تبدیل بازی ها گیم بوی ادونس به ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
برنامه ای برای تبدیل بازی های گیم بوی ادونس با پسوند gba به بازی ds با پسوند nds هست؟ خودم قبلأ برنامه تبدیل بازی نینتندو نس(میکرو) و سگا به ds داشتم الانم دنبال برنامه تبدیل بازی ها گیم بوی ادونس به ds میگردم اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
نداريم!دليلشم پيچيدس .كلا نميتوني بدون dstwo gba بازي كني رو ds چون قسمتي از پردازش بازي رو كارتريج انجام ميشه!و كارت ها به غير از dstwo اون چيپ رو ندارن!

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
برنامه ای برای تبدیل بازی های گیم بوی ادونس با پسوند gba به بازی ds با پسوند nds هست؟ خودم قبلأ برنامه تبدیل بازی نینتندو نس(میکرو) و سگا به ds داشتم الانم دنبال برنامه تبدیل بازی ها گیم بوی ادونس به ds میگردم اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم

دوست عزیز: برای این منظور یه شبیه ساز مربوط احتیاج هستش. یه شبیه ساز در این مورد gbaemu4ds هستش. من تست نکردم (ds ندارم). در این صفحه لیست بازیهای قابل اجراشو چک کن (مشکل صدا رو هم ببین)
Gbaemu4ds Compatibility List - WikiTemp

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

نداريم!دليلشم پيچيدس .كلا نميتوني بدون dstwo gba بازي كني رو ds چون قسمتي از پردازش بازي رو كارتريج انجام ميشه!و كارت ها به غير از dstwo اون چيپ رو ندارن!
إ چه جالب نمیدونستم .. آخه دیدم برنامه تبدیل بازی میکرو و سگا به دی اس داشتم گفتم شاید برنامه تبدیل بازی ها گیم بوی ادونس به دی اس هم باشه .. میخوام بازی ها قشنگ گیم بوی ادونس روی دستگاه بازی کنم

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز: برای این منظور یه شبیه ساز مربوط احتیاج هستش. یه شبیه ساز در این مورد gbaemu4ds هستش. من تست نکردم (ds ندارم). در این صفحه لیست بازیهای قابل اجراشو چک کن (مشکل صدا رو هم ببین)Gbaemu4ds Compatibility List - WikiTemp
مرسی عزیز دستت درد نکنه

- - -ویرایش - - -

ببینید از این سایتا میشه چیز بدرد خوری گیر آورد http://www.dcemu.co.uk/vbulletin/threads/66296-DS-Builder-V2-0-(ds-to-gba)....http://projectpokemon.org/forums/showthread.php?6683-GBA-to-NDS-pkm-filesحتی تبدیل دی اس به گیم بوی ادونس هست . من دنبال تبدیل گیم بوی ادونس به دی اس هستم

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دوست عزیز: برای این منظور یه شبیه ساز مربوط احتیاج هستش. یه شبیه ساز در این مورد gbaemu4ds هستش. من تست نکردم (ds ندارم). در این صفحه لیست بازیهای قابل اجراشو چک کن (مشکل صدا رو هم ببین)
Gbaemu4ds Compatibility List - WikiTemp
اين فقط بره dstwo هست و اگه براي كارتريجهاي ديگه بالاي٤ مگ ساپورت نميكنن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

اين فقط بره dstwo هست و اگه براي كارتريجهاي ديگه بالاي٤ مگ ساپورت نميكنن
یعنی برنامه ای برای تبدیل بازی گیم بوی ادونس به دی اس نیست؟ خودم برنامه تبدیل بازیا میکرو با سگا به دی اس داشتم . تو اینترنت هم گشتم برنامه تبدیل دی اس به گیم بوی ادونس هست اما برعکسشو ندیدم . خیلی دنبالشم بازیا گیم بوی ادونس بازی کنم .. قطعه ای مبدل کارتج گیم بوی ادونس به دی اس هست سفارش بدم؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
یعنی برنامه ای برای تبدیل بازی گیم بوی ادونس به دی اس نیست؟ خودم برنامه تبدیل بازیا میکرو با سگا به دی اس داشتم . تو اینترنت هم گشتم برنامه تبدیل دی اس به گیم بوی ادونس هست اما برعکسشو ندیدم . خیلی دنبالشم بازیا گیم بوی ادونس بازی کنم .. قطعه ای مبدل کارتج گیم بوی ادونس به دی اس هست سفارش بدم؟
Dstwo!
خيلي گرونه بيخيال

cr7gr8

کاربر سایت
Oct 1, 2012
137
سلام
مگه سخت افزار هردوشون مساویه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر