تاپیک Xbox 360 داران شیراز

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام خدمت اساتید شیرازی.میگم کسی خبر نداره قراره قفل جدیدی برای بازی ها بیاد یا نه که نیاز به اپدیت فریمور داشته باشه؟

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
فعلا که خبری نیست
ولی قراره 360 اسلیم ساخته بشه شاید روی اون دستگاه مشکل داشته باشد
ولی با کاری که ما میکنیم هیچوقت احتیاجی به آپدیت فریمور ندارید و بازی ها را از روی فلش مموری یا هارد اکسترنال اجرا میکنید بدون احتیاج به دی وی دی

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
فعلا که خبری نیست
ولی قراره 360 اسلیم ساخته بشه شاید روی اون دستگاه مشکل داشته باشد
ولی با کاری که ما میکنیم هیچوقت احتیاجی به آپدیت فریمور ندارید و بازی ها را از روی فلش مموری یا هارد اکسترنال اجرا میکنید بدون احتیاج به دی وی دی
اگه ممکن باشه میشه توضیح بدید کاری که با کنسول میکنید نرم افزاری هست یا سخت افزاری و اینکه چه مقدار طول میکشه تا اینکار رو انجام بدهید و اینکه چه قدر خرج بر میداره؟ ممنون میشم توضیح دهید درضمن اگر ممکنه ادرس بدید تا بعد از عید مضاحمتون بشم

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
کاری است هم نرم افزاری است و هم سخت افزاری والبته فقط روی دستگاه هایی که خودمان داریم انجام میدهیم و برای هیچکسی هم جداگونه انجام نمیدم چون نمیشه هر دستگاه با فلش 512 حدود 1 ساعت طول میکشه و در ضمن تعداد محدود هست در ضمن دستگاه فری ریجن میشود و شما میتوانید winning eleven 2010 را روی دستگاه پال بازی بکنید همچنین بازی های ntsc-u
آدرس رو هم در وبسایت ما میتونید ببینید
www.xboxcenter.ir

آخرین ویرایش:

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
کاری است هم نرم افزاری است و هم سخت افزاری والبته فقط روی دستگاه هایی که خودمان داریم انجام میدهیم و برای هیچکسی هم جداگونه انجام نمیدم چون نمیشه هر دستگاه با فلش 512 حدود 1 ساعت طول میکشه و در ضمن تعداد محدود هست در ضمن دستگاه فری ریجن میشود و شما میتوانید winning eleven 2010 را روی دستگاه پال بازی بکنید همچنین بازی های ntsc-u
آدرس رو هم در وبسایت ما میتونید ببینید
www.xboxcenter.ir
سلام
اقا دانش اگه ممکنه یک توضیح مختصر در رابطه با سوالاتم بدید
من الان شهرستان هستم و یکی از مغازه دار ها به من گفت برای اجرای بازی ها بدون بوت کاری غیر از اپدیت فریمور انجام میده.من می خوام از شما بپرسم که اگه ممکنه خودتون ادرستون رو به من بدید و بگید خرج کارتون چگونه است و اینکه هم میشه بازی ها رو روی فلش و هم از روی سی دی بدون بوت اجرا کرد یا فقط از روی فلش میشه و اینکه چه بلایی به سر فریمور میاد؟
خیلی ممنون میشم پاسخ بدید و بگید که پیش این بابا که میگه این کار رو میکنه دستگاه رو ببرم یا بزارم بیام پیش خودتون .اخه هرچی باشه شما رو بیشتر میشناسم ;)

AprilFool

کاربر سایت
Mar 20, 2008
50
سلام نورزتون پیروز
اگر زحمتی نیست یه قیمت پایه رو این چیزا که توی امضای من هست مشخص کنید بدونم چقدر میتونم بفروشمشون ( قیمت بالا قیمت کف )
ممنون از همگی سال خوبی داشته باشید

wolz

کاربر سایت
Jul 22, 2007
11
سلام .

از دوستان شیرازی کسی جایی سراغ داره برای کپی خور کردن Xbox 360 .
لطفاً آدرس و شماره تلفن و اگه قیمتی دارید ، واسم اینجا بزارید .

با تشکر .

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
عزیز اینطور که من میدونم بازیهای پال خیلی خیلی راحت تر گیر میاد و کلا فکر نکنم کسی هم کنسول یوسی یا جی داشته باشه به اون صورت برای همینم بازی خریدن براش سخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر