تاپیک Xbox 360 داران مشهد

mahdi-eghbaly

کاربر سایت
Sep 11, 2010
17
نام
مهدی
با سلام خدمت مشهدی های گل...!!!!!!!!!!!
من مهدی اقبالی هستم و تازه عضو این سایت شدم.از وقتی که کینکت اومده خیلی وسوسه شدم که یکی بخرم.رفتم سعدی و قیمت کردم 300 تومن.البته تو سایت های مختلف نوشتن مشکلاتی رو داره یعنی تأخیر در شناسایی حرکات داره که این منو خیلی ناراحت کرد.اگر کسی اینجا کینکت گرفته منو راهنمایی منه و میشه بگید که قیمتش میاد پایین یا نه.
با سپاس...>:d<:-/#:-s:">

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
با سلام خدمت مشهدی های گل...!!!!!!!!!!!
من مهدی اقبالی هستم و تازه عضو این سایت شدم.از وقتی که کینکت اومده خیلی وسوسه شدم که یکی بخرم.رفتم سعدی و قیمت کردم 300 تومن.البته تو سایت های مختلف نوشتن مشکلاتی رو داره یعنی تأخیر در شناسایی حرکات داره که این منو خیلی ناراحت کرد.اگر کسی اینجا کینکت گرفته منو راهنمایی منه و میشه بگید که قیمتش میاد پایین یا نه.
با سپاس...>:d<:-/#:-s:">
سلام دوست عزيز
فعلا 300 تومن هست ،( با اين قيمت تو سعدي احتمالا بدون آداپتور وبازي اورج هست)
خير ، خيلي خيلي كم هست .
قيمتش 100% مي ياد پايين.
موفق باشيد

mahdi-eghbaly

کاربر سایت
Sep 11, 2010
17
نام
مهدی
خير ، خيلي خيلي كم هست .
با سلام مجدد
شما منظورت تأخیر شناسایی حرکت بود دیگه.یعنی در کل ارزش خریدنشو داره؟؟
و کلا میشه بگید من چقدر باید صبر کنم که مثل ایکس باکس الیت بطور وحشتناک قیمتش مفت بشه!!منظورم در چه برهه زمانی(پاییز.زمستون....)؟؟؟
آداپتورش چنده؟؟؟

آخرین ویرایش:

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
با سلام مجدد
شما منظورت تأخیر شناسایی حرکت بود دیگه.یعنی در کل ارزش خریدنشو داره؟؟
و کلا میشه بگید من چقدر باید صبر کنم که مثل ایکس باکس الیت بطور وحشتناک قیمتش مفت بشه!!منظورم در چه برهه زمانی(پاییز.زمستون....)؟؟؟
آداپتورش چنده؟؟؟
البته من هنوز Kinect رو نگرفتم، اما اينطور که در اخبار و ... ديدم، تأخيري که داره در حد خيلي کم هست و به اون صورت که خيلي قابل لمس نيست. اما اينکه آيا ارزش خريدن داره يا نه بستگي به خود شما داره که اولا چقدر به تجربه تکنولوژي ها و وسايل جديد علاقمند هستيد و دوما اينکه خريدن اون در اين لحظه براي شما هم توجيه اقتصادي داشته باشه و هم موارد ديگه اي که ممکنه وجود داشته باشه، اما در مجموع به عقيده من هرکسي که به بازيهاي ويديويي علاقه داره تجربه Kinect حداقل براي يک بار هم جالب هست و اگه کسي X360 تو خونه داره که چه بهتر که Kinect رو هم دار کنار اون داشته باشه تا کنسول بازي خودش رو تکميل کرده باشه.

در مورد قيمت هم والا نميتونم نظر خاصي بدم اما قطعا قيمت تا زماني که تقاضا پايين باشه و تعداد دستگاه هايي که وارد کشور شده کم باشه، قيمت همينطور بالا خواهد بود، اما وقتي که تقاضا بالا بره و تعداد دستگاه هاي وارد شده هم تعدادشون بيشتر شده باشه طبيعي هست که ميتونه روي قيمت هم تأثير مستقيم بذاره. حتي به عقيده من اگه کسي در وضعيت مالي بسيار خوبي هم باشه توجيه مناسبي نداره که بخواد دستگاهي رو با چندين برابر قيمت واقعي اون تهيه کنه! (نظر شخصي هست :) )

mahdi-eghbaly

کاربر سایت
Sep 11, 2010
17
نام
مهدی
البته من هنوز Kinect رو نگرفتم، اما اينطور که در اخبار و ... ديدم، تأخيري که داره در حد خيلي کم هست و به اون صورت که خيلي قابل لمس نيست. اما اينکه آيا ارزش خريدن داره يا نه بستگي به خود شما داره که اولا چقدر به تجربه تکنولوژي ها و وسايل جديد علاقمند هستيد و دوما اينکه خريدن اون در اين لحظه براي شما هم توجيه اقتصادي داشته باشه و هم موارد ديگه اي که ممکنه وجود داشته باشه، اما در مجموع به عقيده من هرکسي که به بازيهاي ويديويي علاقه داره تجربه Kinect حداقل براي يک بار هم جالب هست و اگه کسي X360 تو خونه داره که چه بهتر که Kinect رو هم دار کنار اون داشته باشه تا کنسول بازي خودش رو تکميل کرده باشه.

در مورد قيمت هم والا نميتونم نظر خاصي بدم اما قطعا قيمت تا زماني که تقاضا پايين باشه و تعداد دستگاه هايي که وارد کشور شده کم باشه، قيمت همينطور بالا خواهد بود، اما وقتي که تقاضا بالا بره و تعداد دستگاه هاي وارد شده هم تعدادشون بيشتر شده باشه طبيعي هست که ميتونه روي قيمت هم تأثير مستقيم بذاره. حتي به عقيده من اگه کسي در وضعيت مالي بسيار خوبي هم باشه توجيه مناسبي نداره که بخواد دستگاهي رو با چندين برابر قيمت واقعي اون تهيه کنه! (نظر شخصي هست :) )
از تمامی شما دوستان نهایت سپاس رو دارم کاملا روشنم کردید...:x:>

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
ممنون برار...
فقط یه سوال دیگه:
مغازه ای رو تو مشهد میشناسین که همه بازیهاش پچ شده باشه؟
میخوام وقتی ال تی پلاس ریختم بی بازی نمونم!

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
ممنون برار...
فقط یه سوال دیگه:
مغازه ای رو تو مشهد میشناسین که همه بازیهاش پچ شده باشه؟
میخوام وقتی ال تی پلاس ریختم بی بازی نمونم!
باز هم آقاي ممتاز
فقط بهشون بگين پچ شده باشه ، 100% پچ شدست .
كلا 99% بازي هايي كه دارن پچ شده هست ، فقط تك و توكي پچ شده نيست .

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
دوستان این مغازه ی اقای ممتاز کجاست ؟
....... و یعنی چی بازی پچ شده باشه ؟
ممنون میشم جواب بدین .
مشهد مقدس ، بلوار ملک آباد ، خیابان کمال الملک ( ملک آباد 19 ) ، بین چهار راه اول و دوم ، سمت چپ ، پلاک 10 ، فروشگاه M.b برادران ممتاز
يعني پچ هايي در اون باشه تا بازي رو با كمترين تفاوت با بازي اورج نشون بده ، اون موقع دستگاه قادر به فهميدن فرق اون 2 ديسك نيست .

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من باز هم سوال دارم اگه کسی لطف کنه خیلی سریع جواب بده (!) ممنون میشم ! 1. اقا برای +LT باید 15 هزار تومن بدیم دیگه ؟! نه ؟ اخه دوستم بک جا دیگه برد یارو گفت که اگه قبلا LT داشته باشی 50 هزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار تومن میشه !!!! باور کنین راست میگم ! 2. این LT نرم افزاره دیگه ؟! .... ( شرمنده ها من اصلا تو این زمینه ها هیچ اطلاعاتی ندارم ! ) 3. این ''اقای ممتاز '' مطمعنه ( میدونم املاش غلطه ! ) ؟!! تا حالا کسی XBOX اش رو اونجا برده ؟!! . . . . . باز هم ممنون میشم اگه به سوال هام جواب بدین .

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
من باز هم سوال دارم اگه کسی لطف کنه خیلی سریع جواب بده (!) ممنون میشم ! 1. اقا برای +LT باید 15 هزار تومن بدیم دیگه ؟! نه ؟ اخه دوستم بک جا دیگه برد یارو گفت که اگه قبلا LT داشته باشی 50 هزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار تومن میشه !!!! باور کنین راست میگم ! 2. این LT نرم افزاره دیگه ؟! .... ( شرمنده ها من اصلا تو این زمینه ها هیچ اطلاعاتی ندارم ! ) 3. این ''اقای ممتاز '' مطمعنه ( میدونم املاش غلطه ! ) ؟!! تا حالا کسی XBOX اش رو اونجا برده ؟!! . . . . . باز هم ممنون میشم اگه به سوال هام جواب بدین .
بله ، فروشگاه هاي هستند 50 تومن مي گيرند و ميدن اقاي ممتاز واسشون بريزه و 35 تومن سود مي كنند !
براي اين كار xbox رو كامل باز مي كنند و درايو رو به كامپيوتر وصل مي كنند و بعد از طريق نرم افزار فريموير جديد رو مي ريزند ( تاجايي كه من مي دونم )
100% به نظر از همه فروشنده هاي مشهدي مطمئن تر هستند !

• Like
Reactions: Squidward

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر