تاپیک Xbox 360 داران يزد

God of Xbox

کاربر سایت
Oct 3, 2007
19
سلام دوستان یزدی . من تازه وارد دانشگاه یزد شدم . می خواستم ببینم فروشگاه های بازی در یزد که هم کارشون درست باشه وهم با انصاف باشن کجا هستند . لطفن با ادرس دقیق بنویسید .مرسی:blushing:

masoudmasoud

کاربر سایت
Sep 8, 2008
50
يه فروشگاه هست به نام سيب شمارش 6227072 .به نام اقاي استادان كنسول .بازي. دسته...همه چي داره منم كنسولم رو از اونجا گرفتم.زنگ بزن ادرس رو بپرس.

rzel55

کاربر سایت
Nov 11, 2007
3
سلام دوستان یزدی عزیز

یه فروشگاه توپ تو یزد هست که چندین ساله تو این کاره و کلا من تا یادم می یاد بچه بودم فیلم میکرو و بعدش پیشرفت کرده بودم سگا ازش میگرفتم تا کم کم که پیشرفته تر شدیم و پلی استیشن 1 و 2و حالا هم ایکس باکس .
من حدود هشت ماه پیش ازش کنسولم رو گرفتم تا خوبی که داره اینه که تمام کنسولاش گارانتی داره قیمتش هم عالیه انواع بازیهاشم داره اسم مغازه (صدف) یارو به سید معروفه

اگه تعمیراتم داشتی تو یزد فقط اونه که تعمیر میکنه کلا کارش حرف نداره بری پشیمون نمیشی اینم شمارشه 6221217
:laughing:

The Lord Sauron

کاربر سایت
Jun 10, 2008
17
دوستانه عزیز من قبلنم گفتم و بازم میگم . اگه میخواین 360 یا p3 بخرین یا هر کنسول دیگه ای اگه یه بار به فروشگاه سیب برین دیگه از جای دیگه خرید نمیکنین . درست حسابی ترین فروشگاه تو یزده . تو مجله بازی رایانه هم تبلیغاتش هست.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اقا شما فک کنم خودش هستی اپدیت داشبورد این مغازه میده 15 هزار تومن:eek:
بعدش میگی خیلی با مرامه؟

shaalashaska

کاربر سایت
Dec 6, 2008
86
فروشگاه سیب:
قیمت بالا
بازیهای 360 که اخیرا افتضاحه و خود صاحبش اصلا نمیدونه ویو چنده
اطلاعات بسیار کم از صنعت گیم داره تازه نظریه هم میده...!
اما یه چیزم بگم ادم بسیار صادقیه

دوستان جایی تو یزد هست که بازی 360 رو با کیفیت و قیمت مناسب بده؟ (سید رو نگین که اونم دست کمی از فروشگاه سیب نداره)

The Lord Sauron

کاربر سایت
Jun 10, 2008
17
من نه رفیقش هستم نه عاشق چشمو ابروش. . تو یزد اون از همه کارش بهتره. یه بار که xboxe دسته 2 کردن تو پاچتون حسابه کار دستتون میاد . فک کردی تهران دستگاه مثلا 400 تومنه . اینجام باید همون قیمت باشه؟ خیلی دلت میخواد برو تهرون بخر.فک کنم یه 100 تومنی خرج رفت و برگشتت بشه نخواستیم برو از سیما یا بقیه خرید کن حالشو ببر.دوستان پرسیده بودن کجا تو یزد خوبه منم نظرمو گفتم.اینجا یزده تهرون که نیست داداش. تازه جا بهتر سراغ داری اسم ببر عزیز ما هم بدونیم شاید حق با شما باشه.اگه زورت میاد 4 تومن پول بازی بدی کی گفت بری xbox بخری؟ micro یا sega میگرفتی.اون اقایم که گفته بود چرا اپدیت گرون میگیره میتونه بره بده تو همین یزد دستگاشو اپدیت کنه. مجبور نیست بده استادان دستگاشو بفرسته تهرون که این همه هزینه پست بخوره.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
دیدی گفتم تو رفیقش هستی یا خودش هستی . چرا حالا واسه کسی دیگه اینقدر جوش میزنی نه دستگاه اگه اونجا 400 تومنه اینجا نباید 500 باشه فوقش 10 تومن واسه خودش برداره .
اخه اپدیت داشبرد که 80 مگ میشه دانلود کرد با فلاش ریخت روش باید 10 تومن بگیره :eek:
من بازی فروش سراغ دارم از یکی از همین شهرستان های یزد میده 2 تومن حالا تو خود یزد 4 تومن دیسک مزخرف بر. بگیر ازش خوشحال باش

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
اقا شما فک کنم خودش هستی اپدیت داشبورد این مغازه میده 15 هزار تومن:eek:
بعدش میگی خیلی با مرامه؟
والا منم از سیب دستگامو گرفتم.بردم واسم اپدیت داشبورد ریخت پولم نگرفت بنده خدا
نمیدونم شما چیکار کردی که بهت گفته 15 تومن.احتمالا از اون مشتریا هستی که جنس 10 تومنی رو میخواد 2 تومن بخره واسه همینم دکت کرده.:biggrin1:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
من اصلا هنوز نرفتم تو مغازه این اقا دوستم رفت چون اون درایورش لایت-ان نبود زودتر رفت وقتی ما هم قیمتش رو دیدیم فرار کردم من اون بد بخت هم مجبور شد پیاده شه پولو
بعدش از بقیه میخوام ببینن این جا مشکوک نیست؟
شما 1 کاره 1 روز عضو شدی امدی این پست رو دادی دوباره رفتی؟:eek:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
من اصلا هنوز نرفتم تو مغازه این اقا دوستم رفت چون اون درایورش لایت-ان نبود زودتر رفت وقتی ما هم قیمتش رو دیدیم فرار کردم من اون بد بخت هم مجبور شد پیاده شه پولو
بعدش از بقیه میخوام ببینن این جا مشکوک نیست؟
شما 1 کاره 1 روز عضو شدی امدی این پست رو دادی دوباره رفتی؟:eek:
مجید خان اولا من id اصلیم یه چند هفته اییه بن شده{به دلیل بحث سیاسی سبز و ....:(}
بدشم من خودم تو مجتمع شهاب موبایل فروشی دارم جناب کاراگاه:biggrin1:.در ضمن هر کسی حق داره نظرشو بده.من خودم از سیب یه 360 گرفتم داداش کوچیکمم Psp مشکلی نبوده تا حالا
شمام نظرتو گفتی خوب کاریم کردی.هیچ کاسب عاقلیم نمیاد این جوری تو یه سایت خودشو کوچیک کنه .حالا یکی میگه سید خوبه یکی میگه بده. یکی میگه استادان بده یکی میگه خوب
اشکالیم نداره.همه نظرشونو میدن.این جوری که شما میگی پس اونی که میگه fifa خوبه یا اونی که میگه soccer خوبه هر کودوم از ea یا konami حقوق میگیرن
در هر صورت ایشالا شکت نسبت به همه بر طرف شده باشه.من برم DarkSiders بازی کنم که بد جوری باهاش حال میکنم ;)

xbox center

کاربر سایت
Apr 2, 2010
64
نام
علی
Coming Soon

مرکز پخش XBOX 360 & PS3
انحصاری گیم و کنسول بازی
منتظر ما باشید دیگر گران نخرید دیگر نگران بازی نباشید
ما در یزد تحول ایجاد میکنیم
ما حرف نمیزنیم عمل میکنیم

منتظر ما باشید

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
برو بچ منم دستگام بد از 2 سال ارور داد . یه کم تحقیق کردم دیدم صرف تعمیر نمیکنه یه دونه نو خریدم از سیب . اگه کسی دستگاه 3 چراغمو میخواد با همه وسایلش خیلی ارزون میفروشم . دسته.هارد 20 درایو. کابل و........ pm بدید اگه خواستین.ارزون میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر