تبادل بازی های کپی X360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
دوستان بازی سنتری، من این تاپیک رو زدم که در مورد تبادل بازی های 360مون صحبت کنیم
76.gif

از خودم شروع میکنم: من 2 بازی کپی Call of Duty 2 و Ridge Racer 6 رو دارم که میخوام با 2 بازی کپی مبادلشون کنم، دیسک بازی ها کاملا سالم و بدون هر گونه خشی هست
68.gif

هرکی پایه مبادله هست پیغام خصوصی بده ...

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
سلام اين بازيهاي كپيت به فريمور نياز نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
سلام اين بازيهاي كپيت به فريمور نياز نداره؟؟؟
چرا باید دستگاهت کپی خور شده باشه
از اصفهان کیا Xbox 360 دارند ؟
احسان جون حتما که نباید طرف تو اصفهان باشه میتونیم بازی ها رو با پست بفرستیم برا هم دیگه
حالا شما چه بازی هایی داری؟

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
سلام من هم 2 تا بازی کپی دارم:
full auto , call of duty 2
اگه کسی می خواد pm بده.
:cool:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
احسان جون حتما که نباید طرف تو اصفهان باشه میتونیم بازی ها رو با پست بفرستیم برا هم دیگه
حالا شما چه بازی هایی داری؟
ساسان جان من از خودم فقط فعلا 1 بازی دارم چون دستگاه را هم با پول قرضی تهیه کردم ، ولی قضیه ی شهر به شهر خیلی دردسر داره، وقتی این کار خوبه که تعداد بازی ها زیاد باشه و دیگه حالتا با بازیا کرده باشی با یه نفر تاق بزنی
=============================
در مجموع چند نفر توی این سایت Xbox 360 دارند ، میخواستم یه آمار داشته باشیم

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
ساسان جان من از خودم فقط فعلا 1 بازی دارم چون دستگاه را هم با پول قرضی تهیه کردم ، ولی قضیه ی شهر به شهر خیلی دردسر داره، وقتی این کار خوبه که تعداد بازی ها زیاد باشه و دیگه حالتا با بازیا کرده باشی با یه نفر تاق بزنی
احسان جان منم سر این تهیه ی بازی ها خیلی مشکل دارم :( و تو این سایت انگار کسی از تبادل بازی های 360 تش خوشش نمیاد

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
دوستان منم saints row را دارم که region free کامله ولی هنوز تمومش نکردم وفکر هم نکنم که تا یک هفته ی دیگه هم تموم بشه.دستگاه من pal هست.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
دوستان منم saints row را دارم که region free کامله ولی هنوز تمومش نکردم وفکر هم نکنم که تا یک هفته ی دیگه هم تموم بشه.دستگاه من pal هست.
خب الان کجاشی؟ راستی DOA4 ت اوریجنال هست؟

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
والا من الان 34 تا ماموریت رفتم نوشته 38 درصد بازی رو رفتی.در ضمن doa4 من اورجینال و ntsc/u است که به pal هم می خوره.
در ضمن کی farcry یا oblivion- pal یا ghost recon-pal-j رو داره.dead rising-pal هماگه کسی داره بگه.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
در ضمن خدم هم 3 تا بازی دارم :
1.OBLIVION
2.DEAD RISING
3.CALL OF DUTY
محمد جان من Dead Rising رو 6 تومن میخرم یا با Ridge Racer عوض میکنم موافق بودی اعلام کن

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
آقا اگه کسی گست ریکان-J رو داره من می خوام چون پولام تموم شده با farcryم عوض کنم!!!
================
راستی اگه حرف آقا ساسان دزست باشه و فرستادن بازی با پست فقط 1500 تومن بشه ، می صرفه با شهر های دیگه هم آدم معاوضه کنه.فوقش اگه بخوای بازیتو بدی و بعد از یه مدت بگیری حدودا 3000 تومن در میاد که از 10000تومن خیلی کمتره(البته اگه حرف آقا ساسان درست باشه)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر