تاپیک Xbox 360 داران شیراز

1011121314

کاربر سایت
Jul 12, 2009
49
سلام
من میخوام یک کنسول فالکن که هارد نداره و از هلتد اوردن برام رو 300 بخرم
تضمین میده که مشکلی نداره از تظر داغ کردن مثل کنسولهای تو ایران
اما میهواسم بدونم واقعا درسته که توی اروپا بیشتر فالکون استفاده میشه و تو کشور هایی مثل ایران همش جاسپرها پینی هستن؟
و اینکه کلا نظرتون در مورده این خرید جیه؟

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
دوستان Live باز که با Stealth بازیهای جدید مشکل دارن من با برنامه abgx بازیها رو stealth میکنم.
اگه کسی بود که میخواست با بازیش به لایو وصل بشه حتماً موقع خرید بگه.
ممنون...............;)
در ضمن از این به بعد سعی میشه که وبلاگ آپدیت بشه.(از همین امروز)
بزودی ادرس فروشگاه اینترنتی رو هم تو امضام میزارم.

آخرین ویرایش:

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
سلام
من میخوام یک کنسول فالکن که هارد نداره و از هلتد اوردن برام رو 300 بخرم
تضمین میده که مشکلی نداره از تظر داغ کردن مثل کنسولهای تو ایران
اما میهواسم بدونم واقعا درسته که توی اروپا بیشتر فالکون استفاده میشه و تو کشور هایی مثل ایران همش جاسپرها پینی هستن؟
و اینکه کلا نظرتون در مورده این خرید جیه؟

!!!

با وجود جاسپر خريد فالكون يك اشتباه بزرگيه .

فك نكنم اين كه دستگاه از كجا وارد ميشه ربطي به 3 چراغ شدن باشه ( با كمي فكر كردن به اين نتيجه مي رسيد )‌

شما جاسپر بخر . گول نخوري بري فالكون بخريا .

deadspace

کاربر سایت
Aug 10, 2009
57
نام
علیرضا
من تازه واردم دوستان در قسمت بازارچه که نتونستم پیام بزارم
من یک premium jasper 60gig رو بهار گرفتم اما از اون موقع تا حالا نتونستم مثل pc بازی کنم بازیهای shooret رو حالا میخوام بفروشم کارت گرافیک بخرم تو شیراز جای هست خوب بخره؟
کاملا نو مونده:(

colored pencil

کاربر سایت
Mar 13, 2009
36
شما توی امضات بذار بهت pm بدن
من خودم تازه یه تعداد بازی از بازارچه گرفتم خریدم اگه چند روز زودتر گفته بودید برمیداشتم .. با این حال لیست بازیاتو بذار واسم اگه نداشتم ازتون بردارم

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
شما توی امضات بذار بهت pm بدن
من خودم تازه یه تعداد بازی از بازارچه گرفتم خریدم اگه چند روز زودتر گفته بودید برمیداشتم .. با این حال لیست بازیاتو بذار واسم اگه نداشتم ازتون بردارم
دوست عزیز لطفاً مشخص کن طرف صحبتت با کیه.;)

persianhacker

کاربر سایت
Jun 17, 2008
15
یه تجربه در مورد خرید xbox360
چند ماه پیش از مغازه سیروس تو خیابون داریوش یه xbox360 خریدم تا اینجا همیچی خوب بود بازی ها هم بدون مشکل بالا میومد تا اینکه یه مدت گذشت و کنسولم بازی های جدید رو بالا نمیاورد (درایورم نیاز به نرم افزار جدید داشت تا بازی های کپی جدید رو بالا بیاره) بردمش پیش سیروس که نرم افزار جدید بریزه روش .خلاصه کنسولمو گرفتو برد طبقه بالای مغازش بعد از یه 20 دقیقه ای برام آوردش.بردم خونه دیدم بازی هارو درست اجرا نمیکنه یعنی چند بار باید بازی رو درمیاوردم و دوباره میزاشتم تا اجرا بشن. چند وقت گذشتو شک کردم که نکنه درایورو یا لنزشو یا... رو عوض کرده .خلاصه xbox بازش کردمو دیدم بله, پلمپ درایوره بازه و یکی از پیچای در درایور رو هم یادش رفته بود ببنده!!!یعنی یه تقلبی کرده بود این آقا سیروسه! درایور اصلی خودمو برداشته بود و جاش یه دست دوم گذاشته بود.اخه آدم میمونه چی بگه این پولا چطور از گلوی اینجور آدما پایین میره.

اینم از تجربه ما

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
دوست عزیز چرا بیهوده تهمت میزنید اول اینکه برای آپدیت فریمور درایو دستگاه باز مشود و اگر دریو لایتون باشد درایو هم باز می شود پس حرف شما در مورد باز شدن درایو کاملا بی مورد هست در مورد پیچ درایو هم برای سرعت در کار معولا دو پیچ به صورتی ضربدری فقط بسته می شود دوست عزیز شما که متوجه این تخلف از سوی فروشگاه شدید چرا به جای شکایت به فروشگاه آن را در یک فروم عمومی مطرح می کنید این کار شما فقط برای فریب افکار عمومی و برای تخریب این فروشگه به سود برخی دیگر است... فروشگاه سیروس هیچ نیازی به تعویض درایو کنسولی که خود فروخته ندارد حرف شما کذب کامل هست لطفا دیگر توهین نکنید من از مدریت سایت میخوام جلوی اینگونه تبلیغات کذب را بگیرد.

شما هم اگر کنسولتان دچار مشکل شده است آن را به فروشگاه دهید تا در صورت بروز مشکل از سوی فروشگاه بر طرف شود.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
کلا آقا به هیچ کس توی بازار ایران نمیشه اعتماد کرد یادمه اولش که xbox خریدم این سیروس سر درایو دستگاه با م بحثمون شد که چرا درایور lg به جای سامسونگ دادی و حالا نمیدونم از عمد یا غیر عمد یه درایو Lg ر ابه جای سامسونگ داد که خدا را شکر بهش ثابت کردم و قبول کرد ولی خودش هم میگفت بین همهی فروشنده ها من از همه کمتر تقلب میکنم یعنی خودشم قوبل داره تقلب جزئی از کارشون هست ولی راست میگه از همه کمتر تقلب میکنه ولی شما نباید به حرف کسی باشی شما باید به حرف فروم بازی سنتر باشی یعنی قشنگ 2 هفته بشینی همه این فروم را بخونی بعد که شدی خدای شناخت xbox ها مختلف بری بخری در خرید xbox عجله اشتباه هست

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
کلا آقا به هیچ کس توی بازار ایران نمیشه اعتماد کرد یادمه اولش که xbox خریدم این سیروس سر درایو دستگاه با م بحثمون شد که چرا درایور lg به جای سامسونگ دادی و حالا نمیدونم از عمد یا غیر عمد یه درایو Lg ر ابه جای سامسونگ داد که خدا را شکر بهش ثابت کردم و قبول کرد ولی خودش هم میگفت بین همهی فروشنده ها من از همه کمتر تقلب میکنم یعنی خودشم قوبل داره تقلب جزئی از کارشون هست ولی راست میگه از همه کمتر تقلب میکنه ولی شما نباید به حرف کسی باشی شما باید به حرف فروم بازی سنتر باشی یعنی قشنگ 2 هفته بشینی همه این فروم را بخونی بعد که شدی خدای شناخت xbox ها مختلف بری بخری در خرید xbox عجله اشتباه هست
فروشنده های شیرازی یه مشت پست فظرت و متقلب بیشتر نیستن که حاضر هستن برای 2 قرون پول بیشتر هزار دوز و کلک بزنن و هزار تا قسم دروغ بخورن
این موضوع به دفعات به من اثبات شده

God of Xbox

کاربر سایت
Oct 3, 2007
19
سلام دوستان بازي خوره عزيز ,من يه xbox مدله20gig دارم كه به تازگي به جمعه سه چراغه ها پيوسته[با كد خطايه 0102]در اين زمينه چند سوال از اساتيد و دوستانه محترم داشتم:
1.ايا خودم به روشه x-clamp ميتونم درستش كنم؟{در اين زمينه اطلاعاتم اندازه بچه 6 ساله هست ,شايد هم كمتر}
2.اگه نميتونم ,كجا ببرم كه هم مطمئن باشه هم با انصاف؟
3.بفروشمش بهتره يا تعميرش كنم؟
4.اگه نظرتون اينكه بفروشمش , چند ازم بخرن ضرر نكردم؟
بينهايت ممنون:blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر