تبادل فایل بین Xbox360 و Pc

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
هدف از این گفتگو نحوه ی ارسال فایل ای تصویری و ... بین دوستگاهه
من منظور شما رو درست متوجه نشدم ولي خودم يه روش پيدا كردم با Media Player 11 كه مي تونيد عكس ، فيلم و آهنگ هاي PC رو فقط و فقط روي 360 پخش كنسد و امكان سيو وجود نداره ... از 360 به PC هم امكان نداره (خود ماكرو گفته) منبع : Xbox.com

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
آقا خشی( ببخشید اسمتو نمی دونستم) این روشتو بگو بی زحمت من هر کاری کردم نشد.
تابلوئه كه اسمم خشاياره :blushing::laughing:
روش :
شما Media Player 11 رو نصب كن و بعد 360 رو باكابل داخل جعبه به كارت شبكت وصل كن ... Media Player رو باز كن و از قسمت Library گزينه ي Media Shearing رو انتخاب كنيد ... در پنجره ي باز شده Xbox360 رو انتخاب كنيد و Accept رو بزنيد ... حالا به 360 بريد و از كشوي Media يكي از فايل هاي مورد نظر (مثلا Music) رو انتخاب كنيد ... با زدن كليد X ... يه ليست از ديوايز هايي كه 360 ميشناسه هست ... با انتخاب Pc از Media Shearing لذت ببريد :love:

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
وقتی​
media sharing رو فعال کنید با استفاده از تمام گزینه های music ، picture ، video و media center موجود در xbox می تونید به فایلهای کامپیوترتون دسترسی داشته باشید. البته برای مدیا سنتر باید کدی که xbox بتون میده در صفحه مدیا سنتر که در کامپیوتر باز شده (خودش باز شده) وارد کنید تا xbox شما بعنوان یک وسیله استفاده کننده از این امکان برای کامپیوتر شناخته بشه. بعد می تونید تمام کارهایی که با مدیا سنتر ویندوز می کنید با xbox هم انجام بدید.

Enthusiant

کاربر سایت
Oct 5, 2007
148
تا اونجایی که من میدونم نمیتونید به این راحتی ها روی 360 چیزی بریزید.
راهی که الان هست اینه که هارد 360 رو بازش کنید و با ساتا به PC وصل کنید اونوقت میشه هرچی خواستید روش بریزید.
نکته: Backup از هارد 360 رو فراموش نکنید، قبل از هر کاری یه Backup لازمه.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
تا اونجایی که من میدونم نمیتونید به این راحتی ها روی 360 چیزی بریزید.
راهی که الان هست اینه که هارد 360 رو بازش کنید و با ساتا به PC وصل کنید اونوقت میشه هرچی خواستید روش بریزید.
نکته: Backup از هارد 360 رو فراموش نکنید، قبل از هر کاری یه Backup لازمه.
بحث ما اين نيست ...
اين كاري كه شما مي گي سخته (هر كسي نمي تونه انجام بده)
ولي Mesia Sharing هم هميشه قابل دسترسه و هم همه مي تونن ... ولي با Media Shearing نمي شه چيزي روي هارد كنسول ذخيره كرد ;)

Black_cloud

کاربر سایت
Mar 15, 2007
182
نام
Mohammad REza
تابلوئه كه اسمم خشاياره :blushing::laughing:
روش :
شما Media Player 11 رو نصب كن و بعد 360 رو باكابل داخل جعبه به كارت شبكت وصل كن ... Media Player رو باز كن و از قسمت Library گزينه ي Media Shearing رو انتخاب كنيد ... در پنجره ي باز شده Xbox360 رو انتخاب كنيد و Accept رو بزنيد ... حالا به 360 بريد و از كشوي Media يكي از فايل هاي مورد نظر (مثلا Music) رو انتخاب كنيد ... با زدن كليد X ... يه ليست از ديوايز هايي كه 360 ميشناسه هست ... با انتخاب Pc از Media Shearing لذت ببريد :love:

آقا ممنون ولی اینارو می دونستم. فقط تو لیست media sharing هیچی نیست. کاه خاصی باید بکنم که بیاد؟؟؟ همه چیزم ظاهرن درسته. 360 رو هم که روشن می کنم شبکه راه میوفته. همون ایکونش اون پایینو می گم.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
آقا ممنون ولی اینارو می دونستم. فقط تو لیست media sharing هیچی نیست. کاه خاصی باید بکنم که بیاد؟؟؟ همه چیزم ظاهرن درسته. 360 رو هم که روشن می کنم شبکه راه میوفته. همون ایکونش اون پایینو می گم.
براي منم اولش اينجوري مي شد ... يه بار Pc يه بار هم 360 رو Restart كردم بعدش درس شد.
اقا يك كارت شبكه مناسب براي اينكار به ما معرفي كنيد!!
قيمت بگيد؟
مدلشم بگيد؟
ممنون
بهترين D-Link هستش ... راستش رو بخواي همه ي مدل هاش عاليه و قيمتش هم از روي تعداد پورت Ethernet (از 1 تا 5) همون طور كه دوستمون گفتن بين 6 تا 12 تومنه ... اگر هم تهران هستي برو مجتمع تجاري پايتخت و تو طبقه ي دوم مغازه ي كهن نمايندگي D-Link تو ايرانه ...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اق تو بازار رضا و مركز كامپيوتري ايران نميفروشن اون قيمتا؟؟؟
كابلش رو همون lanهست يا بايد بخري؟؟؟؟؟؟؟؟(lanهموني كه تو جعبه 360 بود)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
اق تو بازار رضا و مركز كامپيوتري ايران نميفروشن اون قيمتا؟؟؟
كابلش رو همون lanهست يا بايد بخري؟؟؟؟؟؟؟؟(lanهموني كه تو جعبه 360 بود)
قيمتش همينه ولي نمي دونم اونجاها چنده ولي يه خدمات كامپيوتري دم خونمون هست كه همون قيمت مي ده ...
كابلش هم همون كابل تو جعبس ...

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
روش :

یه روش دیگه هم استفاده از نرم افزار TVersity هستش که با اون میتونن رادیوهای اینترنتی و تلویزیون و یا حتی ویدیوهای موجود در سایتهایی مثل youtube رو هم روی دستگاه XBox360 تون ببینید و بشنوید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر