تجدید خاطره ای با رویای 7 ساله

آیا هنوز امید دیدن این رویای سیاه رو دارید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    69
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
آپدیت : تریلر درخواستی بچه ها با سرعت بالا !
آماده شد !
با تشکر از دوست عزیز
FLAWL3SS

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
اگه تریلر دیگه ای از این بازیم هس اونم بزارید ! :d

یه تریلر بود که شخصیت اصلیه داشت از پله ها پایین میومد و سربازا هم از رو به رو بهش شلیک کردن !!! فوق العاده بود تریلرش ...
هر چی هم گشتم تو اینترنت پیداش نکردم ... :|
( یه چند ثانیه کوتاهشو تو این تریلر پست اول نشون داد ! )

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من موندم Square حرکتی احمقانه تر از این هم میتونست انجام بده؟

منظورم اینه که اون از XIII که چیز خاص و خفنی نداشت اما کلی تبلیغ و مولتی پلتفرمر و . . . انجام دادن (شرمنده بردیا جان :D )

اما یه بازی مثل versus رو ساختن که همه عاشق شخصیت اول بازی شدن و مخصوصا جو بازی اما هییییچ خبری ازش نیست هیچی

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من موندم Square حرکتی احمقانه تر از این هم میتونست انجام بده؟

منظورم اینه که اون از XIII که چیز خاص و خفنی نداشت اما کلی تبلیغ و مولتی پلتفرمر و . . . انجام دادن (شرمنده بردیا جان :D )

اما یه بازی مثل versus رو ساختن که همه عاشق شخصیت اول بازی شدن و مخصوصا جو بازی اما هییییچ خبری ازش نیست هیچی

خیلی ساده ـس قضیه :D اگر ورسوس عرضه میشد باید روی هر ورسوس یه پک کامل 3 گانه ی XIII رو مجانی اشانتیون میدادن تا فروش بره :D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,629
نام
حسین
واقعا تنها موردی که از دست سونی ناراحت شدم سر این قضیه بعد اون روز شوم که تریلر بازی رو دیدم تا همین الان تو کفشم ولی خوب بعد این همه اذیت دیگه تقریبا برام اهمیتی نداره
یعنی خدایی تو کف این بودم FFرو تو سبکی مبارزه ایی غیر از این سبک نوبتی مضخرفش بازی کنم (البته توهین نشه نظر منه)که نشد

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خیلی ساده ـس قضیه :D اگر ورسوس عرضه میشد باید روی هر ورسوس یه پک کامل 3 گانه ی XIII رو مجانی اشانتیون میدادن تا فروش بره :D
یعنی میخوای بگی از این بازی خوشت نمیاد؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یعنی میخوای بگی از این بازی خوشت نمیاد؟

XIII رو میگی ؟ :D مگه میشه از فاینال خوشم نیاد :D ولی خب اونجوری که باید باشه نیست :D

واسه مفید بودن پست هم :

63404189812436695164.jpg

:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
XIII رو میگی ؟ :D مگه میشه از فاینال خوشم نیاد :D ولی خب اونجوری که باید باشه نیست :D

واسه مفید بودن پست هم :

63404189812436695164.jpg

:D
خب XIII و XIII-2 رو همه بجز بردیا میدونن بدرد نمیخوره من versus XIII رو میگم

اصلا از اسمشم معلومه انگار میخواد با مسخره بودن سری XIII مبارزه کنه :d (الان بردیا خونمو حلال میکنه)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
درود !
ممنون بچه ها از پستاتون ! عالیه !

فقط :

@Chuji و @NoctisSasuke

ولی خب اونجوری که باید باشه نیست
و
:-o
:-o

بابا اونطوری ها هم نابود نیستن بازی ها !
خدایی من خودم هم 7 و 10 و 10-2 و 9 و 12 رو زیاد بازی کردم !
ولی این خیلی بهم چسبید ! خدایی گستردگی XIII-2 خیلی خوب بود ! و حتی XIII انقلابی تو شخصیت زن ها به وجود آورد تو بازی های ویدیدویی !
شخصیت اصلی تونست کلیشه ی حضور زنان رو در بازی ها که فقط نماد پو.......ن بودن رو بشکونه !
و یک زن قوی و با اراده رو نشون بده ! حالا بگذریم بخاطر کدوم کنسول این بازی زیاد خوب نشد ! {ایک باک س.س}! که این مطلب رو قشنگ یک مقاله ای داداش Chuji میتونه براتون توضیح بده !
ولی خیلی حمایت میشود و میشه از سری XIII حتی بازگشت لایتنینگ و هرگونه نقد رو هم
میپذیرم ! :d
فعلا بدرود

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
اصلا از اسمشم معلومه انگار میخواد با مسخره بودن سری XIII مبارزه کنه :d

آره , اینو خوب اومدی ! :d البته نه اینکه من از XIII بدم بیاد , حتی خیلیم طرفدارشم اما کلا هدفشون اینه که بزنن تو دهن XIII با این ورسوس ... :-b

بابا اونطوری ها هم نابود نیستن بازی ها !
خدایی من خودم هم 7 و 10 و 10-2 و 9 و 12 رو زیاد بازی کردم !
ولی این خیلی بهم چسبید ! خدایی گستردگی XIII-2 خیلی خوب بود ! و حتی XIII انقلابی تو شخصیت زن ها به وجود آورد تو بازی های ویدیدویی !
شخصیت اصلی تونست کلیشه ی حضور زنان رو در بازی ها که فقط نماد پو.......ن بودن رو بشکونه !
و یک زن قوی و با اراده رو نشون بده ! حالا بگذریم بخاطر کدوم کنسول این بازی زیاد خوب نشد ! {ایک باک س.س}! که این مطلب رو قشنگ یک مقاله ای داداش Chuji میتونه براتون توضیح بده !
ولی خیلی حمایت میشود و میشه از سری XIII حتی بازگشت لایتنینگ و هرگونه نقد رو هم
میپذیرم !
yahoo_4.gif
فعلا بدرود

کاملا قبول دارم حرفتو !
من کلا خودم 90 درصد بازیهایی که شخصیت اصلیشون زنه رو بازی نمیکنم ! بدم میاد !!! اما این XIII واقعا ازون معدود بازیهایی بود که نظرمو تغییر داد .
نقد هم خبری نیس :d کلا سری فینال فانتری از نظر من شاهکاره ...

یه نکته هم بگم که کلا خارجی ها ( ژاپنی جماعت :d ) بدجوری تو کاره مقایسه کردن و مچ کردن Lightning و Noctis هستن ...
یه سرچ تو گوگل بزنی متعجب میشی اصلا :>

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
یه نکته هم بگم که کلا خارجی ها ( ژاپنی جماعت :d ) بدجوری تو کاره مقایسه کردن و مچ کردن Lightning و Noctis هستن ...

ممنون از حمایت ! o:-)

چه ربطی بهم دارن ! کلا اون مرد و اون زن . اون دنیاش سیاه اون دنیاش سفید/ اون زمان حاله اون فانتزی ./ !
ولی ژاپنی هستن دیگه ! مشکلی نیست دوزشون داریم !

:|
{بچه ها من خودم خیلی شوخم ولی زیاد از بحس دور نشیم بیشتر تو فاز ورسوس و احتمالاتتون تو E3 بگید}
{شوخی کردم جدی نگیرید}{{خدایی شوخی بود}}{{{اینجا هرچی آزاد هست در مورد سری XIII بگید هرچی}}} :» لول :d

amir4815

کاربر سایت
Mar 25, 2012
94
نام
امیر
من ورسوس میخوام :((
قسمت های دیگه ۱۳ خوبه ولی این یه چیز دیگست:x

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

اصلا از اسمشم معلومه انگار میخواد با مسخره بودن سری XIII مبارزه کنه :d (الان بردیا خونمو حلال میکنه)

اوه ورسوس منظورت بود ! :D اصلاً حرفشم نزن :D من سرم بره از بازیهای استاد نومورا رو بر نمی گردونم :D باقی چیز ها رو که بردیا اشاره کرد ولی هدف از اسم ورسوس مسخره کردن سری XIII نبوده :D هدف گیم پلی متفاوت بوده , یعنی هر چیزی که توی XIII دیدیم یه طرف اینم یه طرف . این که میگم اسمش عوض میشه به همینی که الان می خوام بگم ربط داره ! اول قرار بود ورسوس برای این نسل بیاد با یه گیم پلی و محیط متفاوت ولی اینا اومدن چیکار کردن لایتنینگ ریترن رو وارد کردن با گیم پلی و استایل مشابه ورسوس و از طرفی ورسوس میره برای نسل بعد خب این یعنی چی :D یعنی هر آنچه که ورسوس قرار بود مخالفش باشه توی لایتنینگ ریترن هست :D چیزی بر خلاف کلیشه های XIII :D
همینه که باعث میشه ورسوس کلاً راهش از سری XIII جدا شده باشه و حتی روایت گر داستان متفاوتی هم باشه :D اینجوری دیگه میشه ورسوس اندر ورسوس :D خدا رو چه دیدی شاید ورسوس شد فاینال XV :D
البته قبل از لایتنینگ چون لی و تیفا و ترا این کار رو کرده بودن :D ولی لایتنینگ بر خلاف قبل یه شخصیت زنی که مرد بود رو وارد کار کرد :D
چه ربطی بهم دارن ! کلا اون مرد و اون زن . اون دنیاش سیاه اون دنیاش سفید
می دونم سیاه و سفید منظورت خوب و بد بود :D ولی جداً دنیای نوکتیس سیاهه ولی دنیای لاتنینگ صورتی :D اون سیاهی دنیای نوکتیس هم به شب بودن و اینهاش برنمیگرده کلاً هدف همون دنیاس مثل اسم نوکتیس که به معنی آسمان شب روشن ـه و در اصل Nactis نوشته میشه ولی برگردون ژاپنیش میشه Noctis :D

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
http://gamingbolt.com/final-fantasy-versus-xiii-are-new-details-incoming

دیگه تمومه :D ورسوس همون Final Fantasy XV خواهد بود :D یعنی 1% هم بهش شک نکنید :D

ممنون از خبر داداش احسان عالیه !
من فاینال میخوام !
بنظرت سیستم مبارزات رو عوض کردن ؟

---------------------------------------------------------

راستی چون فقط همچین خبری رو دادی و احسان جون هم هستی !:d
لایتنینگ بر خلاف قبل یه شخصیت زنی که مرد بود رو وارد کار کرد :biggrin1:
با این جملت کاری ندارم ! تیکه میندازی به لایتنینگ !:|

======================================

ولی دیگه از بحس بیاییم بیرون به سمت XV !

هرچی انتظاراتون !
همه چی !
ایده هاتون !
حدسیات و .............. رو حتما بگید !
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

==================================

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر