تحریم خرید از west

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
deca sports رو از west خریدم. بازی آپدیت داره. روی جلدش ننوشته بودند!
منم جرات نکردم آپدیتش رو نصب کنم.
بازی ironman رو هم که میفروشند ارور 001 میده.

بهتره تا موقعی که بازیهاشون رو درست و حسابی پچ نمی کنند تحریمشون کنیم.

فقط رفتار اون نمایندگی که ازش می خرم خیلی خوبه.

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
بازیهایی هم که برای شهرستانها می فرستن نصفش اشتباهه...:evil:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها بجای اینکه این تایپیک جنجالی رو بزنین برین تو تایپیک خودش و این مواردی رو گفتین اونجا هم بگین. اگر نتیجه نگرفتین بعد بیاین داد و هوار راه بندازین.
یا علی مدد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
راست میگه .از شهرستان بهشون بازی سفارش دادیم.پول همشونم ریختیم.بعد که اومده می بینم از 12 تا عنوان 8 تاش اومده.زنگ زدیم می گه آماده نبود بعدن می فرستم.چند تام از اینا کار نکردم مجبور شدم خودم دوباره رایت کنم.چند روز بعد : بقیه بازی ها اومدن.باز کردم می بینم که Mario SmashBros رو نفرستاده.زنگ ردم میگه من فرستادم دیگه به من مربوط نیست.آوردم بازی Monster 4*4 رو انداختم می بینم نمیاد.آوردم دوباره رایت کنم چی دربیاد خوبه ؟؟دی وی دی اول بازی Assassin's Creed PC :eek::eek::eek: واقعا یعنی چی من نمی دونم.اصلا اینا کلا کلاه بردارن.

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
متاستفانه به تازگی وست یکی از بی کیفیت ترین فروشگاهای عرضه بازی های wii شده همچنین این اخرا دیگه داره امار خرابی بازیهاش بالا میره ((فقط دانلود میکنه میزنه تو dvd و تست هم نمیکنه --میخواد بگه ما همیشه جدیدترین هارو میاریم:mad:))
شاید اگر چند رقیب براش برای تولید بازی های wii پیدا بشه به خودشون بیان
تنها رقیبش فعل که پرتو هست که هیچ امار خرابیی نداشته .
اونا درسته که کمی تو اوردن بازی های جدید کند هستن اما وقتی ازشون بازی میگیری مطمعانی که بازیشون تست شده و مشکلی نداره
در ضمن پرتو Mario SmashBros و mario galaxy رو بدون ارور001 برای هردو رجیون اورده:love:

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
بچه ها من بازی Wii رو از دات کام میگیرم. بردم خودش برام آپدیتم کرد. بازیاشم مشکلی نداره. عنوانهای جدیدم میاره. www.irdotcom.ir

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
دوستان من هم پرتو را پیشنهاد می کنم
تا حالا هر بازی ازشون گرفتم هیچ مشکلی نداشته !

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
من خودم بازی هامو دانلود می کنم و خیلی با این دوستان طرف نیستم، ولی دیدم که گاهی وست جنس خراب دست مردم می ده. این جور تاپیک ها برای اطلاع رسانی خوبه ولی دوستان سعی کنید که به کسی توهین نشه و غرض ورزانه نباشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر