تاپیک xbox360 داران خورموج

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
به زودی یه سیستم راه میندازیم برا خرموج هم میتونیم بفرستیم 1800 تومن فروش تکی با کاور و عکس رنگی

ارسال هم همه روزه از این بهتر میخواید بازی های جدید هم 1 تا 2 روز بعد از این که ارسال میشوند روی نت

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
به زودی یه سیستم راه میندازیم برا خرموج هم میتونیم بفرستیم 1800 تومن فروش تکی با کاور و عکس رنگی

ارسال هم همه روزه از این بهتر میخواید بازی های جدید هم 1 تا 2 روز بعد از این که ارسال میشوند روی نت
سلام.داداش اولا خودت رو معرفی کن:cool1: بعد تبلیغ کن:www:.ثانیا شما کجایی:confused: چه کلوپی:walkman:؟؟؟مطمئن باشیم که سر کار نیستیم:eek:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
مطمعن باش سر کار نیستی چون همین الانش هم کل بوشهر از طرف ما دارن سی دی های خودمون رو میفروشند با این کاری که ما داریم میکنیم دیگه کسی نمیتونه گرون فروشی کنه چون مغازمون تا 1 هفته دیگه راه میفته اونوقت هم ادرس میزارم هم شماره تلفن یه سری قیمت ها رو هم اینجا میزارم تا خودتون قضاوت کنید

بازی های ps1 هر عدد 350 تومان

بازی های ps2 هر عدد 550 تومان

بازی های xbox360 هر عدد 1800 تومان ( اگر خرید بچه ها بالا باشه تا 1500 هم خواهیم رساند )

بازی های دسته دوم ps3 هم میاریم از 13000 تومن داره تا 35000 تومن

کپی خور کردن درایو ایکس باکس 10000 تومان

ابدیت درایو ایکس باکس + داشبورد 5000 تومان

ووووووو منتظر خبرم باشید که خبرای خوبی براتون دارم

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
مطمعن باش سر کار نیستی چون همین الانش هم کل بوشهر از طرف ما دارن سی دی های خودمون رو میفروشند با این کاری که ما داریم میکنیم دیگه کسی نمیتونه گرون فروشی کنه چون مغازمون تا 1 هفته دیگه راه میفته اونوقت هم ادرس میزارم هم شماره تلفن یه سری قیمت ها رو هم اینجا میزارم تا خودتون قضاوت کنید

بازی های ps1 هر عدد 350 تومان

بازی های ps2 هر عدد 550 تومان

بازی های xbox360 هر عدد 1800 تومان ( اگر خرید بچه ها بالا باشه تا 1500 هم خواهیم رساند )

بازی های دسته دوم ps3 هم میاریم از 13000 تومن داره تا 35000 تومن

کپی خور کردن درایو ایکس باکس 10000 تومان

ابدیت درایو ایکس باکس + داشبورد 5000 تومان

ووووووو منتظر خبرم باشید که خبرای خوبی براتون دارم
عزیز قصد توهین نداشتم:-".براتون آرزوی موفقیت میکنم:love:

آخرین ویرایش:

pspman_hamed

کاربر سایت
Sep 16, 2009
124
نام
حامد
قیمتاتون واقعا علی هستش;) اما تا اونجای که من تو همین سایت تحقیق کردم بگفته دوستان
دی وی دی های t-gateرایج ترین نوع و پاین ترین کیفیت رو دارن اما عده ای گفتن این مدل دی ویدی ها فقط برای درایور های litonیا همون مدل الیت مضر هستن :-"

اگر از دی وی دی های فلیپس یا ورباتیم استفاده می کردید بهتر بود

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
قیمتاتون واقعا علی هستش;) اما تا اونجای که من تو همین سایت تحقیق کردم بگفته دوستان
دی وی دی های t-gateرایج ترین نوع و پاین ترین کیفیت رو دارن اما عده ای گفتن این مدل دی ویدی ها فقط برای درایور های litonیا همون مدل الیت مضر هستن :-"

اگر از دی وی دی های فلیپس یا ورباتیم استفاده می کردید بهتر بود
بابا تکلیف ما رو مشخص کنید:mad: بلاخره کجا پلاس شیم:pepsi:

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
بابا تکلیف ما رو مشخص کنید:mad: بلاخره کجا پلاس شیم:pepsi:

اندکی صبر کنی میگیم بهت

شما اگر کل بوشه رو بگردید فقط tgate هست و هیچ مشکلی هم با درایو ها نداره ولی بعضی ها میان با سرعت 8 رایت میکنند برا همین هست که سرعت لود میاد پایین ولی سی دی های ما همشون با سرعت 2 ایکس رایت میشن و هیچ مشکلی هم تا حالا نداشتند

ولی در هر صورت ورباتیم هم میاریم برا اون دسته از افرادی که میخوان مدیای ورباتیم استفاده کنند که البته قیمتش هم بالا میره

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
نه عزیز تو خورموج نیست توی بوشهر هست ولی بازی ها رو یا هر چیز دیگری که بخواید میدیم ماشین براتون بیاره سریع تر از اون چیزی که فکرش رو کنید

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
نه عزیز تو خورموج نیست توی بوشهر هست ولی بازی ها رو یا هر چیز دیگری که بخواید میدیم ماشین براتون بیاره سریع تر از اون چیزی که فکرش رو کنید
سلام آقا من بی صبرانه :bash:منتظرم(پلاس شیم):cheesygriواستون آرزوی موفقیت میکنم:love:

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
بله عزیز ورژن 1.1 که امده هیچ مشکلی نداره بنده از روز اولی که امده تا الان دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداره . ابدیت داشبورد هم که امده میشه از فلش مموری به جای مموری کارت استفاده کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر