تجربه ای از دیدن HDTV ـهای سه بعدی

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان بنده یه led 3d سامسونگ خریدم واقعآ راضی هستم کنتراست بسیار عالی داره تبدیل 2d به 3d هم روی bluray avatar و 2012 تست کردم واقعآ عالی بود و واقعآ باور نکردنی بود!! صدای سری جدید سامسونگ واقعآ عالی شده اما در مورد سونی الکی واسه سونی صبر نکنید که سونی مثل همیشه تبلیغ می کنه بعد آخرش گند می زنه چون این سونی اون سونی قدیم نیست که بهترین باشه!! در هر صورت بازم سلیقه ای هست اگه می خواهید صبر کنید چند سال صبر کنید که 3d های بدون عینک بیاد چون صبر کردن الان واسه 3d بهتر بی خودی هستش!!
اتفاقا خرید الانش اشتباهه،این تکنولوژی هنوز تکامل نیافته،برای چی از الان شروع به خریدش کنیم؟ من که میزارم تلویزیون های بدن عینک بیاد و پولم رو الکی دور نمیریزم.
فعلا نه فیلمهای 3D ژیادی هست،نه گیم های 3D پس عقل حکم میکنه 2 -3 سالی صبر کنیم که تکنولوژی پیشرفت کنه و بدون عینک بیاد تا همه مواقع بشه از 3D لذت برد.تو مهمونی 15 نفره که رفقام خونمون میان ،بریم 20 تا عینک بخریم؟کلا عقل من جواب نمیده اینجور کاری رو -ترجیح میدم منطقی جلو برم تا اینکه بخوام جو زده برخورد کنم.

چون پول پاش دادای دلیل نمیشه که بیای بگی این عالیه،همه بخرید و نخرید ضضره،شما پول دادی من هرگز این کارو نمیکنم- پریروز داییم رفته بو بانه میخواست بخره-من منصرفش کردم.کلا الان 2 سالی با 3D ،اصله داریم.
البته مبارکت باشه انشاا... سال دیگه از بازی های عالی 3D لذت میبری.:x

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
اتفاقا خرید الانش اشتباهه،این تکنولوژی هنوز تکامل نیافته،برای چی از الان شروع به خریدش کنیم؟ من که میزارم تلویزیون های بدن عینک بیاد و پولم رو الکی دور نمیریزم.
فعلا نه فیلمهای 3D ژیادی هست،نه گیم های 3D پس عقل حکم میکنه 2 -3 سالی صبر کنیم که تکنولوژی پیشرفت کنه و بدون عینک بیاد تا همه مواقع بشه از 3D لذت برد.تو مهمونی 15 نفره که رفقام خونمون میان ،بریم 20 تا عینک بخریم؟کلا عقل من جواب نمیده اینجور کاری رو -ترجیح میدم منطقی جلو برم تا اینکه بخوام جو زده برخورد کنم.

چون پول پاش دادای دلیل نمیشه که بیای بگی این عالیه،همه بخرید و نخرید ضضره،شما پول دادی من هرگز این کارو نمیکنم- پریروز داییم رفته بو بانه میخواست بخره-من منصرفش کردم.کلا الان 2 سالی با 3D ،اصله داریم.
البته مبارکت باشه انشاا... سال دیگه از بازی های عالی 3D لذت میبری.:x

ممنون عزیز منظورم این بود که بعضی ها می گن بزار سونی بیاد پاناسونیک بیاد و ... همشون مثل هم هستن!! و الا اون که آره من خودمم اینو خریدم دارم از 2d لذت می برم 3d رو هم واسم فرقی نمی کنه در حال حاظر چه جوری ببینم چون بقول شما بازی و فیلم 3d زیادی نیست به قول معروف مثل این می مونه آدم می ره یه ماشین می خره مثلا روش کروز کنترل داره شاید سالی یه بارم ازش استفاده نکنه اما می گه داشته باشه بد نیست :d اینم مثله همونه من می خواستم led بگیرم و دیدم خوب یه خوده می زارم روش 3d رو می خرم همین بعدشم من معلوم نیست که تا کی مجرد باشم و از این تلویزیون که واسه خونه خریدیم استفاده کنم !! و الا منم کاملآ با شما موافقم که صبر کنیم بدون عینکش بیاد خیلی بهتره!!

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
به نظر من خیلی‌ زود نیست شاید تا نهایتا اوخر 2010 صبر کردن خوب باشه بیشترش از دست دادن Killzone 2 , Crysis 2 و کلی‌ فیلم 3D .

درمورد اون تکنولوژی بدون عینک هم که به Auto Stereoscope معروف خیلی‌ کار داره , کافیه شخص 1 میل این ور اون ور شه تصویر رو دیگه 3D نمیبینی حالا اون تکنولوژی خیلی‌ کار دار بعدم دیگه تکنولوژی این جوری شده سال به سال عوض می‌شه LCD سریع جاشو داد به LCD کنتراست بالا‌ها بعد سریع شد LED بعد حالا هم 3D LED پس همین جور ادامه داره کسی‌ بخواد صبر کنه 1 چیز ثابت بیاد عمرشو تلف کرده از هیچی‌ ام لذت نبرده بعدم مساله مالی هم هست کسی‌ که پول داره براش 4-5 میلیون اهمیّتی نداره.

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
اینو

Samsung 46" LED TV UE46C6740

05_medium_UE32C6740SS.jpg

این که 3D ـه تمام پایه 4 پر ها 3D ان........ آهان سری 6 ـه فقط سری 7-8-9- هستن که 3D ان .البته یه سری امکانات تو اروپا آمریکا خاورمیانه با هم فرق میکنه بعدم شما 3D میخریدین 3D نمیکردینش خفت که نمیکنه 3D ببینید. به نظر من بد نبود میخریدین

آخرین ویرایش:

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
من خودم 3D TV Samsung سری 7 (پلاسما) گرفتم با BD Player و ...شد 3000$ تقریبا,اما چند وقت بعدش رفتم ماله سونی رو امتحان کردم,به نظرم بهتر از مال samsung بود,ولی خوب گرون تر هم بود.ولی در کل زیاد فرقی نداره.Super sturdust HD رو روی هر دوشون امتحان کردم,مال سونی بهتر بود,ولی دوباره می گم در کل فرق آنچنانی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر