسیدن رو دریافت بکنه . شخص دیگری که به این مسائل اعتقاد چندانی نداره آنچنان تحت تاثیر قرار نگیره.
خوب با در نظر گرفتن این نکته من خودم شخصا خیلی تحت تاثیر Dead Space قرار گرفتم.

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
ایول منم دو ساعت دارم همینو میگم که قابل مقایسه نیستند ,ولی تا حدودی میشه با دد اسپیس مقایسش کرد من از هر دوشونم خوشم میاد. البته Dead rising هم با رزیدنت اویل مقایسه نکن دیگه باز ببین :d مثل مقایسه کامپیوتر با ماشین حساب هست دد رازینگ رو میگم باز طرفدارای سایلنت هیل جنگ را نندازن. اقا من از سایلنت هیل خوشم نمیاد من که نگفتم بازی بدیه. گفتم ؟ ؟ ؟ بحث جالبی هست اتفاقا اگه من تنها نبودم اینجا گفتگوی آزاده و تاپیک رای ملت رایشونو میدن در کنارش یه بحث و گفتگو هم باشه بد نیست که منتها باید همه جنبه داشته باشن و ناراحت نشن و شروع کنن به دعوا ... مثل این که اینجا همه فن سایلنت هیل هستند و من تنها هستم. :d
آخه مشكل اينه كه ترسناك خيلي كلي هست
اگر مي گفتيد بهترين بازي ماشين سواري يا بهترين بازي هواپيمايي يا بهترين بازي اكشن مشكلي نبود
ولي ترسناك به شاخه هاي مختلف تقسيم ميشه
توي فيلمهاي ترسناك هم فيلمهاي مثل كينه و حلقه و شاتر و اين قبيل فيلمها توي يك گروه هستن
حالا ما بيايم فيلم Alliens‌رو با اين سري فيلمها مقايسه كنيم خنده دار نيست؟:d
كاش آغاز كننده تاپيك اولا اين موضوع رو مشخص مي كرد ،بعد هم موقع اضافه كردن نظر سنجي گذينه نمايش دادن كساني كه راي دادند رو هم ميزد.

در مورد مقايسه دد رايزينگ و اويل هم شرمنده
فقط مي خواستم منظور برسونم.:d اويل تكه بابا

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
قبل از اینکه در مورد ترسناکترین بازی نظر بدم باید به این نکته اشاره کنم که براس ایجاد ترس و دلهره از بازی میزان اعتقادات یک شخص نیز خیلی دخیل هست.
مثلا ممکنه که شخصی به ارواح اعتقادات فراوانی داشته باشه و همین باعث میشه در بازی هایی که با ارواح سروکار داریم (Fatal Frame) بیشتر دچار ترس و وحشت بشه. به همین خاطر ممکنه که کسی از یک بازی حس ترسیدن رو دریافت بکنه . شخص دیگری که به این مسائل اعتقاد چندانی نداره آنچنان تحت تاثیر قرار نگیره.
خوب با در نظر گرفتن این نکته من خودم شخصا خیلی تحت تاثیر Dead Space قرار گرفتم.

exactly .>:d< سلام اقا احد چقدر دیر اومدین:d افشین اومد یکم اینجا جنگید و رفت:d lol

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
آخه مشكل اينه كه ترسناك خيلي كلي هست
اگر مي گفتيد بهترين بازي ماشين سواري يا بهترين بازي هواپيمايي يا بهترين بازي اكشن مشكلي نبود
ولي ترسناك به شاخه هاي مختلف تقسيم ميشه
توي فيلمهاي ترسناك هم فيلمهاي مثل كينه و حلقه و شاتر و اين قبيل فيلمها توي يك گروه هستن
حالا ما بيايم فيلم Alliens‌رو با اين سري فيلمها مقايسه كنيم خنده دار نيست؟:d
كاش آغاز كننده تاپيك اولا اين موضوع رو مشخص مي كرد ،بعد هم موقع اضافه كردن نظر سنجي گذينه نمايش دادن كساني كه راي دادند رو هم ميزد.

اره حرفت درسته.مثلا مقايسه سايلنت هيل با رزيدنت از خيلي جهات درست نيست يا حتي سايلنت هيل با دد اسپيس و.................ولي همشون يك نقطه مشترك دارند و اون هم اين كه ترسناك هستند و به بازيكن استرس وارد ميكنن.حالا هر كدومشون به يك صورت.يكي با داستانش يكي با موجوداتش و...................

بحث تموم شدس مورشا جون.قابل مقایسه نیستن.جنگ رزیدنت اویل و سایلنت هیل تموم شد بعد از کلی تلفات.
الكي حرف تو دهن مردم نذار:dواسه تو تموم شده ولي واسه خيليها هنوز ادامه داره:|
در ضمن فكر ميكنم جنگ بيشتر بين دد اسپيس و سايلنت هيل بود ها.يكم به تعداد راي ها توجه كن بد نيست.رزيدنت هم تا اينجا نقش نخود رو داشته:d
البته فكر نكني من از رزيدنت خوشم نمياد چون بايد بگم كه نسخه 4 اين بازي رو نزديك پنج مرتبه با تمام اضافات بازيش بازي كردم و يكي از بهترين بازيهايي بود كه تا به امروز بازي كردم.نسخه 5 رو هم خيلي دوست دارم.نسخه 3 رو هم به دلايلي نتوسنتم بازي كنم:(

آخرین ویرایش:

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
exactly .>:d< سلام اقا احد چقدر دیر اومدین:d افشین اومد یکم اینجا جنگید و رفت:d lol

دوست عزیز برو به همین گندتون "احد" بگو بیاد! اون موقع میشینیم با هم بحث می کنیم:d

شما نمیدونی ولی من که میدونم از بس سایلنت بازی کرده داره میمیره! باور نمیکنی؟ از خودش بپرس:d

جدای از شوخی احد جان واقعا آدم پُری هست و یه مدت تو تحریریه افتخار همکاری با ایشون رو داشتم. سلیقه رو نمیشه به کسی تحمیل کرد! به نظر شما سری رزیدنت بهتر از سایلنت هیل هست و نمیشه اینو تغییر داد. فقط محبت کن اگر دفعه بعد خواستی ایرادی بگیری اول اطلاعاتت رو کامل کن و بعد به شکل منطقی اون رو اظهار کنید. بنده هم از شما عذر می خوام اگر حرفی زدم که باعث رنجشتون شده باشه! به هر حال شما بزرگتری و احترام بزرگتر واجب!

در پناه حق

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
!
obscure رو که حتی یه بچه ی 10سا له هم می تونه بره.:))

حرفت خنده داره.همين و بس;)
برعكس obscure خيلي هم بازي پرمحتوايي بود.از موسيقي بازي گرفته تا حس ترس بازي.مخصوصا شماره يك بازي كه خيلي عالي بود.
ميشه بپرسم دليلتون رو واسه اين نظرتون تا بهتر بتونم جوابت رو بدم!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
به نظر من ترسناکترین بازی که تا بحال انجام داده بودم بازی Fatal Frame بود و واقعا ترسناک بود خیلی ترسناک:-s

sina_potter

کاربر سایت
Jul 2, 2008
52
نام
سینا
حرفت خنده داره.همين و بس;)
برعكس obscure خيلي هم بازي پرمحتوايي بود.از موسيقي بازي گرفته تا حس ترس بازي.مخصوصا شماره يك بازي كه خيلي عالي بود.
ميشه بپرسم دليلتون رو واسه اين نظرتون تا بهتر بتونم جوابت رو بدم!

کاملا با ایشون موافقم...
منم به obscure رای دادم...خیلی هم زمان خودش باهاش حال کردم..
هنوزم هردوتاشو دارم و به همه توصیه میکنم...
دوستان هرکس نظری داره...دلیلی نداره همه مثل هم فکر کنیم...

• Like
Reactions: Electronic Arts

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر